PDA

Zobrazit normální verzi : Nepochopiteľný ban



somebody
26-06-13, 23:54
Zdravím. Po dlhšom čase som dnes zapol aj 1.6-ku, nakoľko popri GO na to už veľa času nemám, chcel som sa pripojiť na jeden z vašich serverov, no čakalo ma nemilé prekvapenie v podobe banu.
Tak poďme na to...v konzole mi vyhadzuje:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 69284)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wh'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Somebody
[AMXBANS] Tvuj nick: somebody
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:34998689
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 31.222.1.21
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.120.1.132
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Maly Buu
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.

V prvom rade...keď sa pozriem do banlistu, je tam pri mne uvedený iný nick, iný admin, iný server, na ktorom som bol banovaný...
V druhom rade...v živote som nehral na nicku "Somebody" s veľkým "S", vždy hrávam len s nickom "somebody" :)
V treťom rade, neposlednom rade, v živote som na žiadnom serveri necheatoval, za posledné roky som vystriedal už mnoho portálov, kde som bol cheathunterom.
Zdieľanú IP nemám, práve som však zistil, že ak si zmením nick, nevyhodí ma to zo servera so správou, že mám ban, takže to bude len na nicku...nakoľko tento používam už roky a všade, prosím o odbanovanie toho nicku...:)
Vďaka.

hofy
27-06-13, 00:08
Ahoj, ten ban není tvůj, jen ho dostal hráč s tímto nickem. Po úpravách v banlistu se automaticky zabanuje nick, na který je ban (aby k němu cheater ztratil přístup - např. expy, rank, ..). Aby ses mohl připojit, musel by banující admin ten nick v banlistu upravit - např. přidat za něj tečku, i tak by se ale cheater neměl připojit (osobně bych s tím neměl problém).

somebody
27-06-13, 00:40
Ahoj. To som veru už zistil...dosť ma rozčúlilo, že niekto bude takto špiniť môj dlhoročne používaný nick :)
Čo už, Steam ID mi nijako nepošpiní :)
Myslím, že ten cheater už sa sem ani nebude tak skoro skúšať pripájať, tak snáď by sa s tým niečo robiť mohlo.
Nič to, idem spať, ráno do práce...dobrú noc ;-)

slide
27-06-13, 00:57
Pri výbere nicku by hráči mali spoliehať hlavne na originalitu .... somebody si myslím že je dosť používaný nick

Maly Buu
27-06-13, 13:20
nick zmenenej ... mel by ses pripojit .. GL a HF ... LOCK