PDA

Zobrazit normální verzi : Mám Ban, co teď ?



Kunder
25-06-13, 20:32
Jakmile se chci připojit na server, napíše mě to, že mám Ban za leave.
Jak mám postupovat dál ?
A jak dlouho trvá ?

Bezdak
25-06-13, 23:35
Vás za leavování/afk bych vystřílel všechny. Když vás ta hra nebaví, tak jí nehrajte vůbec. Né že jdete hrát, dostanete first blood a vypnete to jak šulíni. Jinak ban by měl být myslim dočasný né nijak extrémně dlouhý. Mrkni se kdyžtak u nich na webu, tam by o tom mělo být něco víc. Případně na mail.

:D Dal Ta Bhoper:D
25-06-13, 23:53
Zapinas LoLko a neprihlási ťa že máš ban za leave...Máš tam aj dokedy.

dtr
26-06-13, 08:22
To je asi to že keď si dať zapas a napríklad sa vam nedarí ty vypneš lolko a urobiš to das 5 krát tak ti môžu dať ban ( aspon myslim , keď sa mýlim tak prepáč:D)
e: mna zato tiež zabanovali a bude ti to písať na koľko keď sa prihlasiť..

Pane bože, ty jsi pitomec.

Když se přihlásíš, tak by někde mělo být napsané, do kdy ten ban máš. Jinak neleavuj, akorát si na to zvykneš a pak budeš kvůli každý pičovině leavovat někdy třeba i vyhraný hry ;).

Slunicko
26-06-13, 09:12
Taky bych to strilel, hlavne v rankedu, vetsinou v promotion ti to da sezrat za celou ligu a dostanes 2-3 leavery, proste silver brain '-' btw ban za leave je na 3 dny.

Kunder
26-06-13, 09:44
Nedělám to schválně, opravdu asi z 15 her jsem jednou musel odjet do skoly, kolo se nejak protahlo.
A po druhé jsem to "leavnul", protože hraju i na Internátu a je tu někdy hrozný net.
Zkuste hrát s Pingem třeba 1000.
Jinak díky dostal jsem Ban na den.

Btw: dtr, neříkej Pukymu Pitomec, prosím. Píše tam, že ho máte, když tak omluvit, kdyby to psal zle.

Swagrid
26-06-13, 17:42
Kundere, tohle je přesně pro to tvoje Leavování.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=moCjKfKHVmo#t=60s

karl0b
26-06-13, 18:23
co teď? jestli to máš za ragequit, užij si ho

Kunder
27-06-13, 19:25
Ne, bylo to proti botum .. Ale už mám UnBan, takže v pořádku :)

Slunicko
27-06-13, 21:43
Proti botum bys ban nedostal, kdyz leavnes, tak jeden bot automaticky prestane hrat, musel to bejt normal..