PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na FURIEN



sTr3s
27-06-13, 17:43
Zdravím,
jako první bych se vám rád představil. Jmenuji se Ondřej Fleger, mám 15 (28. srpna 16) let a jsem z Opavy. Tento rok jsem měl příjmací zkoušky na střední školy a dopadly mi dobře. Přijali mne na Mendelovo gymnázium.
Ve volném času hraju florbal, závodně střilím z molorášky a samozřejmě hraju Counter Srtike :)

Proč zrovna FURIEN..?
Tento server mi ukázal kamarád azačal mne velice bavit. On to po nějaké době přestal hrát, ale mne to bavilo čím dál víc a začal jsem se zlepšovat. Zlepšil jsem se tak, že jsem 7 v ranku.
O práva na FURIEN žádám proto, protože mi příjde, že tam ADMINI moc nechodí.

ADMINA jsem nikde nedělal, STEAM mám nově, takže tam mám jen 2 hodiny, ale jinak jsem na FURIENU velice aktivní a na FORU se snažím také přispívat.

No co se mě týče, jsem napsal asi všechno co jsem mohl, tak teď jen počkat na vyjádření adminů.

Přeji hezký den..
:)


STEAM_0:0:67709904

NICK VE HŘE : ^sTr[3]s. <3

Dexter.Morgan
30-06-13, 12:40
ahoj,
Tak musim rict, ze ten furien uz hrajes dlouho.Co se tyce skillu taktez dobry, na serveru se chovas slusne, za to bych ti dal PRO.Ale zadneho cheatera si zatim nenahlasil, coz je podminkou pro prijeti.A jeste mas steam kratce, coz vypada, ze sis koupil steam kvuli pravam.Zatim jsem proti

E: Takze cheatera uz mi nahlasil, vidim ze to beres vazne s adminovanim a snazis se.Jsem tedy PRO

sTr3s
30-06-13, 17:32
Dexi, díky za vyjádření a STEAM jsem si opravdu kvůli právům nekoupil, nad koupi STEAMU už jsem uvažoval dlouho a potom jsem viděl nabídku od Bezdaka, tak jsem si ho koupil.
Browne, vím, toto musím zlepšit.

Díky oběma za vyjádření :)



E: Dexi, díky za tvoje PRO .. :) A s adminováním to fakt vážně beru. :)

Mr.Brown
25-07-13, 13:54
jsem taky pro

sTr3s
25-07-13, 14:44
jsem taky pro

Moc díky :)


E: Ve hře teď 2 týdny nebudu aktivní, jedu na dovolenou. Až se vrátím tak budu zase aktivní. :) Na hotelu WIFI je, takže na forko se občas podívám :)

E2: Tak z dovolené už jsem zpátky, takže má aktivita na serveru zase poroste :) ..

A poprosil bych i další adminy, aby se vyjádřili :)

Eust.
16-08-13, 21:35
Aktivní je, cheatery hlásí, všechno řeší s klidnou hlavou. Teď když už je 5 furienů, máme co hlídat a myslím si, že Stres se tam ideálně hodí.Každá ruka dobrá. PRO

sTr3s
17-08-13, 15:18
Aktivní je, cheatery hlásí, všechno řeší s klidnou hlavou. Teď když už je 5 furienů, máme co hlídat a myslím si, že Stres se tam ideálně hodí.Každá ruka dobrá. PRO

Díky moc. :)

Charon35
19-08-13, 20:05
130 hodín na steame je celkom málo. Teraz sa zobrali ďalší na furien, možno nabudúce.



EDIT: Alebo to nechám otvorené a o pár týždňov sa uvidí, aby si nemusel písať ďalšiu žiadoť. OK?

sTr3s
20-08-13, 11:17
JAk jsem psal již v žádosti, steam mám nově. Pokud vím, vzal se jen Eustralien. Viděl jsem v BANLISTU, že dává hodně banů za kemp, texturu, atd. Stíhá to pěkně, na to, že je to jediný aktivní ADMIN na furienu, ale nemůže uhlídat 5 serverů sám. :)

Dobře, nechme to otevřené a uvidíme co čas přinese. :)

matis
20-08-13, 12:11
JAk jsem psal již v žádosti, steam mám nově. Pokud vím, vzal se jen Eustralien. Viděl jsem v BANLISTU, že dává hodně banů za kemp, texturu, atd. Stíhá to pěkně, na to, že je to jediný aktivní ADMIN na furienu, ale nemůže uhlídat 5 serverů sám. :)

Dobře, nechme to otevřené a uvidíme co čas přinese. :)

to mas pravdu, ale prava tam ma este zopar adminov, co tam chodia banovat ak su cheateri hlaseny... Tiez si myslim, ze by si mal trosku pockat a hlavne by som na tvojom mieste pridal na aktivite....

sTr3s
20-08-13, 12:27
to mas pravdu, ale prava tam ma este zopar adminov, co tam chodia banovat ak su cheateri hlaseny... Tiez si myslim, ze by si mal trosku pockat a hlavne by som na tvojom mieste pridal na aktivite....

No, to možná ano, ale sám dobře víš, že mnoho hráčů z Furienu hlásí blbosti a nerozeznají AB od WH. Na hlášení tam admini možná chodí, ale ve hře(né, že přijdou jen na hlášeni) vídím jen Eusta a občas maršouna.

Myslíš aktivitu na Foru nebo ve hře? Protože si myslím, že ve hře jsem aktivní dost.

matis
20-08-13, 12:31
No, to možná ano, ale sám dobře víš, že mnoho hráčů z Furienu hlásí blbosti a nerozeznají AB od WH. Na hlášení tam admini možná chodí, ale ve hře(né, že přijdou jen na hlášeni) vídím jen Eusta a občas maršouna.

Myslíš aktivitu na Foru nebo ve hře? Protože si myslím, že ve hře jsem aktivní dost.

ano, lebo tam iny admini nehraju, ale vermi, ze na hlasenia chodia....

no trosku na forku a trosku aj nazbierat tie hodiny na steame.....

mozno sem tam nahlasit nieco cez "!" popripade rovno Eustovi, a aj na forko.... ber to iba ako radu

sTr3s
20-08-13, 13:10
ano, lebo tam iny admini nehraju, ale vermi, ze na hlasenia chodia....

no trosku na forku a trosku aj nazbierat tie hodiny na steame.....

mozno sem tam nahlasit nieco cez "!" popripade rovno Eustovi, a aj na forko.... ber to iba ako radu

Jo, věřím ti, že tam admini na hlášeni chodí, to nevyvracím.

Vím, forko musím zlepšit, ale ve hře jsem celkem často, myslím, že ty 2-3 někdy i 4 hodiny denně stačí. Jako o práva fakt stojím, ale nebudu kvůli právum ve hře jako Galil 12-13 hodin denně.

Dobrá tedy, zatím jsem hlásil jen na forko, ale začnu i přes ''!''.

Díky za rady. :)

Charon35
20-08-13, 18:50
Možno sa zoberie ešte jeden kandidát okrem Eusa.

Aktivitu by som skôr myslel hlásiť sheaterov na fóre. Od žiadosti si sem nikoho nedal. Posledný hlásený je mesiac starý. Tak neviem či sa to tam tak zlepšilo, alebo prestali používať AB, WH, SH... (kemp a pod. sem nedávaj).

sTr3s
20-08-13, 19:25
Možno sa zoberie ešte jeden kandidát okrem Eusa.

Aktivitu by som skôr myslel hlásiť sheaterov na fóre. Od žiadosti si sem nikoho nedal. Posledný hlásený je mesiac starý. Tak neviem či sa to tam tak zlepšilo, alebo prestali používať AB, WH, SH... (kemp a pod. sem nedávaj).

Tak dva týdny jsem byl na dovolené a taky se každý den ,,nezadaří" nahlásit cheatra. A nemyslím si, že se to tam zlepšilo, ale určitě je tam méně kempu a dalších menších prohřešků co je tam Eust. :)

'Seiter
30-08-13, 20:01
Chatlog v cajku, aktivita taky, mozna neco nahlasit by to chtelo, za me PRO.

sTr3s
31-08-13, 20:06
Chatlog v cajku, aktivita taky, mozna neco nahlasit by to chtelo, za me PRO.

Díky moc :)

Charon35
22-09-13, 11:48
Na vlastnú žiadosť Lock. Málo času, škola. Napíš keď bude viac.