PDA

Zobrazit normální verzi : žiadost o admin prava na De_dust2 only



-=[FRAG]=-
27-06-13, 13:23
ahojte chcel bi som vás požiadať o prava na tento server . preto lebo tam chodievaju veal cheaterov a ostatny admini..na to kašlu... hram už asi 4 roky a chcem abi si tam mohli hráči normalne zahrat.... dakujem vopred ps FRAG

because
27-06-13, 13:25
Ta slovenčina .... Myslim, že nič z toho nebude

mirous
27-06-13, 13:37
Myslím, že ostatní admini na to nekašlů.
Za mě NE. Nejsi schopen napsat ani žádost, dodat potřebné info, aktivita na forku veškerá žádná.

Toreto
27-06-13, 13:55
Ukažkova žiadosť ako to nema vyzerať..Proti.

matis
27-06-13, 15:32
ne - lock

tyger103
27-06-13, 15:40
No tak konečně po dlouhé době žádost,u které se autor rozepsal a je co číst.Aktivní na foru si,ve hře si skoro nonstop a na forum jsi nahlásil dost cheaterů.Jako jeden z mála se umíš slušně vyjadřovat a pravopis taky dobře ovládáš.Já bych mu dal tu šanci.PRO

Britny
27-06-13, 16:47
No tak konečně po dlouhé době žádost,u které se autor rozepsal a je co číst.Aktivní na foru si,ve hře si skoro nonstop a na forum jsi nahlásil dost cheaterů.Jako jeden z mála se umíš slušně vyjadřovat a pravopis taky dobře ovládáš.Já bych mu dal tu šanci.PRO

A teď vážně :D

Za mě též NE. Je sice fakt, že tě ve hře občas vídám, ale to je asi tak všechno.. Nikdo o tobě nic neví. Navíc je i dost důležité vědět, zda vůbec poznáš cheaty a to si jaksi nikomu ještě nedokázal.

Charon35
14-08-13, 20:02
Čo to tu ešte smrdí?!

Nie.