PDA

Zobrazit normální verzi : Robíte si srandu ?



Joseph
25-06-13, 14:44
Akože toto som dlho nezažil, teraz mi ani tak nejde oto že mam ban k CT na týžden ale ide mi skôr o princíp.
Situácia: hral som od cca 23tej hodiny na server. bola sranda, dobrá nálada, bavil. sa skoro celý server, o tú
srandu sa staral hlavne jeden adminko, po 3mapách odišlo od neho 1. CT tak som sa tam hodil ja,
všetko v poho veselo si simonoval ale bola už skoro 1hodina išiel spať tak som ostal u CT sám,
napísal som simona dal party mod bo v takej hodine ešte hučať do mikráku asi nemá zmysel a komu by sa aj chcelo.
Ostal. sme tam asi 5hráči, robil. vzbury ale nemal som za potrebu to fragovať, aj jedna aj druhá strana to brala ako
funny až sa tam z ničoho nič napojila Klárka ktorá vyzarala byť v pohodke tak sa hralo dalej....
Nebudem tu písať slohovku, stačí kuknuť to demo čo natočila.
Ten kto tam hráva v noci tak ma určite pochopí a len sa
pousmeje nad týmto s prepáčením debil. banom.
Toť vše.

Tu je to demo: http://leteckaposta.cz/582584556

http://csko.cz/forum/showthread.php?17980-J-%28R%29-jailbrake-no-simon-FK tu je to vlákno zo stažnostou.

Citácia pána Admina: Máš to na týždeň, vzhľadom na to, že bola noc. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=71227

Ináč na deme postrehnete že v spect. bol celú dobu admin...
Ale ten asi nemá za potrebu banovať za takéto kktinky lebo má zmysel pre humor a neplače nad každým killom ktorý dostane.

Ináč pan admin tu demenciu v dôvode banu si si mohol odpustiť.

Shinigami
25-06-13, 14:53
Jediný kto sa tam bavil si bol ty. Aspoň na deme to tak vyzerá. Na začiatku si hneď hodil zbrane pred väzňov, simona zabili. Ten simon sa musel pred monitorom smiať, čudujem sa, že mu nezabehlo a neumrel. K demencii, ak mi vysvetlíš posledný kill, ktorý si jej dal na konci dema, tak ti tu demenciu dám preč. Kolo predtým Ťa zabila, ďalšie kolo nebol simon, otvoril si cely, nič nespravila a len čo si ju uvidel kill, za čo? A ak by si to nenazval demencia, tak ako? Ešte otázka, myslíš, že potom FK sa smiala?

EDIT: Hectssssss bol v specte, takže bol asi AFK.

Joseph
25-06-13, 14:59
Ty si dobry kralko, ty si tam niekdy v noci bol ? asi nevieš ako to tam vyzerá, hodil som zbrane T aby ma sundali, čo je natom také zlé ? bol party mod a zabila ma, takze kill bol opravnený dalej nesimonujem 10min za kolo aby sa ptm nudila, a toho Hects. tam zavolala logicky ona, dalej bol to práve Hects. ktory hral tie mapy predtým. Tiež nehral
100percent. podla pravidiel ! keby som natočil jeho zabanuješ ho za demenicu a pod. ?
A vieš tak hol. ..... čo sa tam dialo kým tam nebola ona tak nesúd podla 3min videa kedy sa tam ona napojila.

Tupelko
25-06-13, 15:04
Nečetl jsem to, ale co je party mod? To zas kdo vymysel? Když chceš aby jsi byl mrtvý tak snad si dáš do konzole kill a né, že jim hodíš gunu..(Demo jsem neviděl tak netrtejte :D).

Shinigami
25-06-13, 15:05
Párty mód nieje v pravidlách. Oháňaš sa zlými vecami. Neriešime tu Hectssssa, ale Teba, to na Teba tu bola sťažnosť, takže si druhých neber do huby. Čo je zlé na tom, že si hodil zbrane T-čkam aby Ťa zabili? Ty si vážne kokot? Nie, nie, podľa mňa to len hráš, alebo? Btw. v noci tam mám nahraté dosť.

EDIT:

Ten party mod: Ts majú akokeby volný den mozu si robit co chcu len nemozu zabit CT. Ked CT zabiju, tak dalsie kolo kill.

Nájdi mi túto sračku v pravidlách.

Joseph
25-06-13, 15:05
Nečetl jsem to, ale co je party mod? To zas kdo vymysel? Když chceš aby jsi byl mrtvý tak snad si dáš do konzole kill a né, že jim hodíš gunu..(Demo jsem neviděl tak netrtejte :D).

Ten party mod: Ts majú akokeby volný den mozu si robit co chcu len nemozu zabit CT. Ked CT zabiju, tak dalsie kolo kill.

Charon35
25-06-13, 15:07
Nečetl jsem to, ale co je party mod? To zas kdo vymysel? Když chceš aby jsi byl mrtvý tak snad si dáš do konzole kill a né, že jim hodíš gunu..(Demo jsem neviděl tak netrtejte :D).
Party mod je tu už pekne dlho. Pár mesiacov. Niekto to vymyslel hlavne v nočných hodínách, keď je to už volnejšie. Ale lepšie to je, keď sú tam samí známi. Vtedy to je vcelku sranda. Takže nechápem, prečo kajuska, či jak sa volá, nešla na iný JB. (demo som tiež nevidel, ide o princíp. Robí sa to už mesiace a zrazu to nejakej babenke vadí.)


Ten party mod: Ts majú akokeby volný den mozu si robit co chcu len nemozu zabit CT. Ked CT zabiju, tak dalsie kolo kill.
Tak toto zase bŕŕŕŕŕ. Party mod nie je v pravidlách a je to len dohovorený "mód" medzi hráčmi. Takže nemá žiadne pravidlá.

Joseph
25-06-13, 15:07
Párty mód nieje v pravidlách. Oháňaš sa zlými vecami. Neriešime tu Hectssssa, ale Teba, to na Teba tu bola sťažnosť, takže si druhých neber do huby. Čo je zlé na tom, že si hodil zbrane T-čkam aby Ťa zabili? Ty si vážne kokot? Nie, nie, podľa mňa to len hráš, alebo? Btw. v noci tam mám nahraté dosť.

Chlapec zlatý, ale toto si už prehnal....
E: dakujem cháron :)
E2: a ty pan admin s ktorej ritky si ? bol by som rad keby si mi kokot povedal do očí.
E3: Tak toto zase bŕŕŕŕŕ. Party mod nie je v pravidlách a je to len dohoovrený "mód" medzi hráčmi. Takže nemá žiadne pravidlá.
CHaron kym sa tam nepripojila ona tak to bolo uplne v pohode, nikto sa nestazoval....

Charon35
25-06-13, 15:10
Ukludnite sa obaja. Nadávkami hovno vyriešite.

Toreto
25-06-13, 15:12
Party mod bol vždy somarina."Ts majú akokeby volný den mozu si robit co chcu len nemozu zabit CT. Ked CT zabiju, tak dalsie kolo kill."-toto v pravidlách nikde nieje a nikdy nebude.Ak chceš,aby bol voľný priebeh hry a hráči si vyskúšali atrakcie,tak daj HVD ..
A už sa skludni.Shini pozná pravidla jailu ako málokto...to ty si ten,ktorý očividne nič nepochytil.

Joseph
25-06-13, 15:12
Ukludnite sa obaja. Nadávkami hovno vyriešite.
Ja som mu nič zlé nenapísal, ale hentakemu chlapcovi by admin práva nemal. dávať, a nech skúsi povedať doma otcovi že je kokot čo mu nato povie..

Toy
25-06-13, 15:13
Party mod je blbina 1. stupně, když se sejdou lidi co se znají tak se tenhle "mod" nemusí ohlašovat, je to automatika, hold se na serverech najdou lidi, kteří i při 1, 2 Ct kteří nedávají příkazy a jen chtějí blbbnout na mapě tak musí dělat vzpoury. Ale jsou to normální Fk když ho zabiješ příští kolo za to, že tě zabil v tom minulém. Kažopádně Joseph není tard, chová se normálně. Joseph, příště se na Jb radši vyprdni a máš to :)

Shinigami
25-06-13, 15:14
Tak najprv, sorry za toho kokota, trocha som sa nechal uniesť tvojimi sprostými argumentami, pretože to vlastne ani argumenty niesu. A teraz párty mod. Osobne proti nemu nič nemám, pokiaľ sa bavia všetci, ale keby sa bavia všetci, tak by tu nebola tá sťažnosť. Na deme som si nevšimol, že by bol párty mod, boli totiž normálne v boxe a ty si im tam hodil zbrane, najprv zabili simona a potom teba. Ešte raz sorry za toho kokota a rád by som počul normálny dôvod, prečo si ju zabil a prečo si tam hádzal zbrane do boxu, keď vtedy párty mod nebol.

Toreto
25-06-13, 15:14
Evidentne si jej napálil olovo rovno do hlavy po tom,čo vyšla z cely,tak sa divíš,že jej to vadilo ? :D
Po dohovore s hráčmi..tak Kaja si pravdepodobne chcela zahrať Jailbreak a nie "partymod"..ty nie.Tak si ju zabil.

Charon35
25-06-13, 15:18
Robíte z toho ako keby o 7 večer zabíjal všetko čo sa pohlo. Robia sa aj horšie veci, len ty si mal tú smolu, že sa našla "svätica" čo to natočila. By som rád videl ju v akcii...

Joseph
25-06-13, 15:21
Party mod bol vždy somarina."Ts majú akokeby volný den mozu si robit co chcu len nemozu zabit CT. Ked CT zabiju, tak dalsie kolo kill."-toto v pravidlách nikde nieje a nikdy nebude.Ak chceš,aby bol voľný priebeh hry a hráči si vyskúšali atrakcie,tak daj HVD ..
A už sa skludni.Shini pozná pravidla jailu ako málokto...to ty si ten,ktorý očividne nič nepochytil.

Nieje ale o pol2 v noci sa moc pravidlá nedodržujú a nikto sa nestažoval, party mod je už dlho a vždy ked prišiel niekto a začal robiť vzbury tak sa uzemnil killom,
ja som kludn. až moc, to len pan admin asi nevie udržať nervy na uzde, a to že pozná pravidla je asi jasné.
Ináč si prelistuj ban list, za 1FK som tam ban ešte asi nevidel, všetko len MFK a dokonca som tam našiel aj na 3dni a menej.
A na demenciu by sa mal liečit tuto chlapec....
E: Pana boha, napíšem to tu asi po 100 krát, pol druhej v noci, to mám dávať reakcie a pod. ? aj tak by ma za 3zákrutou zarezali.
Mna nezaujíma čo chcela hrať ona, prišla posledná tak sa má prisp. vačšine, a ak si chcela zahrať krutý jail
mala ísť na Gayshites tam ešte aj o 5tej hrajú na simona....
a toto čo napísal cháron asi hovorí za všetko: Robíte z toho ako keby o 7 večer zabíjal všetko čo sa pohlo

Shinigami
25-06-13, 15:30
Sú dva druhy FK:
1, Niečo sa hrá, alebo niečo sa stalo, proste ten FK si dal neúmyselne, nechtiac. Omylom by sa dalo povedať, ospravedlnil si sa a dal VD, alebo v horšom prípade si stále nepochopil, že si dal FK a tak si dostal zákaz, lebo keď si nieje človek vedomý FK, tak asi nepozná pravidlá.
2, Dobehol si k danému hráčovi namieril mu na hlavu a pac, takzvaný úmyselný FK, líši sa v tom, že vedel si, že nemôžeš, ale urobil si to.

Povedz, ktorý je horší? Ten, čo to urobí nechtiac, alebo naschvál?
Neviem, píšeme stále o tom istom ako retardovaný. Akurát, že sa tu začíname urážať a to sa mi nepáči.

Joseph
25-06-13, 15:36
ja som s tým uražaním nezačal a ani nezačnem, nemam to za potrebu, napíšem ti to posledný kráť: keby som to spravil o 7večer dám jej dalšie kolo VD a hotovo. V takej hodine
si robí skoro každý čo chce tak neviem čo to tu tolko riešiš. A videl som v noci tolko prípadov FK že keby som mal demo tak možte pobanovať polku JB.
Ale myslím že ban som dostal neoprávnene a stanovisko nezmením. A ten ban mam vysoko na klobáse ide mi len o princíp.
Dalej sa tu už nervačit nemá cenu. Môžte to lock, a ak sa dá tak zmažte tie prispevky aby mi tu niekto nepísal že si huntím posty.

Charon35
25-06-13, 16:46
Tak pokiaľ si dal FK, tak za FK musíš nejaký trest čakať. Fk je stále len FK. Ale týždeň za FK o pol 1 v noci, len kvôli tomu, že nejaká babenka točí v noci demá na JB je podla mňa dosť. Ale je to len na banujúcom adminovi. Takže sa poďakuj sťažovateľke.