PDA

Zobrazit normální verzi : D2/awp



gre
24-06-13, 23:14
Dobrý večer,

touto cestou by som sa chcel pokúsiť požiadať posledný krát o práva na servery Dust2 Only a AWP. Volám sa Adam a tento rok mám 16 rokov. Viem že veľa ľudí má o mne zlú mienku ale viem aj to, že ma vidíte zo zlého uhla. Pamätám si pred rokom čo som robil a mrzí ma to, každý sopliak dostane raz rozum, ja som ho dostal nedávno a uvedomil som si čo som urobil. Priznávam, mám priblblé reči ale na hru mám čisto profesionálny pohľad.
Hru Counter-Strike hrám približne 8 rokov. Moje SID je STEAM_0:1:29224190, môj banlist je čistý. Môj slovník nie je vždy dobrý, no nikto nedokáže byť kľudný pri hráčoch na puboch. Ospravedlňujem sa v mojom chatlogu za vetu "TVOJA MATKA TY MAGOR", bol to bind, ktorý som mal v configu.
Myslím že za dobu čo tu hrám som nahlásil peknú kopu cheaterov cez výkričník. Všetko ostatné o mne je v predošlej žiadosti, prosím vás aby ste nebrali do úvahy tie komenty čo som tam písal, sám by som ich najradšej zmazal.
Na každú otázku odpoviem, rád si pokecám na TS, rád zahrám.

Ďakujem, prajem príjemný večer.

Charon35
25-06-13, 16:52
Nebol si z Bystrice?

cFc|Lu!z
25-06-13, 17:01
Ne, důvody psát nebudu. V tvým případě to není ani nutný.

gre
25-06-13, 18:11
Ľudia sa menia, dokonca aj ja. Nie, som zo Zvolena.

Charon35
25-06-13, 18:25
Ľudia sa menia, dokonca aj ja. Nie, som zo Zvolena.

Ano, ľudia starnú. No povaha sa nemení tak rapídne ako tu stále všetci píšu...

gre
25-06-13, 18:50
Ano, ľudia starnú. No povaha sa nemení tak rapídne ako tu stále všetci píšu...

Jasné berem to, hovorí sa že ľudia sa menia iba na vonok, ale dostať rozum môžeš.

Charon35
25-06-13, 18:52
Jasné berem to, hovorí sa že ľudia sa menia iba na vonok, ale dostať rozum môžeš.

To aj auto, kvapavku, alebo dom. Ale to neznamená, že to aj dostaneš...
:D

OK, konec OT. Nech sa vyjadria aj iný.

Milk
25-06-13, 19:12
Věřím že se mění, ale tak rychle v tvém případě si nemyslím.

Dexter.Morgan
26-06-13, 08:26
Určitě NE !

slide
26-06-13, 09:42
Ja by som napríklad rád vedel dôvody prečo píšete nie ...

Slunicko
26-06-13, 10:32
Protoze je to dement ale celkem dost jsem se zasmal, kdyz mi vyhrozoval, ze me zbije s kamarady..
Kazdopadne jsem proti, ty urcite sam moc dobre vis proc.
Ja osobne nevim, jestli si ze sebe toho debila delal schvalne, nebo jsi takovej byl ale oboji mluvi za vsechno, me stacilo jen to, jak si mi vyhrozoval a pritom si me ani neznal, jen z toho jsem si stihl udelat obrazek o tve osobe a samozrejme i veku, ten vek v zadosti ti neverim..

Kotel
26-06-13, 11:02
môj banlist je čistý.
Což se nedá říct o banlistu na fóru.

gre
26-06-13, 12:38
Tajtrlík? Nemýliš si ma s niekým? Kotel s tým súhlasím, choval som sa ako dement na fóre a nemám problém si to priznať, ale to neznamená aj to, že by som si svoje adminské povinnosti neplnil na 100%. Tajtrlík si sluníčko že? Máš nejaký dôkaz že som ti to hovoril ja? Som si takmer istý že ja som s tebou nikdy nehral, nemal som ťa v priateľoch ani na steame, neviem kto si. A nič v zlom ale hovorím zo srandy že niekoho zabijem, moja klasická fráza "Ak nedáš kolo zabijem ťa", čisto s úmyslom pobaviť a nie vyhrážať sa. Na koľko rokov ti prídem?

EDIT: A tajtrlík nič v zlom ty mne prídeš na nejakých 15-17, Prvá veta z tvojho postu - tam to znie že si to bral ako ja s humorom, avšak v poslednej vete hovoríš o tom ako som sa ti hrozne vyhrážal.

Slunicko
26-06-13, 13:22
Psal jsi mi to právě tady někde na fore, v nějakým topicu, psal jsi tam samé pitchoviny, tak jsem ti na to odepsal a ty jsi ma na to odpověděl, ať za tebou přijedu a že se tam se mnou pobavíš s kamarády, právě v tom Zvoleně nebo co to je zač, každopádně to je celkem dávno, mohl jsi se změnit ale zatim o tom nemám žádnej důkaz, takže proti.

matis
26-06-13, 14:14
Skill mas, ale nedokaze sa ovladat a myslim, ze su lepsi kandidati...sorry, ale PROTI

gre
26-06-13, 15:09
Nepamätám si tajtrlík, každopádne ďakujem za názory. A matis, myslím že sa ovládať dokážem, len gather je gather.

Charon35
26-06-13, 16:40
Nepamätám si tajtrlík, každopádne ďakujem za názory. A matis, myslím že sa ovládať dokážem, len gather je gather.

A fórum je fórum...

matis
26-06-13, 17:09
Nepamätám si tajtrlík, každopádne ďakujem za názory. A matis, myslím že sa ovládať dokážem, len gather je gather.

nehovorim o gatheroch...tam nadavam aj ja :D:D, hovorim o fore a obcas aj v hre na serveri....

gre
26-06-13, 18:21
nehovorim o gatheroch...tam nadavam aj ja :D:D, hovorim o fore a obcas aj v hre na serveri....

Ou, nechceš mi povedať že nadávam na serveroch. Na fóre som povedal do kopy možno 10 nadávok.

cFc|Lu!z
26-06-13, 19:55
Vím, že už jsem se vyjádřil, ale nemá smysl toto držet odemčené. Už tvůj podpis o tobě říká dost.

Charon35
26-06-13, 20:07
Ou, nechceš mi povedať že nadávam na serveroch. Na fóre som povedal do kopy možno 10 nadávok.

Bol si ku každému otravný jak hovno v trenkách hlavne v shoutboxe. Na mňa tiež, tak tu teraz nerob zo seba ako keby si mal 4 vysoké školy a čestný titul od pápeža. Tu nejde o nadávky.

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/30214_129413780421866_6289788_a.jpg

Navyše si tu obľúbený ako traktor s vlečkou na ceste. Čím to asi je...
5 z 23 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

grEy
26-06-13, 20:46
http://www.youtube.com/watch?v=ztVMib1T4T4

A este na moje narodeniny. To naschval?

gre
26-06-13, 20:54
Lebo sa ma boja, nevedia povedať pravdu do očí ale cez zasrané palčeky, keď som s niekým adminom na TS tak na mňa ani necekne, nepovie mi nič, že som idiot alebo niečo také. Obľúbený nie som? A prečo? Lebo sa nemienim správať zaostalo ako polovica KOTELNA AT. Pridrbané a zaostalé reči polovici adminov, trápne vtipy mentálne retardovaných adminov. Mám chuť postrielať všetkých keď vidím ako postujete zasrané obrázky, toto už není normálne kde to žijete? Hovoríte o nás (nenávidených) že aký sme vytretí, ako sa snažíme zaradiť. Pravdu nechce nikto počuť že? Ale nejakú sračku, ktorú napíše nejaké zafarbené meno si rád pozrie že?
A ešte k tomu mu dá s radosťou palček hore, ale gre, ktorý je nolifer jak hovado a svoje detstvo zabil na PC, chytaním buzerantských cheaterov je idiot, dement, mentál, magor, blázon a ešte neviem čo. Kotelna je podľa mňa ako naša vláda, na vonok bohatá no hnije z vnútra, môžete to popierať ako chcete ja to vidím, a verím že aj každý normálny človek to vidí. Vaya Con Dioz.

EDIT: Grey zalez a choď sa hanbiť do kúta. Ešte som zabudol pridrbané videá, ospravedlňujem sa za slovník.
EDIT2: A dúfam že sa mi ujde aj nejaký ten ban, lebo niekto neunesie kritiku a má právomoc, gj Kotel.

human
26-06-13, 21:00
Ked sme vsetci taki prijebani, tak naco sa k nam jebes?

gre
26-06-13, 21:03
Ked sme vsetci taki prijebani, tak naco sa k nam jebes?

Ukážka admina, nepovedal som že ste všetci takí retardi, ale aj ty cítiš tie hovná, a nehovor že nie, ten zápach je cítiť všade.

Zoid
26-06-13, 21:22
Ľudia sa menia, dokonca aj ja.

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/068/894/cool-story-bro-house-Cool-Story-Bro.jpg


Ne :D

gre
26-06-13, 21:25
Nie nezmenil som sa, ste takí dokonalí admin team že ste spoločne dali hlavy dokopy a po roku ste zistili že som nevyspelý. Bomba zaslúžite si všetci palce hore a samé pluská +++++++++++.

Milk
26-06-13, 21:26
http://imageshack.us/a/img834/7782/nochance.jpg

gre
26-06-13, 21:30
Tieto obrázky dokazujú váš vysoký level inteligencie. Stavím že z toho postu čo tam sú tie posraté zelené palce, sú aspoň 2 ADMINI, ktorý ho dali. Zapieraj, zosmiešňuj, znič, zanadávaj, zabanuj, stále budete nižšie ako my. Dokonca aj admini sa vopchajú do zadku hráčovi, keď som sám nikto na mňa necekne, a teraz? Všetci strašní frajeri s veľkým nabúchaným egom. Wake up.

Toreto
26-06-13, 21:38
Už jeb nato.
Jediny kto tu rozprava o nejakych palcoch si ty.
Prečo si toto všetko nenapisal do žiadosti ? Ak by ti tu títo "vyje*any" admini ako hovoriš dali Pro,tak pekne odpišeš "dakujem" a pokračovalo by sa..vtedy by si nemal potrebu vyjadriť svoj rebelantsky nazor :D

gre
26-06-13, 21:46
Ponúkam bezplatné odstránenie špiny z kotelne a zaplátanie dier. Videl som aký som bol admin, rozmaznaný, namyslený chudák. Z kamaráta admin, z admina buzerant. Nemám rebelantský názor, mám pravdivý názor, veľa ľudí ho tu už vyjadrilo a dostal ban. Za pravdu, ZA PRAVDU.

Zoid
26-06-13, 22:03
Ok,tak ked ti nikto nevie povedat pravdu tak ja ti ju poviem aj ja som jeden typek,ktorý dal palec dolu ale ked tak rozmyslam tak jedina pravda je,ze si mega debil ja si ide zahrat zo super ludmi gather a daky retard s posratym dosratym mikrakom pride zacne tam jacat a urazat kazdeho s tym posratym hlasom si iba obycajni chudak a toto by som povedal takemu retardovi ako si ty aj v realite na tebe sa neni coho bat tak tu nerob zo seba velkeho sefa a len tak mimo toho ak ty niesi posraty cigan co si mysli,ze je neporazitelny a hned mam na toto priklad: Hram gather pocuvam kroky a dmnt zacne jacat ako besny a poviem drz uz p*** a chlapec sa domna pustil a zacal nadavat aky som ja posraty Bystrican takychto ludi by som najradsej postrielal este,ze takych dmntov nepoznam ty si jediny a uz si uvedom a zamysli sa nad sebou ako sa ty spravas. To tvoje spravanie co neni ani spravanie ale takto sa normalny clovek spravat nemoze a pokracuj v tom co robis a urazaj tu admin tím ved ty si najkrajsi,najdokonalejsi chlapec pod slnkom a uz tahaj niekam do riti ked sa ti tu nepaci a vsetci su dmnti naco si ty chcel byt v admin tíme ked je tu kazdy druhy falosny ? Tieto tvoje posrate sracky sa nedaju citat co slovo to sracka zakop sa a nikdy sa tu neukaz.

by facened

gre
26-06-13, 22:06
Poser sa facened, ty vieš ako to začalo, áno som neporaziteľný.

Charon35
26-06-13, 22:28
Nemám rebelantský názor, mám pravdivý názor, veľa ľudí ho tu už vyjadrilo a dostal ban. Za pravdu, ZA PRAVDU.
Toto kde si vyhrabal? Z ´89-teho zo záznamu?


Obľúbený nie som? A prečo? Lebo sa nemienim správať zaostalo ako polovica KOTELNA AT. Pridrbané a zaostalé reči polovici adminov, trápne vtipy mentálne retardovaných adminov. Mám chuť postrielať všetkých keď vidím ako postujete zasrané obrázky, toto už není normálne kde to žijete?
26/06/2013 22:09 <gre> Ano Charon, myslel som si že dokážem byť normálny, ale proste nie. - vtip či realita? Nikto nechápe tie tvoje sračky čo tam píšeš. A zamysli sa koľko kravín si popísal v shoutboxe. Takže slovo zaostalý by som na tvojom mieste nechal v slovníku.
Obrázky sú skôr na uvolnenie situácie. Niekedyy to vyjadrí viac ako 1000 slov. Ale to ty nechápeš. tebe asi Jurob nalinajkoval ako sa máš správať a podľa toho sa držíš...

Nie nezmenil som sa, ste takí dokonalí admin team že ste spoločne dali hlavy dokopy a po roku ste zistili že som nevyspelý. Bomba zaslúžite si všetci palce hore a samé pluská +++++++++++.
Ja ti to píšem stále. heh


Tieto obrázky dokazujú váš vysoký level inteligencie. Stavím že z toho postu čo tam sú tie posraté zelené palce, sú aspoň 2 ADMINI, ktorý ho dali. Zapieraj, zosmiešňuj, znič, zanadávaj, zabanuj, stále budete nižšie ako my. Dokonca aj admini sa vopchajú do zadku hráčovi, keď som sám nikto na mňa necekne, a teraz? Všetci strašní frajeri s veľkým nabúchaným egom. Wake up.
Wake up ty. Jednu vetu napíšeš úplne normálne a hneď na to napíšeš úpnu čurovinu. Ty máš schýzu či čo? Sa preber. Si si zavolal kamošov na palčekovanie a ty tu ideš niečo písať. Ty si ten posledný čo by tu mal niekoho moralizovať.

A o tej inteligencií moc nehovor. A dúfam, že pochopíš tento obrázok. Nazdar.
http://m2.aimg.sk/fdetail/mf_334088857_ae2fbbe943fcb8cbf36a9c3637e06b47.jpg