PDA

Zobrazit normální verzi : Unban prosím



Ps!cho Z@jda
24-06-13, 10:06
Dobrý den,
Dnes když jsem se chtěl připojit na váš server war3m ultimate jsem se dozvěděl že jsem dostal BAN dle konzole jsem ho dostal za používání cheatu zvaný wallhack dostal jsem tento BAN od admina Alois. Dostal jsem neprávem! nejsem uživatel jakehokoli podvadeni ve hře cheaty nemám a nikdy jsem neměl!
Bydlím v panelovém domě a máme společnou sít nevím zda tu ještě někdo ze sousedů hraje vaše servery.

Předem děkuji za vyřešení problemu.
z pozdravem Ps!cho Z@jda


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 59618)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): C H E E S E
[AMXBANS] Tvuj nick: Ps!cho Z@jda
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:1:20612804
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.228.32.160
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.32.160
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Alois
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

hofy
24-06-13, 10:26
Ahoj, máš Steam nebo Non-Steam?

Mr.Brown
24-06-13, 10:46
BAM je za zdieĺanú IP adresu, pripojíš sa pomocou origálnej hry. UB nie je možný.
nenačetlo se mu ID.

Ps!cho Z@jda
24-06-13, 13:08
mám non-steam

Ps!cho Z@jda
24-06-13, 13:12
IP adresu mam svoji vlastni.. tak jak je mozny ze mam ban?? není možný unban takze ja jsem nic neprovedl a mam ban tak to teda děkuju

hofy
24-06-13, 13:30
Zkus se připojit na jiný server, než na který ses připojoval, když jsi kopíroval výpis z konzole. Na tu IP je jen jeden ban, takže s načteným ValveID by ti to mělo jít.

Ps!cho Z@jda
24-06-13, 13:48
Zkus se připojit na jiný server, než na který ses připojoval, když jsi kopíroval výpis z konzole. Na tu IP je jen jeden ban, takže s načteným ValveID by ti to mělo jít.

skusil jsem a nic se nezmenilo stale mi to pise ze mam pernamentní ban co mam tedy delat?

kashpi
24-06-13, 14:07
zkus si stáhnout a naistalovat novější verzi CS. Třeba odsud http://csko.cz/page/ke-stazeni

Ps!cho Z@jda
25-06-13, 13:26
zkus si stáhnout a naistalovat novější verzi CS. Třeba odsud http://csko.cz/page/ke-stazeni

skusil jsem a porad me to k vam nepusti... :-(

kashpi
25-06-13, 14:07
ale musíš mit jinej výpis z konzole, tak ho sem kdyžtak hod :) Třeba se změnilo něco jinýho