PDA

Zobrazit normální verzi : Vůbec žádní ADMINI..!



sTr3s
24-06-13, 14:40
Zdavím všechny,
Chtěl bych podotknout, že na serverech Furienu (tzn. F1,F2, F3, F4) se admin vidí jednou za X let..chtělo by to, aby tam admini chodili více, protože je tam celkem dost lidí (dětí) , kteří nehrají poctivě..toto se mi vůbec nelíbí..server furien je super, ale to, že tam nechodí žádní, opakuji žádní admini se mi vůbec, ale vůbec nelíbí..! :) Prosím zkuste to nějak vyřešit :)

Nick ve hře : ^sTr[3]s. <3

Joseph
24-06-13, 14:48
A čo tak použiť ! a určite tam nejaký príde. Si myslíš že nemajú nič iné na robote ako sedieť na furiene a spectovať. 30detí či nemajú cheaty ? alebo čo tak natočiť demo a hodiť ho sem na forko ?

Toy
24-06-13, 14:55
Přesně jak píše Joseph, máš bejt taky užitečnej natočit demo zkopčit amx_ip a uploadnout to na forko dostanou ban a máš klid, teď se koná nábor, myslím si , že pak se situace určitě zlepší.

sTr3s
24-06-13, 14:57
JAsně, sveď vinu na hráče, že oni neupozorňují adminy přes ! ..Stalo se mi to jednou, jen jednou, že když jsem upozornil přes ! tak admin přišel ;) ..a myslím si, že ADMINI jsou od toho, aby v tom spectu byli a dělali trochu pořádek..! :) Já jsem na furienu celkem často, ale admina jsem viděl možná před měsícem ...

sTr3s
24-06-13, 14:58
Přesně jak píše Joseph, máš bejt taky užitečnej natočit demo zkopčit amx_ip a uploadnout to na forko dostanou ban a máš klid, teď se koná nábor, myslím si , že pak se situace určitě zlepší.
JEstli se koná nábor, tak to je hodně dobře..! :) Snad to bude potom lepší :)

[N]o.|[P]!ye[r] (^_^)
30-06-13, 23:09
Mila Joseph ,
Nemislim si ze nemaju nic ine na praci ale oni sa na mna s prepanenim vyseru !
Ked napisem ! (meno hraca dvovod) ziadny Admin ani po 10. pisani NEPRIDE !
Mali by ste s tym neco urobyt a hlavne teraz ked sa zacali prazdniny a bude zvysena koncentracia hracov !
Pread 2 min som napisal staznost !

Ps: Tez som zo Ziliny :)

Charon35
30-06-13, 23:17
o.|[P]!ye[r] (^_^);197872']Mila Joseph ,
Nemislim si ze nemaju nic ine na praci ale oni sa na mna s prepanenim vyseru !
Ked napisem ! (meno hraca dvovod) ziadny Admin ani po 10. pisani NEPRIDE !
Mali by ste s tym neco urobyt a hlavne teraz ked sa zacali prazdniny a bude zvysena koncentracia hracov !
Pread 2 min som napisal staznost !

Ps: Tez som zo Ziliny :)

Ale píšeš ako maďar. Urobíme niečo s adminmi na furiene, keď ty urobíš niečo s tvojím pravopisom.

http://csko.cz/forum/showthread.php?18218-Neaktivita-adminov-na-serveroch-Furien-

Ja osobne som chodil na hlásenia odtiaľ, ale jednoducho 9 z 10 hlásení sú bludy. WH tam skoro nefunguje, a tie hlásenia na kemp sú na 95% odveci. Viete čo hráte? Furien. Niekto sa na chvíľu zastaví aby si doplnil život alebo keď počuje Ct tak sa chce zneviditeľniť a vy hneď voláte admina, lebo "on kempí".

Ale posnažíme sa vyhovieť a možno sa zoberie ďalší admin. Vďaka za hlásenie.

BTW na hlásenia sa ťažko chodí aj preto, že niekto príde na iný mód ako je zvyknutý a hneď mu príde všetko divné. Minule tak hlásili niekoho na COD, že má speedhack. Lenže si neuvedomili, že mal nejaký item na zrýchlenie a k tomu samotnú postavu, ktorá mala zrýchlenie, takže bol rýchlejší ako všetci ostatný. Tak každý písal, že má SH. Skoro som ho kvôli tomu zbytočne zabanoval.

[N]o.|[P]!ye[r] (^_^)
30-06-13, 23:36
:mad: nako ti neverim O.o

Joseph
30-06-13, 23:42
o.|[P]!ye[r] (^_^);197889']:mad: nako ti neverim O.o
Teraz seriozne. Are you from Hungary ? Please don´t translating with google translator.

Mr.Brown
30-06-13, 23:54
Dexter na hlášení chodí pořád. I já když někdo nemůže, takže hlašte a bude klid.

cFc|Lu!z
01-07-13, 00:06
Jak tu píšete. Na furien chodí děti a z těch se hodně blbě vybírá někdo schopnej na admina.