PDA

Zobrazit normální verzi : Widlakof



Klarka=P
24-06-13, 20:48
Zdravím,
Mám takovou prosbu. Je to taky podle mě dobrá rada jak si udržet větší počet lidí na war3 ft serverech. Jedná se o Widlakof. Myslím si že kdyby se tato mapa zrušila pomohlo by to zvýšit počet lidí na serverech. Já osobně si myslím že je to jedna z nejhorších map co jsem za ty roky hraní cska potkala. A jsem si jistá že si to myslí i desítky dalších hráčů. Úplně pokaždé když se zvolí tato mapa, totiž strašně lidí odejde. asi v 80% případech co jsem zažila se počet hráčů sníží o půlku. A několikrát jsem i viděla že se z počtu lidí 10+ stalo 3- a museli se vytahovat boti. Tato mapa tomuhle módu očividně škodí. Za nějaký 2 hodiny se nahrne kopa hráčů a pak je kvuli jedné mapě pulka pryč a pak je tam zas nuda. Celkem mě to mrzí.
Je to jen prosba/návrh/rada, prosím zdržte se "hatování".

CiPsO
26-06-13, 19:37
presne tak tá mapa je hrozná neviem čo tam robí.

b4official
28-06-13, 14:25
Keď je tak hrozná, načo si ju votujete?

Klarka=P
03-07-13, 17:24
chtěla jsem aby jste se zdrželi hloupých odpovědí .....

A zajímalo by mě proč když ju lidi votujou tak pak odchazí ?

trew
03-07-13, 18:11
naexpi si teleport a jsi na střeše rychle :P jednu chvíli mě ta mapa taky nebavila...pak je ok :) ale já do toho kecat nebudu, ptž csko teď pouštím minimálně a střílecí už jsem dost omezil a když spustím csko, tak jedině teď rc autička server ;)

MarcelloR
03-07-13, 19:01
Nech sa spraví anketa. Mne osobne sa nepáči táto mapa. Je to len human vs undead. Humani sa schovávajú a Undeadi skáču po strechách, ale je to také odreagovanie od tých classických máp. Takže ja by som bol za odstránenie, ale pridanie niečo nového.

Tix_Tax
05-09-13, 10:10
Podle mě většina lidí ani nemá páru co votujou, protože jinak fakt nedává smysl to, že to zvolí a po pěti kolech odejdou.. nechápu.. každopádně by mi vůbec nevadilo jí odebrat. Anketa neni špatnej nápad, ale kolik lidí ze serveru chodí na fórum?

TheProCz
09-09-13, 19:27
No přece je jasný, že 9ti letému dítěti líp zní "widlakof" než třeba "dust".
Jinak jsem určitě pro vyřazení, ovládají to mamlasky s invisiblem na střechách...