PDA

Zobrazit normální verzi : Bílé zobrazení času, hp, money a zbraní.



Volume
29-06-13, 23:51
Zdravíčko.

Nedávno jsem koukal na youtube na video od nějakýho týpka. N ejvíce na videu mě zaujalo to, že měl takové ty "informační ikonky" ve hře bíle zbarvené místo zelené jak to obvykle je. Mám tím na mysli třeba když si 1 ( + ) vezmu M4 tak se mi nahoře ukáže ta ikonka že to je M4, nebo když něco seberu tak se mi vpravo ukáže co to je. Pak měl zbarvený číslice ukazující HP, time a money.

Nevíte prosím kde bych toto schrastil ? Na google jsem nim moc nenašel. Díky moc za SMYSLUPLNÉ odpovědi bez hejtů.

3necky
30-06-13, 01:40
...takové ty "informační ikonky"

Říká se tomu HUD a bylo by jednodušší tady postnout to video než těžkopádně popisovat co kde a jak měl změněno. Nicméně tyhlety úpravy můžeš udělat v souboru clientscheme.res.

Volume
30-06-13, 01:42
Říká se tomu HUD a bylo by jednodušší tady postnout to video než těžkopádně popisovat co kde a jak měl změněno. Nicméně tyhlety úpravy můžeš udělat v souboru clientscheme.res.

Jojo díky moc za to HUD, něco už jsem si našel na GAMEBANANA ale není tam to zbarvené, vše je jenom zelené.
Každopádně to video zkusím najít..

3necky
30-06-13, 01:52
Každopádně to video zkusím najít..

To nemusíš, já jen, že sis mohl ulehčit práci... Jak jsem napsal, clientscheme.res. Najdeš ho ve složce cstrike, otevřeš v poznámkovém bloku a experimentuješ. (doporučuju zálohovat originální před tím, než ho upravíš a uložíš)

Volume
30-06-13, 01:58
To nemusíš, já jen, že sis mohl ulehčit práci... Jak jsem napsal, clientscheme.res. Najdeš ho ve složce cstrike, otevřeš v poznámkovém bloku a experimentuješ. (doporučuju zálohovat originální před tím, než ho upravíš a uložíš)

Už jsem si ho našel přes hledání, nevěděl jsem kde je. Snad na to nějak přijdu a zkusim něco ještě najít na netu.. ale až se vyspim :)