PDA

Zobrazit normální verzi : zabanovaný na only D2 - DarkAspect



syleD
30-06-13, 18:22
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=71863

Výpis z konzole nemám , neviem prečo ale nenaskakuje mi to ostane tam len veta "tady máš ban skontroluj konzoli"

A teraz k samotnému chatingu ..

Neviem z akého dôvodu som dostal ban .. REASON WH NO FLASH.. to ako človek nemôže dať jediný kill ? cs hrám od jeho samích začiatkou .. čiže 12 rokov myslím? tak isto nieje žiadny iný ban okem tohto .. som po pár mesiacoch (možno roku) späť a hneď toto ? nejaké dieťa čo hrá CS týžden ma ide banovať? Prosím o unban popr. prešetrenie a prezretie dema ktoré by mal dodať hráč DarkAspect (alebo tak nejako) ..toto už je fakt vrchol .. a po unbane už na tento server nevstúpim ...a ešte k samotnému serveru .. nechápem prečo som dostal ban práve ja ked som tam videl minimálne 2 NS hráčov ktorý si to pálili stenami ako by sa "nechumelilo" ja som dal možno jeden wallbang a hneď perma.. no na smiech.

DarkAspecT
30-06-13, 18:28
Demo: csko.cz/dema/upload/dir/syledfragout.dem
Dostával si i flashe pod ksicht a ani si neutekl, normálně sis střílel jako kdyby nic. Nejvíc byly 2 časy a to: De1nos je zkušený hráč a nenaběhne ti určitě natvrdo B.. Když už je ve dveřích a vypadá to že vyleze, dáš předstřel, přičemž on zalezl.. Pak to jak si po něm šel na ten t spawn, byl za bednou s awp a ty si natvrdo díroval s dekem. Pak ty 2 časy s tím flashem. A jestli to hraješ 12 let, proč máš nahráno 42 hodin a 1 přítele na steamu? Podle hráče co tě nahlašoval(industrol) je prý na hltv i vidět jak dáváš přes smoke.

syleD
30-06-13, 18:35
Áno dal som cez smoke na stred.. klasicky podla času .. neviem čo je na tom zlé :) .. toho hráča na B uznávam.. dal som ho cez flash .. úplný luck .. ani neviem či som zazoomoval.. bola to taka automatika.. vždy ked dostanem flash strielam ;)... a milujem "BRAINEROV" ako ty :) .. a čo že mám nejakých 40 hodín ? .. vieš o tom že sa dá kúpiť nový steam? .. totižto môj steam účet s 4,7 tisícmi hodinami mi akosi "zmizol" buď mám zapísaný zlý login a heslo alebo mi ho steam z dôvodu neaktivity vymazal .

DarkAspecT
30-06-13, 18:55
http://csko.cz/hltv.php?port=27049
To je to hltv s tím smokem.
E: prej v čase 17:39.
A ještě pro info.. Přes flash si tam dal dva na tom demu.. Toho do spodní katy deaglem, kde si mu "náhodně" dal jedničku.

matis
30-06-13, 19:39
pozrel som len Darkove demo...

no ako si chcel na B zabit Deinosa ale sa vratil, urcite si ho nevidel a predstrel krasny...

no ako si v katach dal hlavu superovi vo flashi...no nadhera

dost zaujimavo hrajes.....mal by sa nato este niekto pozriet

DarkAspecT
30-06-13, 21:05
MarcelloR mi poslal názor do PM: WH

smeRn
01-07-13, 00:15
Tak ty jsi iný čávo ! :D
Na to HLTV jsem ani nekoukal. :) Nemá to cenu. :D
Hned na začátku jak běžíš na B a do kat. :D Nejdřív koukne do zdi jestli tam nekdo je. Pak si předmíří a čeká si tam na něj. :D Byl trochu slyšet, ale čekat tak dlouho ? (pokud to CSko hraješ tak dlouho jak tvrdíš, proč si nešel na hajzl nebo si dát FZ ?) Pak si tam dostal falsh a stále si tam koukáš na ty spodní katy jako kdyby si ho vůbec neměl. Odejdeš a pak si tam vyskočíš a zoom přímo na něj ? :D Nemohl si o něm vědět ! :D

Taky bych tě bannoval. :)

Maly Buu
01-07-13, 03:11
Áno dal som cez smoke na stred.. klasicky podla času .. neviem čo je na tom zlé :) .. toho hráča na B uznávam.. dal som ho cez flash .. úplný luck .. ani neviem či som zazoomoval.. bola to taka automatika.. vždy ked dostanem flash strielam ;)... a milujem "BRAINEROV" ako ty :) .. a čo že mám nejakých 40 hodín ? .. vieš o tom že sa dá kúpiť nový steam? .. totižto môj steam účet s 4,7 tisícmi hodinami mi akosi "zmizol" buď mám zapísaný zlý login a heslo alebo mi ho steam z dôvodu neaktivity vymazal .

coze??? z dovodu neaktivity vymazal? 4,7 tisice hodin, kazdej den se tam musis pripojit pomale a mas zle zapisany login??? nebudu se ani divat na dema, necham to na vas, ja ho tu nechci :-)
posli stare steam ID, pocitam, ze tam bude VAC banned, nebo ani to nemuzes najit?

Britny
01-07-13, 10:55
Tak za mě má minimálně antiflash, ale většinou tyhle kody se stahují zároveň i s WH. A i za to se dává normálně perma. Takže není co řešit.

Jinak já mám ještě jeden steam, na kterém jsem nebyla jednou přes rok online a nikdy se mi nezrušil účet - ani to nejde. Ale tvé SID starého účtu by mě taky zajímalo, je možné to co říká Buu, že je tam daný nějaký banned. A nebo tento účet máš čistě na kody :)

DarkAspecT
01-07-13, 11:47
Tak za mě má minimálně antiflash, ale většinou tyhle kody se stahují zároveň i s WH. A i za to se dává normálně perma. Takže není co řešit.

Jinak já mám ještě jeden steam, na kterém jsem nebyla jednou přes rok online a nikdy se mi nezrušil účet - ani to nejde. Ale tvé SID starého účtu by mě taky zajímalo, je možné to co říká Buu, že je tam daný nějaký banned. A nebo tento účet máš čistě na kody :)
Přesně tak, když zapnu, tak využiju vše co v tom cheatu je. Minimálně 2 wh časy tam jsou a ty flashe jsou jasný. Myslím že tady se to může locknout.

mirous
01-07-13, 13:09
a po unbane už na tento server nevstúpim ...

A s tím banem už vůbec ne :) :bye: Hlavně, že házíš machry..takový mám nejraději, hubu plnou keců....

Krispo
01-07-13, 22:02
Lock :D