PDA

Zobrazit normální verzi : auto



SliZo
28-06-13, 01:00
0b's je spoločnosť, ktorá bola vytvorená s úmyslom presadzovania myšlienok určitej komunity ľudí. Novinky budú pridávané na facebookovej stránke https://www.facebook.com/pages/0bs/270674016403868?hc_location=stream

1. Vlastný štýl 9Style 0b's, ktorý je utvorený z myšlienok rebélie nad systémom. (Neskôr bude spísaný)
2. Absolútna psychická slasť, ktorá je ukotvená v kolektívnom podvedomí našej spoločnosti a keď sa stávate jej členom, dostávate k nej prístup.
3. Symbolika čísla 9 a prípony '0b vytvára veľmi veľa energie, ktorá sem bola vložená zakladateľmi spoločnosti a ďalej ju rozšírujú členovia podľa určených bodov. Taktiež je prístupná každému členovi spoločnosti, ktorý túto symboliku bude používať. Energia môže byť voľne použitá na hocijaký účel0b.
4. Nudný život naberá napätie a uspokojuje psychické potreby, ktoré sú v bežnej spoločnosti odsúvané, ale človek ich potrebuje k pocitu úplnosti.
5. Naši členovia čerpajúci energiu vloženú do rôznych aspektov našej spoločnosti naberajú rýchlo inteligenciu a stávajú sa lepšími vo všetkých oblastiach, ktoré sú našou spoločnosťou uprednostňované.
6. Väčšina našej práce môže byť vami využívaná vo váš prospech.
7. Naša spoločnosť funguje princípom vkladania energie a jej spätného vyberania v určitých dávkach, pričom sa k nám vracia s určitým časovým obdobím, ktoré je prognózou predom dané. To znamená neustálu progresiu.
8. Už pri prechode a čiastočného prebratia naších kolektívnych tiel (od emočného vyššie) pocítite nával príjemných pocitov, ktoré budú neustále narastať.
9. Časom vám budú poskytnuté informácie o princípoch energie, podvedomia, karmy a pod., ktoré nie sú tak ľahko prístupné bežným ľuďom.
Sme vďační za každého člena, pretože každý člen časom nadobúda dokonalosť :) 0b'9

Posílejte tu jaké máte auta :)

AlternativníPravda
30-06-13, 22:56
http://www.plbohnice.cz/0b
Prej je to tam moc pěkné a čakry Vám taky odbourají.

Trey
30-06-13, 23:46
Sa cudujem ze nemas este ban...

SliZo
30-06-13, 23:54
Ja cudujem vecíííí

anokarieristka
01-07-13, 00:10
Trey má rád autá, ale majú autá radi Treya?

Trey
01-07-13, 00:22
Jur0b ma rad anal, ale ma anal rad jur0ba?