PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o práva na ZM



PlayerL
27-06-13, 21:05
Zdravím
Tak som konečne doštudoval Strednú školu (mech. počitačových sieti) v Poprade.Bol som na internáte a času bolo len na štúdium takže csko muselo ísť stranou ale teraz si to plánujem vynahradiť resp. sa odmeniť za tie štyri dlhé roky ^^ Steam som hladal asi ako prvú vec z detských čias (mimochodom , cd-čko bolo tak zaprášené , že som ani neveril keď mi to načítalo v CD-romke ^^ )
Bohužial nemám žiadne skúsenosti ako Gm,ADM na CS-ku(neviem ako sa to tu delí) ale bol som GM-kom na jednej MNORPG hre.Taktiež pravdepodobne nemám odohraté tri mesiace po tej dlhéj pauze ale ak si pripočítam mesiace strávené za CS-kom ešte z čias Základnej školy tak to bude možno aj trojnásobok :) a to ste sa ešte volali Kotelna.cz a serverov ste mali podstatne menej.V hre mám odohratých 730hodín :o a predpokladám , že minimálne 3/4 je na Vašich serveroch.Na stránke som sa registroval už davnejšie , keď som omylom dostal ban takže ju čítam pravidelne ale nezapájam sa ^^
Myslim , že ste skvelý portál (až neuveritelne velký) a preto by som Vás rád podporil aj inač ako len mesačným kupovaním VIP-ka a pevne verím , že by som bol prínosom.Podať žiadost ma donútili hlavne niektorí arogantní hrači ktorí vedome porušovali pravidla a hlavne znemožnovali hru ostatným , poctivým hráčom (napr. feedovaním , texturami dokonca aj neprimeranými nadávkami).Zaujimavosťou je , že všetci týto "anielikovia" sú úplne kludní v pritomnosti GM-ka avšak za tie dva mesiace ktoré som už odohral som sa s GM-kami stretol len málo.Tiež by som mal pár nápadov ako zlepšit ZM servery o ktorých dám vedieť aj v prípade zamietnutia mojej žiadosti.
na záver pár viet o mne : mam 19 rokov , milujem veškerú elektroniku , näjme môj mobil a sluchátka sú ako moja polovička ^^ a taktiež sa venujem behaniu resp. si bez týchto vecí neviem predstaviť ani jeden deň.
steam id - STEAM_0:1:33318037
meno - PlayerL (v jednoduchosti je krása :D )

Toreto
27-06-13, 21:30
Ja popravde neviem...pekna žiadosť.
Rider je na ZM každý večer.Večšinou sa stretneme.Ja som dosť aj počas dna,Vikernes nám tam tiež pomáha+snád sa vezme Praetorian.
O nedostatku adminov nemože byť reč.V hre som ťa videl dnes prvýkrat.Či mod ovladaš povedať neviem..zmienil si tie všeobecné pravidlá,ktoré hráči porušujú.Vynechal si to,na ktoré sa snažíme dávať pozor najviac.
A ten chatlog...nadavok tam je dosť.Trochu sa ukludniť,zoznamiť sa s modom viac a skúsiť podať žiadosť neskor.Zatial-Proti.

PlayerL
27-06-13, 22:09
pre dalších komentujúcich chcem povedať že to "feedovanie" znamená "bodovanie" (tak to mám zaužívané z inej hry)

rIDer
28-06-13, 22:31
Zkus to pozdějš, trochu se na kotelně porozhlédni a za půl roku si podej další žádost.. Zatím jsem proti.

E: http://csko.cz/forum/showthread.php?18154-%C5%BEiados%C5%A5-o-unban

Charon35
01-08-13, 17:54
Nie.