PDA

Zobrazit normální verzi : Mikrofon



ZeMi7
22-06-13, 17:33
Ahoj, chtěl jsem se zeptat na jeden problém...

Jde o funkčnost mikrofonu... Nevim proč, ale když s někym volam přes skype/FB/TS tak mi to jde v pohodě, a žádný problémy, ale když chci např. na serveru JaiolBreak hrát za CT, tak si vždy někdo stěžuje že mi nejde rozumnět nebo, že mi to v tom praská atd...

Ale největší záhadou pro mě je to, že to je jen u nějakých hráčů...
Jde o to, že polovina hráčů mi rozumí v pohodě, a druhá polovina, mě posílá do *** a nadává mi, co vůbec s takovym mikem lezu k CT...

Není to tim, že jedni jsou steam a druzí NS, nevim čim to je, ale když sem byl u CT třeba se Smookem, tak nic neřikal, už i vícekrát sem byl s nějakym spešlem, a žádný problém neměli, ani na můj mikrofon nic nenamítali, ale na druhou strane např. Vikernes mi vždy nadává, že lozim k CT, protože on mě neslyší, slyší prý jen hrozné praskání...

Nevim, jestli to může být něčim v PC, když to blbne jen na csku...

Dzeus
23-06-13, 00:14
Ako, ja si mylim ze je to v compu.. alebo ta len hrači chce nasrať.. Ale ked si bol Ct tak ta boo v pohode pocut..

Grakon2702
23-06-13, 10:44
Ty máš mikrák rozhodně v pohodě. To spíš je problém u hráčů na druhé straně.

b4official
23-06-13, 20:16
Určite ťa nepočúvajú a keď ich potom zabiješ a nevedia kvoli čomu, tak píšu, že ťa nie je počuť a také podobné kraviny:)

ZeMi7
24-06-13, 08:59
Ako, ja si mylim ze je to v compu.. alebo ta len hrači chce nasrať.. Ale ked si bol Ct tak ta boo v pohode pocut..


Ty máš mikrák rozhodně v pohodě. To spíš je problém u hráčů na druhé straně.

Jo, jsem rád, že se sem vyjádřil spešl, který mě slyšel u CT... Právě... Zeusi, tys mě slyšel, ale jak sem psal.... od Vikernese mi hrozí ban, pokud mě uvidí u CT... Ale on ostatní slyší v pohodě, takže mi přijde divné, že by mu to blblo pouze u mě

Prostě nevím... Chápu, že by to mohlo být v PC, ale to by mě třeba slšeli špatně všichni, ale ne prostě, že půlka slyší v pohodě, a půlka nic...

Kubelas
24-06-13, 11:52
Takže se ti omlouvám Zemi ale musím mít názor jaký ma Vikernes :/, když si u CT ja ti také skoro nerozumím.

ZeMi7
24-06-13, 12:03
Takže se ti omlouvám Zemi ale musím mít názor jaký ma Vikernes :/, když si u CT ja ti také skoro nerozumím.

Nemáš se za co omlouvat, já vím... Prostě mi to jen nejde do hlavy... kdyby mi nerozumněl nikdo, tak ok... Koupim nový mikrofon, nebo přeinstaluju Windows, ale takto? Nevím, co s tim mam dělat, když polovina lidí mi nadává, když mluvim, a druhá polovina mi rozumí normálně... :/

Grakon2702
24-06-13, 13:31
Záleží hlavně na tom, v čem přesně problémy spočívají. Pokud máš jeden z těch kvalitnějších mikrofonů, tak si v ovladači nastav vyšší intenzitu. Snaž se při simonování mluvit co nejzřetelněji a nahlas. Popřípadě vypni si podpůrné síťové nebo nesíťové aplikace, které by mohly způsobit nižší kvalitu (Pokud máš slabší počítač, tak na to dávej opravdu důraz). Například i samotný steam zabírá spoustu místa v paměti. To je také jediný důvod, proč s ním na jailu nehraju. Všechno by mělo být jinak v pohodě. Pak je tu druhý faktor, o kterém jsem psal výše, a to je ten, že ostatní hráči mají problémy u sebe. Mohou mít zrovna v danou chvíli u sebe lagy nebo jiné problémy. Zkrátka řečeno, pokud si dáš tu práci a na simonování se nějak připravíš, tak se nemusíš zabývat nad tím, že tě někdo neslyší. U tebe je vše v pohodě.

Kubelas
24-06-13, 14:20
Grakone, já myslím že to není ani jedno dělá mi to i Benjiho. U Zemiho mi to taky dělá a nevím proč. Problém ti popíšu : Praskání, když mluví. Když si vezme simona tak mu nejde rozumět a polovina serveru si stěžuje že mu nerozumí. Benjimu sem nerozuměl na NS ale na steamu mu trochu rozumím. Možná je to serverem nebo něčím takovým

ZeMi7
24-06-13, 15:50
No nic, lidicky, diky za snahu, ale vypada to, ze to asi jen tak nespravim.... Holt nemuzu chodit hrat za CT, a pockam chvili, treba par mesicu, jestli se to samo casem nejak nespravi

Swagrid
24-06-13, 16:21
škoda no..:/
Já si tě jako simona oblíbil a mikrák mi u tebe funguje normálně :)

ZeMi7
24-06-13, 17:37
Oblibil? :O diky :) :D
no nevim.. Treba nekdy se tam objevim, ale bohuzel vim, jak na tom sem, takze kdyby se nekdo ozval, ze nerozumi, nebo mu to blbne, tak si pujdu za T delat vzpoury :D

Grakon2702
25-06-13, 13:56
Zkus se poptat na fórech, které se přímo zabývají nad počítači. Tam by ti snad měli pomoct.

Kubelas
25-06-13, 22:16
Zkus napsat 514Pro tak by se mel jmenovat na forku on by ti mohl pomoct

ZeMi7
26-06-13, 17:02
Jojo, ted sem na chvili mimo pc, takze az se vratim, tak se zkusim obratit na 514, diky za rady a tipy... :)

Volume
26-06-13, 17:49
Já ti vždy rozuměl normálně, jen když jsi nemluvil a delší dobu držet voice tak bylo pak slyšet nějaké praskání, ale dalo se to přežít.