PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o Unban - Ondry



Mischino19
29-06-13, 20:27
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 71706)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 16 hodin, 16 minut a 52 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'prazdna brana'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Vytok z vaginy
[AMXBANS] Tvuj nick: Playerss
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1062481294
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1062481294
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.80.226.27
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.80.226.27
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: OnDry.
[AMXBANS] Server: csko.cz | Soccer Jam (soccerjam)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Zdravím dostal som ban pretože som na soccerjame trafil prázdnu... síce to nebolo z toho dovodu že chcem dat čo najrychlejšie a čo najviac golov lebo chcem byt najlepší... boli sme 2v4 boli sme dvaja obyčajní hráči proti štyrom ktorí to hrávaju denno denne... zabávali sme sa oni sa snami hrali ako s detmi a my sme v podstate len odkopávali lobty... dal som gól do prázdnej brány samozrejme že som na tú bránu mieril nebudem tu zatlkat dostal som aj ban ktorý si zaslúžim ale nechápem prečo až na 7dní... ked som to hrával inokedy tak sa rozdávali kicky maximalne ban na 1 hodinu a ked mi Ondry da ban napísalo tam zeleným že tiež na 1 hodinu bolo to o 12:40 teraz som išiel na server že si zahrám soccerjam a ukažuje mi že 6 dní a 16 hodín... dá sa stým niečo urobit alebo mám smolu?

EDIT: a ešte ktomu... ban mám na všetky servery čo si myslím že nieje fér

Ecko
30-06-13, 13:44
Ahoj,
ano.. je pravda, že většinou dávám kick nebo ban na hodinu za prázdnou bránu, ale to jen hráčům kteří to udělají nechtěně(opakovaně).
Tak dlouhý ban jsem ti dal, protože jsi věděl, že na serveru je admin(já) a ještě ses tomu smál.. toto vyloženě nesnáším. Já bych ti ban nechal, aby sis příště uvědomil jestli budeš do té prázdné brány střílet nebo ne. Ale záleží na Kotlovi jestli ti to sníží.
S pozdravem OnDry.

Mischino19
30-06-13, 17:20
Ahoj,
ano.. je pravda, že většinou dávám kick nebo ban na hodinu za prázdnou bránu, ale to jen hráčům kteří to udělají nechtěně(opakovaně).
Tak dlouhý ban jsem ti dal, protože jsi věděl, že na serveru je admin(já) a ještě ses tomu smál.. toto vyloženě nesnáším. Já bych ti ban nechal, aby sis příště uvědomil jestli budeš do té prázdné brány střílet nebo ne. Ale záleží na Kotlovi jestli ti to sníží.
S pozdravem OnDry.

Ja som nevedel že si na servery... však to je jasné že ked vidím že tam je admin tak nebudem strielat do prázdnej... áno bolo to naschvál ja to priznávam ale tu nešlo o to že chcem byt macher... hrali sme 2v4 bol som s Frostom on to vie hrat ale proti nám bol Sharper s Yo! a ešte tam bol sa mi zdá že daenerys ale niesom si istý a ešte jeden... stále nás tlačili robili si čo chceli iba sa snami hrali... všetci sa natom smiali s frostom sme si písali že budeme iba odkopávat lobty a chceli sme že prestaneme hrat lebo bolo skore 29:xx... stačil im 1 gol a vyhrali by ale oni ten gol dat nechceli tak už ma to nebavilo tak som strielal kade lahšie tie lobty... určite by im to nevadilo že som do tej prázdnej brány ten gol dal... keby je to ozajstný zápas kde je vela hráčov a dá sa normálne hrat tak by som to nespravil... a tak isto ani predtým som to nikdy nespravil nech bolo hráčov kolko chcelo... každý to zobral zo srandy

EDIT: ten ban berem samozrejme som si ho zaslúžil ale na celý týžden? už teraz mám ten ban na den aj pol nestačí?... a štve ma že nemožem hrat na iných serveroch čo má kotelná... na každom mi píše že mám ban

hofy
04-07-13, 15:12
Ban byl zkrácen na 2 dny a už vypršel. LOCK