PDA

Zobrazit normální verzi : Monnrou-Wallhack



GRANDMOTHER
22-06-13, 16:02
Dobrý den,chtěl bych nahlásit Monnroua za wallhack...

Nick: Monnrou
Server:War3FT 2
SteamID:non-steam hráč
IP:86.49.22.71
Prohřešek:Wallhack
Důkazné demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/demo_7.dem

Děkuji za vyřešení...doufám že se to vyřeší včas. :) Naschledanou,přeji pěkné prožití prázdnin... :)

Mr.Brown
22-06-13, 16:05
Dobrý den,chtěl bych nahlásit Monnroua za wallhack...

Nick: Monnrou
Server:War3FT 2
SteamID:non-steam hráč
IP:86.49.22.71
Prohřešek:Wallhack
Důkazné demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/demo_7.dem

Děkuji za vyřešení...doufám že se to vyřeší včas. :) Naschledanou,přeji pěkné prožití prázdnin... :)
:D Musíš skopírovat celou tu tabulku. s Nickem, IP, ID. Najdu to v chatlogu, ale jenom to ber jako radu. Protože ID je taky důležitý. Zde je jeho ID - VALVE_0:0:839171765
E: Kdyby měl steam, tak by to vypadalo asi takhle - STEAM 0:0:839171765 ( příklad)

GRANDMOTHER
22-06-13, 16:07
Dobře no. :D A mám to k tomu teda přidat či se to bude řešit i bez toho? :D

Mr.Brown
22-06-13, 16:08
Dobře no. :D A mám to k tomu teda přidat či se to bude řešit i bez toho? :D
V pohodě, ono se to dá najít, jenom to ber jako radu. Kouknu na to večer, jestli mě někdo nepředběhne.

GRANDMOTHER
22-06-13, 16:09
Ok,díky. :) A ještě bych se chtěl na něco zeptat,teda jestli můžu. :)

Mr.Brown
22-06-13, 16:10
Ok,díky. :) A ještě bych se chtěl na něco zeptat,teda jestli můžu. :)
Můžeš se zeptat :D, napiš mi to třeba zprávou, nebo editni svůj post.

Monnrou
22-06-13, 16:20
Iwashere:P Jsi dobrý kameraman. Ale to demo má trochu háček. Žádné cheaty nemám. Csko hraji 5 roků a hraji ho cca 5 hodin denně. 1. Jak tam hodil ten flash a smoke tak to šlo vidět a to ho to prozradilo. 2. Šli slyšet jeho kroky. 3. střílej jsem už z poza zdi a potom jsem to namířil jenom na něj a to mu dalo kill. Pokud dostanu ban tak budeš šťastný jako malé děcko že jsi nahrál falešné demo a ja k vůli tobě dostanu BAN. Jsi Frajer - Pokračuj v tom dále.....Jsi v tom Excelentní. Bylo mi ctí si zahrát na vašem serveru. Čest

GRANDMOTHER
22-06-13, 16:30
Iwashere:P Jsi dobrý kameraman. Ale to demo má trochu háček. Žádné cheaty nemám. Csko hraji 5 roků a hraji ho cca 5 hodin denně. 1. Jak tam hodil ten flash a smoke tak to šlo vidět a to ho to prozradilo. 2. Šli slyšet jeho kroky. 3. střílej jsem už z poza zdi a potom jsem to namířil jenom na něj a to mu dalo kill. Pokud dostanu ban tak budeš šťastný jako malé děcko že jsi nahrál falešné demo a ja k vůli tobě dostanu BAN. Jsi Frajer - Pokračuj v tom dále.....Jsi v tom Excelentní. Bylo mi ctí si zahrát na vašem serveru. Čest
Menší problém,kotelna má HLTV a pokud si dobře vzpomínám tak sem walkoval a ty si tam jak borec hodíš HE s Orcem jak kdybys o mě věděl...přitom je to nemožné.Jo a ještě to tvoje míření přes zeď taky dobré... :) Takže nevim nevim hošku...;)

Monnrou
22-06-13, 16:36
Ano první jsem tě zasáhnul bleskem což jsem věděl kde jsi. Potom jsem hosil HE a potom jsme děroval přez zeď. Když mi tě prozradil ten blesk tak proč nezkusit děrovani

GRANDMOTHER
22-06-13, 16:51
Ano první jsem tě zasáhnul bleskem což jsem věděl kde jsi. Potom jsem hosil HE a potom jsme děroval přez zeď. Když mi tě prozradil ten blesk tak proč nezkusit děrovani
Prdy blesk,žádnej sem nedostal... :) Bylo asi půlku kola a já tam vlezu s walkem...:)

Monnrou
22-06-13, 17:13
Blesk jsi dostal...ANO není na DEMU...Ale nejmíň 2x jsi dostal bleskem ! Tak nedělej!

GRANDMOTHER
22-06-13, 17:16
Blesk jsi dostal...ANO není na DEMU...Ale nejmíň 2x jsi dostal bleskem ! Tak nedělej!
Uvidíme,necháme rozhodnout AT... :)

ParadoXX
25-06-13, 16:56
to demo je úplně k ničemu.Takže CLEAR.