PDA

Zobrazit normální verzi : Upozornění při doplňování HP



Grakon2702
28-06-13, 10:17
Tak mě napadlo, jestli by jakýmsi způsobem nešly lékárničky nastavit tak, že by v jakémkoliv okamžiku, kdy by k nim někdo přišel a začal si doplňovat HP, objevilo na obrazovce text typu: ,,Hráč xxx si doplnil HP". Určitě by to usnadnilo práci adminům a spešlům, při hlídání hráčů při módu. Děkuji za vaše názory :).

Neznamy123
28-06-13, 10:56
Nápad celkom dobrý. Ale podla mňa by sa to mohlo objavovať iba adminom a speslom na obrazovke.

Volume
28-06-13, 11:31
A co to udělat tak, aby se při modu nedalo doplnovat vůbec ? Na kvanta serverech to tak nastavené je..

_AnGeL_
28-06-13, 11:43
Ja by som bol za to, aby sa ukázalo, že kto doplňoval. A keby i zato admini dali BAN, pretože sú nepoučitelný.

kono159
28-06-13, 12:16
skor aby sa nedalo doplnovat vobec pri mode, ked 10 ludi doplni 1 hp tak co z toho, zabanujeme 10 ludi lebo napisalo, ze doplnili, to koli 1 hp ban na den je picovina
neviem ako to chcete riesit napr pri sparte ked ma viac nez 100 hp a bude provokovat ze to bude stlacat

Megatron852
28-06-13, 18:05
Ano, ale doopravdy by bylo lepší, než aby se to ukazovalo, tak aby to nešlo vůbec (při módech)

Swagrid
28-06-13, 18:12
Radši vybanovat půlku serveru, protože si doplňovali, nebo aby nebyla možnost doplňování a víc naplněnej server? Navíc ještě teď na začátek prázdnin.

Aizen
28-06-13, 18:28
Na niektorých mapách sú lekárničky ktoré doplnia hp len keď okolo nich prejdeš ............................. čo písal FamaZ by bolo najlepšie.

Shinigami
28-06-13, 20:27
A čo tak nebanovať to vôbec? Ja keď to vidím, tak dám možno slay, to isté aj bugovanie ciel, pokiaľ je schopný CT team, tak to bugovanie ti nepomôže. Voľakedy sa to nebanovalo a všetko bolo v poriadku, už si ani nepamätám, prečo sa to zaviedlo.

Aizen
28-06-13, 20:47
Toto sa zaviedlo skôr pre CT než pre T aby CTcka pri prestrelke nekempili v zbrojke a nemali nekonečno života.

Shinigami
28-06-13, 20:56
Toto sa zaviedlo skôr pre CT než pre T aby CTcka pri prestrelke nekempili v zbrojke a nemali nekonečno života.

CT má 250 hp, ale keď mu dáš hp pod 100, tak už môže doplniť len po 100 hp, takže potom stačí jedna až dve hlavy (podľa zbrane) a si dole. Tak z nich nerob terminátorov, len preto, že budú stáť pri lekárničkách, navyše, nie každá mapa je taká.

EDIT: Keď po tebe začne strieľať 10 T, tak môžeš stáť aj v chráme Božom, ale smrť si Ťa počká.
+ Tie zbrane čo sa tam najčastejšie hrávajú (AK, M4, scout), sú tak silné, že je jedno, či máš 100, alebo 250 hp.

Aizen
28-06-13, 20:58
Ale keď tam nejaký "borec" dá MP5 tak ich nemáťe šancu dať ......

Aizen
28-06-13, 21:00
Alebo sa zakempia na jb_snow na DR a tam je aj lekárnička - dobrý kemp + lekárnička Tcka nemajú šancu.

Shinigami
28-06-13, 21:08
Alebo sa zakempia na jb_snow na DR a tam je aj lekárnička - dobrý kemp + lekárnička Tcka nemajú šancu.

Prestelky vyhrávajú hráči, rovnako tak ich aj prehrávajú. Podľa mňa záleží od hráčov, nie od toho, či môžu doplňovať, alebo nie. Kto má vyhrať, vyhrá. Inak, nikde som nepísal, že T by nemohli doplňovať. Takže by mali rovnakú výhodu/nevýhodu. Ďalej to nemienim riešiť, prestal som to banovať, pretože mi to príde ako zbytočnosť, dám slay a je po probléme.

MrJack
17-05-14, 10:21
Ja by som povedal, tak ako vraví Shinigami max slayovalo.
Lebo sa stáva že dostanú bezdôvodný ban za to že prebehli popri lekárničke...(Jb-Snow, Oasis, Mountains) Že si dajú do seba 60 HP totálne umyselne by som trestal tak, že ho skrátka je**ne nejaký admin o zem a hotovo...
Lebo načo to zbytočne banovať, potom nejakým jebkom príde ľúto tých troch hodín bez JB tak tu vypisujú že oni len prebehli atď.
Zrušil by som ban za doplňovanie pri móde...

Honey cocaine
17-05-14, 10:38
Proc tu proboha otviras rok mrtvy thread?

Kebabko
17-05-14, 10:48
napad 50% logicky tych 50% ostalo za rohom bude vzbura si jediny ides do zbrojky mas 3 hp zoberes m4 zacnes doplnovat hp a simon o tebe uz vie a caka tam za rohom za zbrojkou vyjdes a si v pici :D

musis si to predstavit v beznej situacii