PDA

Zobrazit normální verzi : Volume stížnost na spels



Airsoft
22-06-13, 14:54
No takže asi jak to tak vypadá to z nazvu poznáte.Na serveru jb2 si děla co chce.
Mám jedno krátké demo kde vědomě při reakcich aniž by to byl simon prostě zabijel,ale to není vše každopádně nejdřív to demo aby jste si nemysleli že si prostě vymyšlím:http://csko.cz/dema/upload/dir/demo_6.dem(nevím jestli to demo pojede doufám že ano)
No tak ty další věci pro které bohužel nemám důkaz:
Normálně si pod Nickem Wiggum vzal simona nedal příkazy otevřel cely nasázel MFK a nic neřešil,další kolo neřekl nic že má být HVD(pohoda šak se nic nestane)
a pak byli ty reakce ale to nebyli pouze 3 reakce jen tak for fun zabité když nebyl simon to jich bylo tak 5:D(dohromady)

No a nakonec fakt doufám že vám to demo pojede,lebo mě z nevysvělitelnch důvodu tam všeci behali jak kdyby meli speed hack:D
Zkoušel jsem to přenastavit nic,ani pořádně nejde rozumět simonovi,tak doufám že je to jen u mě a demo je v poho:thumsup4:
Jestli to udělal 1 tak to mohl už udeělat aj víckrat.

No a naposledy edit2
Dal jsem to jsem tak aby z nazvu témata to vydeli všeci Tady:http://csko.cz/forum/showthread.php?9897-St%ED%9Enosti-hl%E1%9Aen%ED-z-Jailbreak-serveru
By si toho moc lidí nevšimlo.

Toy
22-06-13, 15:18
Dema koukat nebudu, od toho jsou tu jiní. . . Nechci tu rozjíždět nějákej flame, ale nechápu jak mohl zrovna Volume dostat spešla, furt mi to nejde na rozum, našel bych min. 5 vhodnějších kandidátů, ještě před nějákou dobou co spešla neměl tak když byl u Ct tak jsem si připadal jak na publicu, a ne na JB, . . byl schopnej zabít za naprostou stupiditu . .do boxu nás zpravidla došla sotva půlka T . . teď už to tolik nefraguje, ale i přesto si myslím, že on na spešla nemá . . . a to zcela pomíjím to, jak mě pomlouval když jsem byl v nemocnici, a teď si zažádám o práva a on mi jde přes někoho psát pozitiva k žádosti ? . . heh, nevěřím mu ani nos mezi očima . . moc k tématu to není, ale měl jsem nějákou potřebu to veřejně napsat . .

E: můžu vědět kdo mu spešla dal ? respektive kdo ho navrhnul ? dik

Tupelko
22-06-13, 15:20
Dema koukat nebudu . . . Nechci tu rozjíždět nějákej flame, ale nechápu jak mohl zrovna Volume dostat spešla, furt mi to nejde na rozum, našel bych min. 5 vhodnějších kandidátů, ještě před nějákou dobou co spešla neměl tak když byl u Ct tak jsem si připadal jak na publicu, a ne na JB, . . byl schopnej zabít za naprostou stupiditu . .do boxu nás zpravidla došla sotva půlka T . . teď už to tolik nefraguje, ale i přesto si myslím, že on na spešla nemá . . . a to zcela pomíjím to, jak mě pomlouval když jsem byl v nemocnici, a teď si zažádám o práva a on mi jde přes někoho psát pozitiva k žádosti ? . . heh, nevěřím mu ani nos mezi očima . . moc k tématu to není, ale měl jsem nějákou potřebu to veřejně napsat . .

E: můžu vědět kdo mu spešla dal ? respektive kdo ho navrhnul ? dik
Pan Leryx :)

Volume
22-06-13, 15:32
No takže asi jak to tak vypadá to z nazvu poznáte.Na serveru jb2 si děla co chce.
Mám jedno krátké demo kde vědomě při reakcich aniž by to byl simon prostě zabijel,ale to není vše každopádně nejdřív to demo aby jste si nemysleli že si prostě vymyšlím:http://csko.cz/dema/upload/dir/demo_6.dem(nevím jestli to demo pojede doufám že ano)
No tak ty další věci pro které bohužel nemám důkaz:
Normálně si pod Nickem Wiggum vzal simona nedal příkazy otevřel cely nasázel MFK a nic neřešil,další kolo neřekl nic že má být HVD(pohoda šak se nic nestane)
a pak byli ty reakce ale to nebyli pouze 3 reakce jen tak for fun zabité když nebyl simon to jich bylo tak 5:D(dohromady)

No a nakonec fakt doufám že vám to demo pojede,lebo mě z nevysvělitelnch důvodu tam všeci behali jak kdyby meli speed hack:D
Zkoušel jsem to přenastavit nic,ani pořádně nejde rozumět simonovi,tak doufám že je to jen u mě a demo je v poho:thumsup4:
Jestli to udělal 1 tak to mohl už udeělat aj víckrat.

No a naposledy edit2
Dal jsem to jsem tak aby z nazvu témata to vydeli všeci Tady:http://csko.cz/forum/showthread.php?9897-St%ED%9Enosti-hl%E1%9Aen%ED-z-Jailbreak-serveru
By si toho moc lidí nevšimlo.

Ano, za nick Wiggum jsem přišel.. otevřel jsem cely. Ale JÁ jsem nikoho vůbec nezabil. Jestli jsi si všiml, tak zabíjeli Ctčka. Pak jsem se sám zabil a do teamchatu napsal že další kolo dají HVD. Tak se dalo HVD až přespříští kolo. To že jsem dal asi 5 fk vůbec není pravda, to nevím kde jsi tohle vzal. K těm reakcím, ano, to je pravda.. a všiml sis že by to někomu vadilo ? Proboha je to fun server, tak to neber tak vážně. Už před tím HVD jsem si nick změnil na svůj [jen pro info], proto se to HVD taky dalo. Jedinej kdo tam dělal pičoviny byl ten Dominik že se tam s někým hádal jak pes kvůli baterce. Tak se laskavě sklidni.


Dema koukat nebudu . . . Nechci tu rozjíždět nějákej flame, ale nechápu jak mohl zrovna Volume dostat spešla, furt mi to nejde na rozum, našel bych min. 5 vhodnějších kandidátů, ještě před nějákou dobou co spešla neměl tak když byl u Ct tak jsem si připadal jak na publicu, a ne na JB, . . byl schopnej zabít za naprostou stupiditu . .do boxu nás zpravidla došla sotva půlka T . . teď už to tolik nefraguje, ale i přesto si myslím, že on na spešla nemá . . . a to zcela pomíjím to, jak mě pomlouval když jsem byl v nemocnici, a teď si zažádám o práva a on mi jde přes někoho psát pozitiva k žádosti ? . . heh, nevěřím mu ani nos mezi očima . . moc k tématu to není, ale měl jsem nějákou potřebu to veřejně napsat . .

E: můžu vědět kdo mu spešla dal ? respektive kdo ho navrhnul ? dik

Pomlouval ?! No to snad ne..

Airsoft
22-06-13, 15:42
Ano štěkali jsme na sebe jak psi to ano ale to je od tématu.Těch 5 FK jsem si nevimyslel 3 za natočené reakce a 2 Fk za další reakce jenže ty jsem nenatočil.
A neoháněj se ti že je to fun mod,to jest sice pravda ale že nekoho jen tak For Fun zastřelíš je možná jen pro te FOR FUN.
A to že si dal HVD to tě stejně neomlouvá.
A jak krásně vysli ty Ačka C:

Toy
22-06-13, 15:43
dáš 5 reakcí a teď tu jdeš psát, že to je fun server ? Ale tak jo, reakce jsou fun jak blázen . .trošku si tu protiřečíš. . . Jo pomlouval, a když to neumíš přiznat, tak nepřiznávej, já pravdu znám, to mi stačí . . . dál psát nebudu nic, nejsem ten co někomu něco nepřeje, ale upřímně ? tobě toho spešla fakt nepřeju, znalost pravidel není všechno, když ty simonuješ, tak půlka T chcípá nudou a ta druhá půlka chcípá na reakcích ( nechci aby to vyznělo namyšleně, taky nejsem dream simon ) dál ať si to tu řeší admini, ale rád bych viděl vyjádření ostatních spešlů na Volumeho, vcelku by mě to zajímalo.

Mr.Brown
22-06-13, 15:56
Moc se oháníte tím, že je to fun sever. Jb je server jako každej jinej. To,že to je pod kolonkou ostatní SERVERY (respektive fun) neznamená, že všechno budete svádět na to "fun". Jo, je tam zabava, ale tohle je blbá výmluva.

Britny
22-06-13, 16:03
A může mi někdo vysvětlit, k čemu přesně ti spešlové jsou? Jenom kecají do hry a není nic slyšet, jako dneska v noci .. Já si tam přijdu jednou za čas zahrát, odreagovat se a slyším akorát mluvení o kravinách mezi spešlem co je u T (momentálně jsi to byl, ale je jich více) a nějakým CT..

Mr.Brown
22-06-13, 16:06
A může mi někdo vysvětlit, k čemu přesně ti spešlové jsou? Jenom kecají do hry a není nic slyšet, jako dneska v noci .. Já si tam přijdu jednou za čas zahrát, odreagovat se a slyším akorát mluvení o kravinách mezi spešlem co je u T (momentálně jsi to byl, ale je jich více) a nějakým CT..
Podadmini. Admini by to neuhlídali, tak je tu i spešl, jenž může přesouvat za demenci atd., když tam není admin. Není to špatnej nápad, ale musí se to dávat jenom vybraným lidem.
E: V noci to je trochu jiný.

Britny
22-06-13, 16:09
Podadmini. Admini by to neuhlídali, tak je tu i spešl, jenž může přesouvat za demenci atd., když tam není admin. Není to špatnej nápad, ale musí se to dávat jenom vybraným lidem.
E: V noci to je trochu jiný.

Jo to vím, i takové výjimky se najdou co opravdu toho nezneužívají... To je zrovna z dneška, tak jsem to napsala, že v noci, ale takové případy se dějí i při full serveru přes den..

Toy
22-06-13, 16:12
Můžu, je tam od toho, aby kontroloval jestli mají all Ct mikrofon,dohlíží na chod hry a na dodržování pravidel, dám příklad . .CT otevřou cely, T mají příkaz jít v ducku do boxu . . pár vězňů začne zdrhat, chtějí udělat vzpouru, někdo z CT chce zabít třeba awpčkem vězně co utíká, přičemž za ním stojí další vězeň co jde do boxu, střelí wipem a zabije oba, kolo se pak protáhne a na ten FK ( kill neprávem) se neúmyslně zapomene, spešl by se měl na začátku příštího kola ozvat a říct hrač xxxxx dostal FK dej mu VD . . .jelikož 80 % ctček nekouká během hry na chat tak se na to zapomene jak nic . . těch důvodů je mnohem víc, uvedl jsem jeden příklad . . jinak, spešl by rovněž neměl narušovat chod hry kecáním do mikrofonu :)

Volume
22-06-13, 16:24
Takže asi tak... Já přestanu zabíjet při reakcích [až to dělám jen zřídka], přestanu zabíjet za pitchoviny a všechno bude v poho. Já si tu tu veřejně omlouvám Airsofte že jsem ti zkazil pár vteřin života a čau..

Airsoft
22-06-13, 16:36
Ne mě si nezkazil ani sekundu:Dto fakt ne jen mě sere že jako spels se nechováš tak jak by si měl

vikernes
22-06-13, 22:50
Já myslím že když se na poradě navrhoval tak to bylo na zkoušku a řeklo se pokud bude dělat kokotiny tak se spešl odebere.....?

Zoid
22-06-13, 22:58
Nechápu jak mohl volume vůbec dostat možnost svobodně se vyjadřovat, však je to utrpení pro jeho okolí (nás)... bohužel žijem v demokracii :/ :D

Co se týče leryxe... radši nic...

Toreto
22-06-13, 23:09
Všetko sa "omluvou" spraviť nedá.Urobíš blbosť a povieš "sry" a tým to hasne ? Nez dosledky za to čo robíš a neutekaj pred tým..
Za ten steamupdate som vpodstate aj rád..odtrhol ma od Jb a ľudí ako ty.Stačí ked si prečítam niektoré mená,čo sú medzi spešl a obrázok si spraviť viem.

Volume
22-06-13, 23:13
Jak to tak čtu tak nikdo nechce abych spešla měl, hádám že o něj po zítřejší poradě přijdu. Já už nevím co na svojí obhajobu říct, někteří mě tu pomlouvají a posuzují mě podle toho co tu píši - to je nehorázná trapnost. Třeba ty Toreto, děláš si o mě obrázek už jen podle toho co píšu.. Když vám tu tak vadím, spešla mi klidně vezměte, svět se z toho nezhroutí, vy si oddychnete a bude tu hlavně o kokota méně.

E: Aspon je vidět, že na tomto světě žijí takové svině, které dokáží na každého vytáhnout i tu nejménší píčovinu ..

Trey
22-06-13, 23:41
E: Aspon je vidět, že na tomto světě žijí takové svině, které dokáží na každého vytáhnout i tu nejménší píčovinu ..

http://csko.cz/forum/showthread.php?17867-Ur%E1%9Eky

Zoid
22-06-13, 23:43
Trey +1 :D, aneb argumenty netřeba :D

3k a Jerry
23-06-13, 08:24
Děláte si prdel že má spešl ? To už jste z toho jailbreaku tak mimo ? .. To už tam chodijou tací kokoti že on byl znich "nejlepší" a dostal spešl ? :D To némuže myslet vážne .

DarkAspecT
23-06-13, 08:47
Mám stejný názor jako Toreto, s tím, že jsem skončil o něco dřív před updatem. Jednou jsem byl na ts s nejmenovanými adminy a když mi řekli kdo má spešl, tak sem se bez prdele chlemtal asi 2 minuty. Ti co tam byli dřív za dementy jsou spešl, díky bohu za výjimky jako je JiRi. Vám se tu nedávno nabídl I am killer jako spešl s perfektní žádostí a s tím, že mód zná od doby kdy tu jail začínal a byl jeden z nejnormálnějších lidí. Vemte Volumemu spešl, dejte je Killerovi a nazdar. Mě úplně stačí jaký sračky dělá, respektive píše na fóru. Howgh.

Leryx
23-06-13, 09:36
Co tady zase píšete o mně, kdyby jste na ty debilní porady chodili, mohli jste o tom rozhodovat taky, když nejdeš k volbám, tak si pak taky nestěžuj, že se vrací komouši. Princip je úplně stejný. No, tak mu to vlezlo na mozek, není to poprvé a naposled. KDYKOLI se spešl dá odebrat, porada je dnes v 18:00 jako každý týden, chcete mu to vzít, dobrá tedy, spešl nemá žádnou imunitu, dohodli jsme se, že budou trestáni jako jiní hráči. Tak se omlouvám, že jsem mu chtěl dát šanci, dostal ji, promarnil, no tak o to přijde. Nevím jestli čekáte, že se ho tu budu zastávat... stejně je to nevděčník

Tupelko
23-06-13, 12:23
Ted' stačí jen pár pro.Ty porady jsou ted' uplně o hovnu.Foku me

Swagrid
23-06-13, 12:35
Ano, stížnost tu na mě byla, ale s nedorozuměním, protože to Eidam pochytl blbě než to doopravdy bylo + bez žádných důkazů.
Nechci to tu dále rozvíjet, protože by to bylo mimo téma, ale abych dodal, tak volume mi doslova spešla nepřál a bylo to od něj slyšet + steam chat kde mi psal sarkazmus s tím, jak mi to přeje.

Volume
23-06-13, 12:44
Víte co ? Tady končim, Jiří si vymyslí že jsem ho pomlouval když byl v nemocnici, Zobas zase že jsem mu nepřál spešla a tady Airsoft dalších milion mfk které nepadli. Už toho mám dost ! SPEŠLA MI VEMTE A STRČTE SI HO DO PRDELE !

Poroučím se.

Trey
23-06-13, 12:48
Víte co ? Tady končim, Jiří si vymyslí že jsem ho pomlouval když byl v nemocnici, Zobas zase že jsem mu nepřál spešla a tady Airsoft dalších milion mfk které nepadli. Už toho mám dost ! SPEŠLA MI VEMTE A STRČTE SI HO DO PRDELE !

Poroučím se.
http://images.wikia.com/arbynthechiefbeta/images/e/e2/Bye.gif

Tupelko
23-06-13, 12:50
Spešl jsem zrušil za ten bordel co ted' udělal.Jak ho uvidím tak mu dam ještě ban za demenci.LOCK
EDIT:http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=71068(Ban se pak vyřeší v žádostech o ub jestli se bude zakládat.)

Zoid
23-06-13, 12:58
Byl by to jeho první příspěvek v žádostech o ub, kterej by nebyl off topic... možná :D