PDA

Zobrazit normální verzi : Dostal sem neprávem ban



Unregistered
16-08-11, 00:12
Zdravím dostal sem ban. V konzoli mi to ukazuje jiný nick než mám.


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] You are Banned from this server!
[AMXBANS] You have 23 hours , 45 minutes and 15 seconds left on your ban.
[AMXBANS] Banned nick : Spawn
[AMXBANS] Reason : ' Otravovani , blby kecy '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.kotelna-web.cz
[AMXBANS] ML_NOTFOUND : MSG_15
[AMXBANS] ML_NOTFOUND : MSG_14
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] =======================================

Chci si zahrát, platím si vip a mám ban. Můj nick je LuCiF3R a mám ho přes VIP zarezervovaný. Nejspíš má někdo stejný id cska protože jsem ho stahoval z vašeho webu.

Děkuji

Smile
16-08-11, 00:22
http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=10868


Zdravím dostal sem ban. V konzoli mi to ukazuje jiný nick než mám.
Ne neukazuje, GTFO...

Unregistered
16-08-11, 00:35
Ale to je steam cska ne steam, já jsem NS.

To jsou základní věci.


Na jail jsem v životě nebyl nemám to ani stáhnuté. Byl jsem na oldschol a když jsem se přepojil na maxi csko píše mi to že mám ban. Mám 5 svědků kteří semnou byli na old schol že jsem tam v době banu byl.

Smile
16-08-11, 00:43
Co to meleš, ten ban je na ID --> STEAM_0:1:42054319 a ty tvrdíš, že máš staženej patch z Kotelny, ale tím pádem je blbost, že se nemůžeš připojit..Řekl bych ti "sdílená IP adresa", ale opakuji, ban je na ID..A prošel sem chat log a za celej všerejšek a dnešek jsi nenapsal do chatu ani slovíčko, což sice není důkaz, ale tak nic lepšího není...

Unregistered
16-08-11, 01:01
Já vám říkám že sem nebyl na jailu. Kdybych nevypl csko dal bych vám vípis z konzoli že jsem byl na maxi,clasic, oldschool pod nickem LuCiF3R .

Se podívej na ty servery a myslím že jsem tam psal celkem hodně. Ve chvíli banu jsem byl na oldschool nebo maxi. To je jasný důkaz. Minimálně 3 komenty tam odemně budou. By mě zajímalo kterej debil má semnou stejnou IP.

Že bydlím na vesnici, pár baráků. A jen 1 znám co tu hrá csko a ten je teď v práci.

Mr.Smiley
16-08-11, 01:02
Amx nelže :). A nevím proč tady děláš zbytečný thread, protože i kdybys unban dostat měl trvalo by to více než 24 hodin. Podle mě zbytečnost kvůli 24 hodin nehraní CSka. Jdi ven to tě zabaví.

Unregistered
16-08-11, 01:05
co mám dělat venku v 1 hodinu ráno mi řekni?

Každý večer hrám csko a mám nervy že teď nemůžu. Nepovím kdybych mohl za ten ban. rok sem nedostal ban na víc jak 1 hodinu.

Unregistered
16-08-11, 01:20
prosím nech je k tebe smile dobrý..lebo čo ty nechápes. neverím

Nerozumím ti?

Unregistered
16-08-11, 01:24
nič, nejdem sa rozčulovať... zbytočne

Proč ty? Já se rozčiluji, dostanu ban na nick který sem v životě neměl, na serveru na kterém sem v životě nebyl. To je málo? Můžu to brát jako okrádání. Kupuji si vip a mám ban na server bezdůvodný.

Svacinar
16-08-11, 02:26
Máš unban. Omlouvám se. Měli jste moc podobný nicky (Spawn, Swapn).
Jen dodatek k tomu: Netvrď tady, že jsi tam nebyl. Jinak bych ti ten ban dát nemohl, tak aspoň nelži.

Lynviy
16-08-11, 08:27
Omg tak co je na tom pravdy? Měl nick Lucifer a teď zase spawn nebo swapn...

Svacinar
16-08-11, 10:48
Projed si chat. Byl tam zrovna v tu chvíli co jsem to cvakal.
Dostal unban, omluvil jsem se, dál bych to neřešil.

Unregistered
16-08-11, 13:03
Projed si chat. Byl tam zrovna v tu chvíli co jsem to cvakal.
Dostal unban, omluvil jsem se, dál bych to neřešil.

Díky, ale já jsem tam opravdu nebyl. Nick LuCiF3R a byl jsem v tu chvíli na servery oldschool. Připojím se ti na jail a dám sem výpis z konzole že mi to bude stahovat veškeré pluginy atd.... Tzn že jsem na tom servery nemohl být jinak by to bylo stáhnuté.