PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban *_*KaTaRiNa*_*



KaTaRiNa
24-06-13, 15:51
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 71149)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): *_*KaTaRiNa*_*
[AMXBANS] Tvuj nick: *_*KaTaRiNa*_*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1413632102
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:330432616
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.103.90.85
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.103.90.85
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: tyger103
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli

Zdravím , asi v 11 ráno jsme hráli na COD:MW 2 Serveru . Mrtve deti v zivom plote šel do spectu a dělal ,že se jde najíst zatím co jsem hrála s Radarem . WH jsem zaplé neměla a ani bych nemohla , protože už zkušenosti z jednoho nejmenovaného serveru ze starého PC mám . A to ,že WH a podobné Hacky apod. jedou pouze na Grafiku ,která závisí na OpenGL . Hru hraji na D3D tudíž jsem hack neměla . Prosím adminy , aby se na to koukly a napsaly svůj názor. KaTaRiNa

DEMO:http://csko.cz/dema/upload/dir/katarina_0.dem

Swagrid
24-06-13, 16:01
Wall looking je tam vidět..

KaTaRiNa
24-06-13, 16:02
1 jsem tam koukla s AWP ,protože jsem slyšela kroky :)

Swagrid
24-06-13, 16:02
přesně na milimetry?

KaTaRiNa
24-06-13, 16:06
Ne , to byla akorát náhoda :)

because
24-06-13, 16:15
WH tam podla mna je :)

tyger103
24-06-13, 16:22
Uzavřete to do jednoho tématu.
V tom čase-tuším 22:40 >>>
Nejdřív tvrdíš,že jsou slyšet kroky,ale nejsou.
Přesně na milimetry..náhoda.
Nakonec to nebyly slyšet kroky,ale zbran.
?! ...

Banoval jsem kvůli tomu okamžiku a ještě jednomu později,kde sis rychle zkontrolovala nepřítele (23:50) ,víc jsem nemusel vidět,určitě na HLTV toho bude víc,pokud by o to nakonec šlo.

trew
24-06-13, 17:05
maximálně tam jsou jen tvoje kroky holčičko ︻╦̵̵͇̿̿̿̿╤───

určitě na HLTV toho bude víc,pokud by o to nakonec šlo.
demo je dostačující ;)

Swagrid
24-06-13, 17:53
Teď se připojila na server a obešla ho, bohužel v chatlogu není..
E: Přišla na server za jméno forrest jump a po oslovení jejího jména se odpojila.
http://csko.cz/chatlog/show?from=24-06-2013&to=24-06-2013&server=1&nick=&sid=&ip=89.103.90.85&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit

Britny
24-06-13, 18:20
Co jsem si tak projela chatlog na ID VALVE_0:0:1413632102 - Tak je to jedna a ta samá osoba. IP a ID sedí až do dneška, kdy dostal/a banned a změnil/a si ID. Možná by to chtělo ban změnit na IP. I když ta IP je vedená od UPC a ti většinou dávají proměnitelné.

KaTaRiNa
24-06-13, 18:34
Omlouvám se , nějak jsem se připojila na server... Když jsem se připojila za brachu

KaTaRiNa
24-06-13, 18:35
Ale tak co už.. Nezapla jsem ... vyřeší to jedině steam ... děkuji za nazory..

Kubelas
24-06-13, 18:50
Tak proč si obcházela?

KaTaRiNa
24-06-13, 20:32
Protože se mi tam nešlo připojit na muj nick ,ale jak jsem si dala bratruv nick tak mi to šlo .. byla jsem tam ani ne 1 kolo a šla jsem... nechtěla jsem obcházet... myslela jsem ,že mám UB ,ale pak když řekl Swagrid co tam dělám tak jsem se odpojila..

Britny
24-06-13, 22:55
Toto je od Pajdy


Ahoj Britny prosimtě mohla by si tohle napsat k té Katarine ?

Ahoj , tak se mi taky nějak moc nezdála tak sem si stáhl HLTV a jak sem na to koukal tech 20 minut tak tam to WH je , na Snow se to sice blbe pozná , ale přece když člověk jde Wolkem a Ona ví přesně kde je ten člověk to by asi nešlo

Jinak bylo to 1 v 1 já a Katarina a nemohla prece poznat na tom Codu kde jsem za 1) jsem Wolkoval.
za 2) jsem dostal potom Assasult boty ( Neslyší kroky )

Za mě tam to WHcko je :) :twisted:

Britny
24-06-13, 22:59
Protože se mi tam nešlo připojit na muj nick ,ale jak jsem si dala bratruv nick tak mi to šlo .. byla jsem tam ani ne 1 kolo a šla jsem... nechtěla jsem obcházet... myslela jsem ,že mám UB ,ale pak když řekl Swagrid co tam dělám tak jsem se odpojila..

Kdyby si měla UB, tak ti to sem někdo napíše. Takže podle mě výmluva. Je pravděpodobné spíš, že lžeš a nějak sis změnila ID, protože tvůj brácha hrál pod stejném ID i IP celou dobu jako ty.. (pokud máš nějakého bratra vůbec) A wall si použila, ale jak je to tu již zmíněno - only steam ti pomůže.. No snad se poučíš :))

Burton
25-06-13, 01:56
Ježiš Katarina! Fakt to ide do sračiek s vami ludia, robíš zo seba frajerku, hráš sa na na "kamarátku" s ludmi na JB a pritom si zaplá jak TV... Aby toho nebolo málo založíš si žiadosť o UB a ideš nám tu tlačiť papriky do hlavy že si nič nemala. A nakonec sa ešte pripojíš nechtiac cez bratov nick s inou IP? + to tvoje "vyreší to akurát Steam" - fakt krása - a stým by som sa chcel aj na adminov obrátiť - nefunguje náhodou pravidlo cheater once/cheater forever? pochybujem že keď si kúpi steam tak nezapne zas...

Volume
25-06-13, 05:54
Kdyby si měla UB, tak ti to sem někdo napíše. Takže podle mě výmluva. Je pravděpodobné spíš, že lžeš a nějak sis změnila ID, protože tvůj brácha hrál pod stejném ID i IP celou dobu jako ty.. (pokud máš nějakého bratra vůbec) A wall si použila, ale jak je to tu již zmíněno - only steam ti pomůže.. No snad se poučíš :))

Bratra má .. včera jsem ho potkal na GS jailbreak pod nickem Forrest Jump, myslel jsem si původně že to je Katarina a psal že to je jeho sestra.

Britny
25-06-13, 12:17
Bratra má .. včera jsem ho potkal na GS jailbreak pod nickem Forrest Jump, myslel jsem si původně že to je Katarina a psal že to je jeho sestra.

Ano v chatlogu se jistý Forest vyskytuje a píše v m. rodě, ALE to není jistota. Co jsem koukala, tak "hráli" vždy pod jedním ID a IP a jen co dostane ban na ID, tak vzápětí má jiné s tím, že to je bratrovo. Moc podezřelé..

J3ZUsSs*
25-06-13, 12:51
Od mrtve deti v živom plote (byznis) :


No neda mi nevyjadrit sa ku "NEVINNEJ" Katarine. Demo bolo mozno kratke no jasne je nanom ze wallhack si mala.A kroky neviem ake si pocula kedze mam trocha LACNEJSIE sluchatka dal som si tu namahu si ich dat na plne , a ani keby mam halucinacie tak by som tak presne kroky nepocul. A kedze ti to demo asi malo staci tak ti prikladam HLTV http://csko.cz/dema/upload/dir/katarinahltv.dem kde si kludne mozes zo svojho wallhacku natocit aj film. Pozri si to a este raz si dobre premysli ci sem chces este nieco napisat otom ako si cista a ze si sa za tyzden naucila s awp na nemenovanom servery atd atd.
S pozdravom tvoj ranajkovy kameraman Byznis | mrtve deti v zivom plote.:splachnout: neviniatko :console:

Zoid
25-06-13, 13:13
Pa pa katy :sadbye::harhar::laughing1:

DarkAspecT
25-06-13, 13:16
No to mlč.. a nehunti posty pícovinama
Deja vu, nebo to je ten stejnej dement, co píše do každý žádosti o unban?

Zoid
25-06-13, 13:21
Deja vu, nebo to je ten stejnej dement, co píše do každý žádosti o unban?

Smazal jsem OT