PDA

Zobrazit normální verzi : DR - automatická volba klasického módu



''Rumcajs''
23-06-13, 20:04
Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Nedávno sem byl na DeathRunu, a dole v chatu po začátku kola se ukázalo (Jak se určuje mod-FreeRun, DeathRun, Klasický.) Automaticky určeno- klasický mód. Ne, já vím co to je... Ale pak mám otázku. T napsalo do chatu "dam Free" (když se v chatu ukázalo to "automaticky určeno- klasický mód". Samozřejmě po delší době se jeden hráč teda dostal na konec a vzal zbraň, a zastřelil T... T se samozřejmě naštvalo a začalo "Ty jeden *urvenej h*jzle :censored: co děláš, však sem říkal Free", ale CT (onen hráč co ho zabil) řekl že byl určen Klasický Mód, a to že napíše do chatu Free ho nezajímá... Takže, jak to teda je? (jestli když při klasickém módu, když řekne "free" jestli je vážně "jako" free)

Děkuji za přečtení :)

S úctou "Rumcajs"

hofy
23-06-13, 20:15
Ahoj, klasický mód musí být vždy alespoň jednou za dvě kola. Pokud bude tedy jedno kolo free, tak druhé bude automaticky klasické. Když dá T z dobré vůle free (a je automaticky zvolený klasický mód), tak jej CT nemusí respektovat, i když je to neférové. Přímo tedy platí vždy ten zvolený mód. Hráči co jsou bezhlavě po killu se najdou všude, takže s tím se musí počítat. Taky se mi to jako T stalo, takže se teď už spíš radši dohodnu s hráčem, který je skoro u konce mapy, že mu nebudu pouštět pasti a půjde knife.

// EDIT: Lock. Automatická volba zrušena, každý nyní může zvolit libovolný mód.