PDA

Zobrazit normální verzi : CHH Furien



DarwiN
29-06-13, 18:40
Zdravím ľudia

dlho som premýšľal a rozhodol som sa požiadať si o CheatHunter .

Dôvod : Teraz cez prázdniny mám čas a chcel by som pomôcť postrážiť Fservers , veď vieme že je to tam "rušné" a admini majú prácu aj na iných serveroch .
Nechcem aby sa tu riešila vec ohľadom toho že som povedal že idem preč , ja tu na forko nemusím chodiť , /ak by Vám to až tak vadilo/ ja chcem len spraviť poriadok na serveroch ,
Chcem od Vás či počuť , resp. "prečítať si Objektívny Posudok či vie hrať furiena natoľko aby som to dostal , a podobné veci ...

Viem že je tu Eustralien ktorý tiež žiada , ale jeden admin naviac nepomôže .
Pokúsme sa tu riešiť len a len moju žiadosť , Ďakujem .

Ostatné info :

Volám sa Martin , mám 17 rokov . Chodím na SZS v Košiciach .
Záľuby : Futbal , basketbal , csko , behanie , učenie sa nepodstatných vecí .
Mám menší problém zo steamom ale to dúfam v krátkom čase vyriešim .

SID : STEAM_0:1:58246092

Prosím o vyjadrenie adminov .

Toreto
29-06-13, 19:56
Joke,right ?

DarwiN
29-06-13, 20:16
Toto nieje žiaden vtip a , prosím len o vyjadrenie áno alebo nie , a nie .... okolo toho .

Mr.Brown
29-06-13, 20:35
Hm. Tady je pro někoho asi 99% mínus tím, že si to ty. Ale mě zase hlasí opravdu dost cheatrů a nemýlí se, což je podle mě podstatnější.

Tupelko
29-06-13, 20:37
Trochu to změním :D
Takže nehraješ na steamu.Aktivita je tam skoro nulová.
Jestli Brownovi cheatery hlásíš tak super.Na forku jsi tu dal asi 3.
Ale občas to tvoje chování..
Já bych radši viděl admina Eustraliena..

Mr.Brown
29-06-13, 20:41
Jestli Kotel udělá ještě furien 5, tak bych byl maximálně jako chh pro. Není nás tam mnoho, ty to tam nolifuješ.

DarwiN
29-06-13, 20:55
Ja viem že Minusom som JA , ale co už .
Njn nolifujem tam , nehrám veľmi na steame pretože po update sa mi to pokazilo a ked hrajemna celej obrazovke /vo fulle / take celá obrazovka blika , a možem hrať akurát tak v okne a tak sa mi zle hrá . Steam idee , je funkčný ale zle sa mi hraje , to je všetko .
Ale tých 100hodin mám na furiene nahraných .

Mr.Brown
29-06-13, 21:10
Ja viem že Minusom som JA , ale co už .
Njn nolifujem tam , nehrám veľmi na steame pretože po update sa mi to pokazilo a ked hrajemna celej obrazovke /vo fulle / take celá obrazovka blika , a možem hrať akurát tak v okne a tak sa mi zle hrá . Steam idee , je funkčný ale zle sa mi hraje , to je všetko .
Ale tých 100hodin mám na furiene nahraných .

Tak to je ale blbý, když žádáš o práva, ale na stemau nehraješ. Pak by si měl hrát na steamu, zkus si to něják nastavit.

DarwiN
29-06-13, 21:15
http://www.youtube.com/watch?v=9sNjr1jOdVc

Ono to robi neco také a neviem stým nič spraviť fakt , všetko čo som vedel som skúsil . Ale ešte hľadám nejaké návody na nete .
Skúsim to nejako spraviť .

Zoid
29-06-13, 21:37
VIP kody se nezverejnuji, jsou z toho problemy, diky :)

DarwiN
29-06-13, 23:26
No steam , keby že si pozrieš moju Valve tak tam mám xhodín nahraných na furiene , ale ako som už povedal zle sa hraje v "okne" tak hrávam na NS ale snažím sa to opraviť už od UPDATE .
A k tomu chovaniu , stane sa že mi niečo vyletí ale to je málokedy /zredukujem to /.

Dexter.Morgan
30-06-13, 12:50
Jestli neopravis steam, tak k cemu ti budou prava? Oprav si nejdriv steam.

DarwiN
30-06-13, 14:23
Ok , Tupelko berem to je to tvoj nazor . A Steam je uz plne funkčný /diky 3necky/ .

noirbun
10-07-13, 12:20
tak jako chh som pre teraz aj čosi nahlásil čo som videl..
upalcujte ma

DarwiN
10-07-13, 16:03
tak jako chh som pre teraz aj čosi nahlásil čo som videl..
upalcujte ma

Diky Trtošš :)

Hectsssssssss
13-07-13, 15:41
Od Cipera

Takže : Darwinovi bych šanci adminovat dal, protože si myslím že už v hlavě rozum má.Na furienu žádné extra skušenosti k adminování ani nepotřebuje a prece jen každý by měl dostat šanci adminovat na oblíbeném portalu, bud bude dobrý nebo ne.Na furienu moc adminů není a tak lepší tam mít víc neskušených adminu než žádného a časem ty skušenosti nabere, což si myslím že u darwina až takový problém nebude.

Slunicko
13-07-13, 18:33
Sorry ale proti, určitě víš proč.

DarwiN
14-07-13, 14:54
Od Cipera

Takže : Darwinovi bych šanci adminovat dal, protože si myslím že už v hlavě rozum má.Na furienu žádné extra skušenosti k adminování ani nepotřebuje a prece jen každý by měl dostat šanci adminovat na oblíbeném portalu, bud bude dobrý nebo ne.Na furienu moc adminů není a tak lepší tam mít víc neskušených adminu než žádného a časem ty skušenosti nabere, což si myslím že u darwina až takový problém nebude.


Sorry ale proti, určitě víš proč.

Ďakujem obom za názor :)

Dexter.Morgan
17-07-13, 00:34
Jako CHH Pro.

ObriJahoda
17-07-13, 16:36
http://www.youtube.com/watch?v=9sNjr1jOdVc

Ono to robi neco také a neviem stým nič spraviť fakt , všetko čo som vedel som skúsil . Ale ešte hľadám nejaké návody na nete .
Skúsim to nejako spraviť .



mam stejny monitor :D

server mimo mou kategorii :)

DarwiN
17-07-13, 19:15
Jako CHH Pro.

Diky Dexi :)


mam stejny monitor :D

server mimo mou kategorii :)

Ten monitor je THE BEST nevymenil by som za nijaký iný :)

marsoun
20-07-13, 00:29
Proti, důvodů je víc než dost a vemte už toho eustraliena!

DarwiN
20-07-13, 09:49
Proti, důvodů je víc než dost a vemte už toho eustraliena!

Diky za názor .

DarkAspecT
20-07-13, 15:34
Asi nejsem ten kdo by měl někoho kritizovat, ale jsem též PROTI, veme se eustralien, kterej je lepší kandidát než ty (nic ve zlém).

DarwiN
20-07-13, 18:06
Asi nejsem ten kdo by měl někoho kritizovat, ale jsem též PROTI, veme se eustralien, kterej je lepší kandidát než ty (nic ve zlém).

Diky za názor, ale čisto na Furien sú nabratí 3 admini (maršoun,Frackore,Dex) aspoň pokial viem, aj ked sa nabere 4. tj Eustral nebola by škoda ak by som tam bol ako Chh . Si myslím :)

Mr.Brown
20-07-13, 19:37
Asi nejsem ten kdo by měl někoho kritizovat, ale jsem též PROTI, veme se eustralien, kterej je lepší kandidát než ty (nic ve zlém).
maršoun má pauzu, dexter je aktivní, fracore ted nevim, noirbun je na jb, tupelko tam taky moc není a já jsem tam nebyl ani nepamatuju. Ikdybych se vzal eustralien, tak bych mu jako chh šanci dal, protože tam moc aktivních lidí není.

+marfo
20-07-13, 21:54
Súhlasím s Brownom. Z furienu chodia hlásenia stále,máš dosť nahlásených cheaterov+ aj mne si ich pár nahlásil a všetko banned. som pro.

hofy
21-07-13, 00:19
Pro Chh.

EDIT: Tak nevím, jestli jsem se rozhodl správně, protože tím double accountem (http://csko.cz/forum/showthread.php?18856) jsi mě docela zklamal.. takže měním spíš na neutrální názor.

DarwiN
21-07-13, 11:56
Súhlasím s Brownom. Z furienu chodia hlásenia stále,máš dosť nahlásených cheaterov+ aj mne si ich pár nahlásil a všetko banned. som pro.


Pro Chh.

Ďakujem obom :)

Slunicko
22-07-13, 08:47
Čao Slunko mohl by si dat toto do žadosti DarwiNa? :

Takže:Jsou tu lepší kandidati(eus,Stress)..ty tvoje theardy co tu nemáme zmiňovat..Proti

yummy yummy

DarwiN
22-07-13, 10:24
yummy yummy

Diky za názor .....

DarwiN
01-08-13, 00:34
Neviem či by si chcel ešte nekto z FURIEN admin vyjadriť ? :) Budem len rád .

Charon35
02-08-13, 23:46
Po dohode s vedením zatiaľ malé červené Nie. Treba skúsiť aj iných ako tých istých dokolečka.