PDA

Zobrazit normální verzi : Zadost o prava na JB a knife serveru



Wolfik :P
15-08-11, 13:55
Dobry den, jmenuji se Adam Wolf, muj nick ve hre je Wolfik:P a mel bych velky zajem stat se u vas adminem na Jail Break a knife serveru, jelikoz uz me nebavi porad jen prihlizet, jak ostatni porusuji neustale pravidla a ja s tim nemuzu nic udelat.

Je mi 16 let a jsem z Pardubic, jiz jsem delal admina na portalech Gamesites.cz, CServers.cz, fun-public.
Mam velke zkusenosti, Counter strike hraji uz 5 let a s AMX umim prefektne, mam i pokrocile znalosti programovani.
Jinak mam znalosti Anglickeho,Nemeckeho a Spanelskeho jazyka. Mikrofon i steam mam.
Aktivni jsem kazdy den od rana do vecera, jsem spravedlivy a trpelivy.
No, nevim co bych jeste napsal, kdyztak se staci zeptat .
- mam doporuceni od admina TRAKTOR a Smile

me steam ID: STEAM_0:0:42528677

Dekuji za odpoved,
S pozdravem Wolfik

Lynviy
15-08-11, 13:56
1. post na fóru, malé šance.

bones
15-08-11, 14:46
profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198045323082

ziadost inde: http://forum.cservers.cz/index.php?topic=3099.msg21865

Larodar56
15-08-11, 14:49
Tím žes dělal admina na cservers a na gayshites sis to u mě podělal kamaráde.

Wolfik :P
15-08-11, 15:44
Jako proc? Ani me neznas? mas snad neco proti mne?
Upozornuju, je tam slovo delal... neznamena, kdyz je nejaky portal spatny, ze i vsichni z neho jsou spatny

Wolfik :P
15-08-11, 16:09
Vis, ja jsem predtim steam moc nepouzival, hrozne mi to lagovalo a mel jsem problemy s PC, takze sem hodne chodil na non-steam, ted uz sem PC vymenil a je to v poradku, takze asi tak tyden uz hraju jen na steamu.
Jinak jsem online od rana do vecera a zaregistrovany jsem na forum dneska, protoze jsem predtim zadne problemy nemel...
A admin TRAKTOR a Smile rikal, ze je tu malo kvalitnich adminu

Smile
15-08-11, 16:13
Vis, ja jsem predtim steam moc nepouzival, hrozne mi to lagovalo a mel jsem problemy s PC, takze sem hodne chodil na non-steam, ted uz sem PC vymenil a je to v poradku, takze asi tak tyden uz hraju jen na steamu.
Jinak jsem online od rana do vecera a zaregistrovany jsem na forum dneska, protoze jsem predtim zadne problemy nemel...
A admin TRAKTOR a Smile rikal, ze je tu malo kvalitnich adminu

Otevři chat log a najdi mi kde ti traktor a Smile tohle píšou, sem opravdu zvědavej...

Flash
15-08-11, 16:28
A admin TRAKTOR a Smile rikal, ze je tu malo kvalitnich adminu

Tak si prisel ty abys tady tu uroven zvednul ze jo?

Wolfik :P
15-08-11, 16:40
hmm... ale tak jaky ma admin duvod lhat? Ja se nikam vnucovat nebudu, admin mi dal nabidku, jestli bych chtel prava, ze shani posily, tak jsem souhlasil a rekl at si sem podam zadost. Jak vidim, tak je to asi nejaky podraz...
Prominte, ze jsem obtezoval

Smile
15-08-11, 16:44
hmm... ale tak jaky ma admin duvod lhat? Ja se nikam vnucovat nebudu, admin mi dal nabidku, jestli bych chtel prava, ze shani posily, tak jsem souhlasil a rekl at si sem podam zadost. Jak vidim, tak je to asi nejaky podraz...
Prominte, ze jsem obtezoval

Postni sem, kde ti to admin psal...Na hlavní stránce Kotelny u serveru kde ti to psal klikni na to zelený plusko a oběví se ti tam "Záznam chatu", tak na to klikni a podle data a času najdi, kde ti to psal...

Charon35
15-08-11, 16:45
ziadost inde: http://forum.cservers.cz/index.php?topic=3099.msg21865
Aj tu ti ju ponúkol niekto z adminov?

Smile
15-08-11, 17:28
mne sa to už nepáči, druhá žiadosť na ktorú admin navádzal chlapa čo má malú šancu..

Minule ale traktor psal, že ho vubec nezná a že si to vymyslel..A předpokládám, že tohle bude to stejný...

Karl0s
15-08-11, 18:14
ziadost inde: http://forum.cservers.cz/index.php?topic=3099.msg21865

citace jednoho admina :
O de mne jedno obrovské NE. Za ty věci co dělá na Jailu..
Např: Si dá jméno sem postižený a začne pouštět nevhodné písničky, poté dá multi Fk atd..


nevím, co si o tobě máme myslet, na knife jsem chodil dost často a nikdy jsem tě tam neviděl
dál se k tomu nebudu vyjadřovat, ať rozhodnou ti, co tě znaj

AnnoyingGreg
15-08-11, 18:26
citace jednoho admina :

nevím, co si o tobě máme myslet, na knife jsem chodil dost často a nikdy jsem tě tam neviděl
dál se k tomu nebudu vyjadřovat, ať rozhodnou ti, co tě znaj

já ho ještě neviděl ani na tom JB..a že tam dřepim celé hodiny :)))

chmod a+x /bin/laden
15-08-11, 23:17
Steam účet založený před měsícem, csko koupené před dvěma týdny

Counter-Strike: 71.6 hodin / 72.9 hodin

→ další rádobyadmin, co má čerstvé CSko a hraje ho 5 hodin denně. Proč nejdeš o prázdninách do přírody? U komplu můžeš sedět i během školního roku...

72 Virgins
15-08-11, 23:55
Proti