PDA

Zobrazit normální verzi : zm_anthrax



grEy
23-11-10, 17:52
zdravim.. takze na tejto mape je 10 ukrytov (+2 "skryte" - rozbijete stenu) ukryty, ktore maju "otvor" na to, aby sa dalo strielat po zm som spravil tak, aby na vas zombie nedociahol (hrubka brushu alias steny/medzera vyplnena sklom) az na jeden [ale da sa tomu aby vas zombie cez to okno/vyrez/dieru (nazvite to ako chcete) nakazil].. mapu som robil priblizne 7 dni (ked som dostal chut a ideu na ukryt).. ak chcete vidiet viac tak stahujte - dal som do mapy light_enviro. coz je vlastne "slnko" cize s viditelnostou nieje problem, akurat to vrha zly tien na niektore objekty, ale keby sa mapa prida do maplistu nebude s tym problem, kedze v mape je nastavena "tma".. bol by som rad keby si ju aspon jeden schopny clovek pozrel a kotel ju pridal to maplistu, lebo myslim ze ta mapa je fakt dobra :).. takze snad ten cas co som tu presedel nebol zbytocny..
DOWNLOAD:

ak najdete v mape nejaku chybu kludne hlaste, rad opravim..

Pavucina
25-11-10, 19:27
Tak jsem se na to dival, no myslim si ze na testovani by sla pouzit, ale nelibi se mi tam to jendo namesti, to je strasna stralnice na zm, ze 4 kempu by to dostavali a takrka by se nemohli ani poradne rozbehnout aby nekam skocili. Pak by tam jeste bylo par vyhrad, ale na kouknuti dalsich by tohle mohlo stacit :)
Jinak by se na to mohl kouknout jeste nekdo, dobra by byla prohlidna na youtube, jako to tady nekdo mel, to ti zaruci ze se na to koukne daleko vic lidi ;) i kotel by to privital si myslim :).

Larodar56
25-11-10, 21:46
Tak co pavouku, vytvoříme taky mapu ne? Jinak dobrá mapa grEyi.

grEy
25-11-10, 22:46
pavucina s tymi kempmi mas pravdu.. ked som robil tu mapu tak ma o napadlo, ale akosi som nato zabudol.. a s tym videom.. hodil by som ho sem, ale neviem, ci sa da na ytube hodit demo v zakladnom formate.. a fraps mi seka ked tocim (nerozumiem preco).. screeny som skusal taktiez.. ale ked to odscreenujem otvorim skicar a dam ctrl+v tak len cernota.. nechapem

apach29
25-11-10, 23:11
Na screeny si stahni Gadwin PrintScreen. Je to povedenej programek, kterej ti po kazdym stisknuti klavesy PrtScn ulozi screen na preden vybrane misto na disku v predem nastavenym rozliseni.

grEy
25-11-10, 23:14
dik za radu.. uz hladam na nete

grEy
25-11-10, 23:22
stiahol som.. nastavil som.. urobil screen.. cierna obrazovka (len na cs, inak to funguje).. nevies co je s tym cskom?..

apach29
26-11-10, 04:11
No tak to netusim, me to funguje ve vsem.

grEy
26-11-10, 17:15
tu je prerobena mapa:
prerobil som par skrysi, zvysil som steny..

72 Virgins
02-12-10, 23:44
antrax vypadá dobře už jsem to dvakrát hrál.... mám dotaz jsou tam někde tajný skrýše :)

grEy
04-12-10, 12:22
Diky za pochvalu.. ja osobne som ju este cez internet neskusal.. teraz som po nejakom tyzdni na nete
no su tam 2 tajne skryse..
jedna je v tom modrom dome (ak vyskocis z tej mensej krabice na vacsiu a rozstrelis stenu - to najdes..)
tu druhu ti bohuzial opisat neviem.. postupom casu ju ludia urcite objavia (ale nie je to nic moc..)
+ stena oproti kontajnerom sa da rozstrelit, ale ma dost vysoke hp (2000-5000, neviem presne..)

FAZA
09-12-10, 13:47
cez co prerabas mapy ??? napis dik :)

grEy
09-12-10, 15:06
prerabas?.. mapa je original moja, nie je prerobena.. program sa vola VALVE HAMMER EDITOR

Pavucina
10-12-10, 23:10
Tahle mapa je hrozna strelnice, jak jsem predpokladal, jeste ta zed co se rozbije no to uz je pak moc :D. Ano pro lidi vyborna,m ale pro zm zadnej zazrak, z kazdy strany to dostane... Neskodilo by pridat umele prekazky, nb ji nejak vylepsit... Za lidi 1, za zm 5.

grEy
11-12-10, 11:39
hral som ju na servery iba raz takze ju nemozem hodnotit..
najprv som skusal robit take mapy ako su domy a vyrabal som ukryty zo stolov stoliciek a tak.. ale potom som si povedal ze naco? zbytocna praca a ludia to aj tak neocenia.. vecsina ludi zo servera ma rado mapy ako zm_toronto, zm_toronto_v2 a pod.. proste mensie mapy, skryse vyrobene zo stien, nie z predmetov.. anthrax bola prva mapa tohto typu a zatial som nejaku krytiku nepocul (okrem toho ze odkedy som spravil mapu dalsi traja mi pisu ze som koko* a ze mam drzat hubu a podobne).. a ked dakomu vadi ze za zombie sa to neda hrat ma si proste davat pozor na nakazu..

Pavucina
11-12-10, 12:40
Greyi, hodnotil jsem to kladne hned jako prvni prispevek v tomto tematu, a hned jsem tam napsal ze to bude strelnice na zm, coz taky je. Davat si pozor na nakazu, promin tento argument nebudu ani komentovat. Nekdo hraje vylucne za zm, ale to je jedno. Zhodnotil jsem to a dal jsem doporuceni, ze je to vyhradne lovecká mapa.
Ber to tak jako pripominkak dalsim mapam, aby jsi se velkcych namesti a prustrelnych zdi, ktera ti to namesti otevre uplne.

grEy
11-12-10, 13:11
teraz som to hral.. mal si pravdu.. je to hlavne koli tomu modremu domu (koli tym oknam) a koli tym kontajnerom > odstranim tomu modremu domu okna a pre tie kontajnery spravim zvlast "ulicku" aby boli za rohom..

FAZA
20-12-10, 00:54
:D

72 Virgins
20-12-10, 14:45
Je to dobrá mapa. Lidi jak jí viděj tak jí hned votujou. Je tam více střílení díky prostoru mezi kempy, ale to je i na zm toronto V2 kdy jsou kempy naproti sobě a přesto jde o nejoblíbenější mapu. Ono má to svoje pro a proti vždycky, lidi maj rychle body, ale zas zombici díky xp maj rychle na šílenství. Navíc většinou končí kolo na mapě převahou zombie, nebo uplnou likvidací živých. Jedna překážka by neškodila, když ale nebude, stejně se mapa zapíše mezi vůbec nejoblíbenější mapy co na zm máme. Už ted mezi ně patří.

grEy
20-12-10, 15:01
chcel som ze ju prerobim ale kotel ma dost roboty a nema cas furt hadzat vylepseny mapy a tak.. takze to necham tak, ako to je.. som rad ze sa ludom ta mapa paci..

ivoros
03-04-12, 15:41
Pěkné komentáře.....ale i dnes jo to hodnoecno jako nejlepší mapa a jetli bych tě mol poprostit, hodil bys sem ještě jednou ten odkaz na tu mapu?? Prosíííím x)

.slapa-notas
08-05-12, 16:53
2 tajné ??? ja som tam vždy našiel len jednu kde je tá druhá??

SliZo
09-05-12, 10:04
2 tajné ??? ja som tam vždy našiel len jednu kde je tá druhá??
Jednu máš jakby vzadu za Bílým iglu naproti tomu sklu a 2 máš nahoře v Modrém iglů.

CapsGlockk
17-09-12, 18:23
Vborna mapa ale nieje nahodena na mapliste zm1 co ma dnes sklamalo

ZombieBot
17-09-12, 18:57
Měl by jsi zkusit napsat celej název mapy: zm_anthrax