PDA

Zobrazit normální verzi : ub



Volume
23-06-13, 12:58
Kdyby si na mě Airsoft, Jiří a Zobas něco takové nevymysleli nemuselo to tak dopadnout ..

Airsoft - ŽÁDNÝ mfk jsem na té mapě nedal, asi máš bujnou fantazii .
Jiří - TEBE jsem nikdy nepomlouval, zajímalo by mě kdo ti to nakecal
Zobasi - Spešla jsem ti PŘÁL, nevím kde jsi vzal že ne

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=71068

Tupelko
23-06-13, 12:59
Proč jsi začal všechny přesouvat do spectu a kazit jim tam hru?

Volume
23-06-13, 13:03
Proč jsi začal všechny přesouvat do spectu a kazit jim tam hru?

Hádej, máš 3 pokusy..
Samozřejmě že nerva jsem chytil když už si Zobas vymyslel že jsem mu sarkasticky přál ke spešlovi.. Před ním byl Jiří, to mě nasralo taky..

Mr.Brown
23-06-13, 13:04
Já bych mu dal unban, zabanoval ho na forku a sebral mu spešl

Tupelko
23-06-13, 13:04
Neznamená, že tam musíš kazit hru.
E:Nechám na ostatních adminech z jb jestli ti ho zruším/zkrátím.

Volume
23-06-13, 13:05
Já bych mu dal unban, zabanoval ho na forku a sebral mu spešl

Spešla už nemám, chytráku ..

Volume
23-06-13, 13:05
Neznamená, že tam musíš kazit hru.
E:Nechám na ostatních adminech z jb jestli ti ho zruším/zkrátím.

Tohle mi je šumák, ub chci jenom kvůli bratranci aby si tu u mě mohl zahrát když přijede..

Mr.Brown
23-06-13, 13:08
Spešla už nemám, chytráku ..
och promin mi

Shinigami
23-06-13, 13:13
Som proti unbanu, nemá ti jebať.

Volume
23-06-13, 13:13
možno to vyťiahne na 500 postov dokedy sa to tu lockne:D
keby si nerobil kokota , na forku aj na tom jb tak by sa nič nestalo , nemal si ban.
Keď ti da tupel unban jak možeme vedieť že sa zas nenasereš a nezapneš a budeš kaziť hru ostatnym ?:new_russian:

To myslíš že bych zapnul ? ooh promin, ale nejsem ty..

Trey
23-06-13, 13:14
To myslíš že bych zapnul ? ooh promin, ale nejsem ty..

Zapol csko ty kokot

hfsaa
23-06-13, 13:21
Nechajte mu ban ingame + ban na forko a budete od neho mať svätý pokoj. Veď sám povedal, že

Víte co ? Tady končim
A ten bratranec, kvôli ktorému chceš ub, nemá doma PC a internet a nevie si stiahnuť cs?

grifin
23-06-13, 13:28
Permu bych mu nechal obcas mi prislo ze se nechoval jako spesl ale jako pan serveru bylo na nej uz dost ztiznosti nejakej ten mesic by jsi mohl od toho odpocinout

ImGustak
23-06-13, 13:30
Myslím si, že to tu nemá cenu rozebírat.. Prostě se choval jak Kokos a doplatil na to. Volume pochybuji, že tvůj bratranec si neumí stáhnout a zapnout csko. A tohle tvoje chování není vyjímka takže bych o unbanu ani neuvažoval. Toť můj názor.

Slunicko
23-06-13, 13:31
Nevim co se sem vseci serete, tohle maj vyresit admini, myslite si, ze kdyz napisete, ze mu mame nechat permu, taka mu zustane? Tech kokotu a podobnych taky bylo dost, ten spesl je fail sam o sobe, dat 13ti letymu klukovi spesla, takhle to dopada ve vetsine pripadu, proste jim vzdycky jebne z vyjmenovanych slov ve skole co probiraj a vybanuje, nebo v tomhle pripade vykickuje celej server aby se mu zvetsila tycka.

Ja osobne bych mu dal ban na mesic-dva na forku zabanovat uplne (for fun) a spesl je uz doufam vyresenej.

Trey
23-06-13, 13:35
Myslím si, že to tu nemá cenu rozebírat.. Prostě se choval jak Kokos a doplatil na to. Volume pochybuji, že tvůj bratranec si neumí stáhnout a zapnout csko. A tohle tvoje chování není vyjímka takže bych o unbanu ani neuvažoval. Toť můj názor.

Ty budes dalsi

ImGustak
23-06-13, 13:39
A proc bych měl být další?

Volume
23-06-13, 13:39
Nevim co se sem vseci serete, tohle maj vyresit admini, myslite si, ze kdyz napisete, ze mu mame nechat permu, taka mu zustane? Tech kokotu a podobnych taky bylo dost, ten spesl je fail sam o sobe, dat 13ti letymu klukovi spesla, takhle to dopada ve vetsine pripadu, proste jim vzdycky jebne z vyjmenovanych slov ve skole co probiraj a vybanuje, nebo v tomhle pripade vykickuje celej server aby se mu zvetsila tycka.

Ja osobne bych mu dal ban na mesic-dva na forku zabanovat uplne (for fun) a spesl je uz doufam vyresenej.

13 mi fakt neni ..

Zoyer
23-06-13, 14:09
Samozřejmě že nerva jsem chytil když už si Zobas vymyslel že jsem mu sarkasticky přál ke spešlovi.. Před ním byl Jiří, to mě nasralo taky..
Takže když tě někdo nasere, tak si zajdeš na JB a začneš tak každého přesouvat jak se ti líbí atd.?
Tak snad když někdo napíše o mně nějakou špínu, tak přece musím přesvědčit lidi, že je to není pravda a takhle si nás akorát tak presvědčil, že to pravda asi byla..
Ban bych mu dal na 3 měsíce a možná i víc, protože spešl by měl mít všech 5 pohromadě a nedělat kokotiny i když ho nekdo nějak nasere. Toť mé vyjádření :D

Volume
23-06-13, 14:21
Takže když tě někdo nasere, tak si zajdeš na JB a začneš tak každého přesouvat jak se ti líbí atd.?
Tak snad když někdo napíše o mně nějakou špínu, tak přece musím přesvědčit lidi, že je to není pravda a takhle si nás akorát tak presvědčil, že to pravda asi byla..
Ban bych mu dal na 3 měsíce a možná i víc, protože spešl by měl mýt všech 5 pohromadě a nedělat kokotiny i když ho nekdo nějak nasere. Toť mé vyjádření :D

A jak můžu vyvrátit to že jsem "pomlouval" Jiřího když byl v nemocnici ?! Jen tím že řeknu že to není pravda, ač skutečně není. Nebo Zobas že neumí číst a myslí si že jsem mu spešla nepřál ? Hm .. ? Nebo že Airsoft si vymyslí milion kokotin které nejsou pravda ? Jak tohle vyvrátím ? Taky jen tím že řeknu že to neni pravda.

DarkAspecT
23-06-13, 14:30
A jak nám vyvrátíš to, že nejsi dement?

Britny
23-06-13, 14:30
Co jsem tak pochopila, tak tu nejsi vůbec oblíbený.. A podle toho co si právě udělal, se tomu nějak nedivím - že tě tu kdosi pomlouval, to si máte řešit někdo soukromě a néé že si to budeš kompenzovat na hráčích in-game. Ale zase na druhou stranu ten perma je zbytečný. Na pár měsíců by to stačilo. Přes prázdniny určitě.

Volume
23-06-13, 14:31
A jak nám vyvrátíš to, že nejsi dement?

Co ty sem píšeš ? Zalez radši zpět do nory .

Trey
23-06-13, 14:32
Co ty sem píšeš ? Zalez radši zpět do nory .

http://ih1.redbubble.net/image.11907026.4950/flat,550x550,075,f.jpg

Tupelko
23-06-13, 15:24
Jak budu na pc tak mu to zkrátím na měsíc.

vikernes
23-06-13, 15:33
Opět se tu setkávám s totální demencí ....dnes sem chtěl navrhnout odebrání ale to už asi nebude třeba...BAN zkrátit (Thug byl stejnej dement a taky se mu ban nedal).

Tupelko
23-06-13, 15:40
Tak si měl :D