PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost - Mr.Vikernes



Špuntík
29-06-13, 16:03
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 71714)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Spuntik :-*
[AMXBANS] Tvuj nick: Spuntik :-*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1762364259
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1762364259
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.80.109.39
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.80.109.39
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Mr.Vikernes
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak

Tak tohle je úplně mimo :-) . Nikdy jsem WH neměl,nikdy jsem nedostal nikde ban za WH.
Myslím si,že je docela rozdíl mezi tím,když víš,že někde je tvůj nepřítel a tak kempíš za něčím a čekáš,až vyjde a mezi tím,když máš WH.
To samé,když děruješ přes stěny,kdybych měl wh,lítaly by tam hlavy jedna za druhou,takže bylo jasně vidět,že já jsem WH neměl,jen sem děroval,kdybych WH měl,vypadalo by to trošičku jinak :-) . Navíc kdybych měl wh,mířil bych na hlavu a nemával miší a nestřílel tam,kde si myslím,že je :-) .
Takže bych prosil pana Vikernesse o ty 2 dema,co se mi doneslo,že si natočil,docela by mě zajímalo,z čeho usoudil,že já jen neděruju a že mám wh,protože dnes sem nedal ani jednu hlavu a zabil jsem při té přestrelce,po které jsem dostal ban asi 1 CTcko :-) . Jak říkám,kdybych WH měl,vypadalo by to úplně jinak a určitě bych z 5 CTcek nezabil 1 ;) .

Milk
29-06-13, 16:15
Tebe honím nějakou dobu, s Vikernesem jsme se tě furt snažili točit, wh si měl, tím sem si jistej, nějaká dema mám já a nějaká Vikernes.
http://csko.cz/dema/upload/dir/spuntik.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/spunt2.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/spunt.dem

vikernes
29-06-13, 16:52
Bohužel měl jsem 2 dema to první se mi někam ztratilo nevím kam ještě se po něm podívám ale tu máš jedno celkem zajmavá hra ....
http://csko.cz/dema/upload/dir/spuntik_0.dem

Špuntík
29-06-13, 17:21
Co je na tom zajímavého Vikernessi? Jak říkám,tohle je trochu mimo. Je jasně vidět,že děruju,kdybych měl WH,dal bych hlavu přes stěnu a nakonec mě on proděroval přes okno. Navíc nazačátku je 69 střel a z toho sem se trefil 2x. Myslíš si,že kdybych měl WH,tak se trefim 2x ze 69 střel? Jak říkám,tohle demo je úplně mimo,každý normální člověk snad ví,jak vypadá hra s WH a takhle ta hra určitě nevypadá,takže pořád trvám na unbanu.
Co se týče Tebe Milku,tak tvoje dema mi nejdou přehrát bez toho,aby se to nehorázně nesekalo,takže to neberu jako žádný důkaz,že WH mám :) .

vikernes
29-06-13, 17:34
No takhle přesný děrování jsem teda ještě u nikoho neviděl.

Milk
29-06-13, 17:37
Od pajdy:
Ahoj , Špunte díval jsem se na všechny 3 dema s toho mi 2 nejely , podíval jsem se na demo Spunt , tam bylo jasne videt WH stále se díval na to CT s tim Awpckem.



Díky Milku :)

Špuntík
29-06-13, 17:49
kdybych měl WH,dal bych ho na všechny rány,co sem střílel.
Já nevím,kdy to pochopíte,že kdybych měl WH a šel na pp tak ho dám na 1 ránu. A jak jsem mířil přes tu zeď,nebo co to bylo v tom demu,tak bylo vidět,že WH nemám,kdyby ano,tak z těch několika střel,co sem tam střílel bych se alespoň 1x trefil,ne? Bylo vidět,že tipuju,i když vystrčil hlavu,tak sem pořád mířil na tu zeď a mířil sem vedle něj,když si vemeš kde byla ta hlava a a tam,kam sem mířil já,tak kdybych přes tu zeď střelil,tak bych ho netrefil,protože sem mířil vedle :-) .

vikernes
29-06-13, 17:51
3 demo od Milka též je jasně vidět jak si s tim AWP jezdíš ze strany na stranu ...a míříš si na CT

Špuntík
29-06-13, 17:54
Kdybych měl WH,nejezdím s ním jentak sem a tam a střílím přesně,né,že 3x vystřelím a ani 1x se netrefím.

Milk
29-06-13, 17:58
Ty furt píšeš kdybych měl wh, právě proto si ho snažil se trochu krýt, kdyby si mířil úplně přesně tak mi stačí to jedno demo a banuju tě na místě.

Špuntík
29-06-13, 18:05
Píšu to,protože mám zkušenosti s cheaterama. Jo takže tvoje myšlenka je založená na tom,že já jsem si zapnul wh a mířil sem vedle,abych nedostal ban :D. Ježiš Milku,měl sem tě za chytrého,tak si to prosímtě promysli,než něco napíšeš. Tohle je úplné nesmyslný názor. Kdybych WH měl,mířím přesně,nebudu mířit vedle,to už vyjde na stejno,když budu mířit vedle a budu ho mít a budu mířit vedle a nebudu ho mít. Ale tak je to tvůj názor,když si myslíš,že si tak běžně cheateři zapínají wh proto,aby pak mířili vedle a toho člověka netrefili,tak si to klidně myslí dál,mě je to jedno :D .

Milk
29-06-13, 18:32
Nevyjde to na stejno, buď to kryješ nebo rovnou děruješ. Necháme ať se podívají ostatní admini.

kono159
30-06-13, 10:31
pozrel som dema od milka a zoberem to poporade,
demo spuntik: o hovne
demo spunt2: to iste
demo spunt: to nema komentar, presne kopirovanie pohybu ctcka v zbrojke, sice je bugnuty v zemi ale co sa deje za dvermi nemoze vediet, potom ta isiel na isto nz ked ctcko skakalo dole a potom cakanie za rohom

mozno este len ten jeden cas v deme spuntik, kde mal mensi wall, ale toto mi na WH staci