PDA

Zobrazit normální verzi : Classic - wh ( tazka praca )



Eso./digl
30-06-13, 20:48
Server Classic
Nick [nTn] YOUKNOWWHO
IP VALVE_0:0:1971394992 109.107.211.130
Dovod WH
Demo1 http://csko.cz/dema/upload/dir/youknowwho.dem
Demo2 http://csko.cz/dema/upload/dir/youknowwho2.dem
Demo3 http://csko.cz/dema/upload/dir/youknowwho3.dem

Prve demo:

od 17:15:00 az do 17:33:00 - ako keby o nom vedel a obehol si ho po vonku a tam sa ho pokusil zabit, priznavam ze to mohlo byt len tusenie ale aj tak.
od 17:58:00 az do 18:09:00 - do dierovanie bolo az moc presne, plus to zdvihal aj na toho hraca hore...:happy:


Druhe demo:

25:23:00 az do 25:26:00 - zas dost presne dierovanie :think: , aj ked je to dost obvykle miesto na kemp.
25:48:00 az do 25:54:00 - ten HE tam hadze len tak? :blink: Podla esp je vidiet ze za stenou boly CT.


Tretie demo:

4:05:00 az do 4:15:00 - ide z longu, vie o nom ze je na plante tak si tam hodi HE, plus presne nanho mieri cez stenu az ho zabije. :eek:
To mierenie je od 4:13:26 az do 4:14:58 walklook alebo walkbang sa to presne vola, neviem teraz :)

Spectujem ho uz mozno 1 tyzden. Cela jeho hra sa mi nepozdava. Mozno to na ban stacit nebude ale ja si ho este chytim a pokusim sa dojst aj s lepsim materialom. Podla mna si dava na to pozor a preto to bude praca na dlchsie. Mam este jedno starsie demo s nim, tak si ho pozrem a popripade editnem. Prosim nelockujte.

3necky
30-06-13, 21:25
No zas taková těžká práce to nebude. Píšu tady, protože hraje dost často i na MP a je jeden z těch rozumnějších, s kterým se dá hrát. Ty časy jsou samozřejmě všechny clear, takže bych ti spíš poradil pro příště. Když u někoho ty cheaty chceš vidět, vždycky je tam uvidíš, proto se musíš na to podívat s nadhledem a přistupovat k tomu obezřetně.

Na nuku jsou to všechno logické díry a myšlenky. To HE tam třeba hážu často taky, protože tam v průběhu kola někdo nahitovaný může campit. V dustu to samé. HE se v těhle situacích (když rushuješ na plant) hází běžně + navíc šla slyšet střelba dřív než si hodil HE do ruky. A ten tzv. wall look byla jen náhoda, vybíhal za ním, protože věděl, že tam je a odhadnul jeho pozici přesně. Divil by ses, kdyby ses díval třeba na svou hru, kolik takových přesných wall looku za den uděláš.

\\E:
Já se s ním neznám, jen vím, že tam hraje a znám jeho hru. A nejsem nikdo výjimečný, že to co řeknu je pravda. Admini se teď na ten můj příspěvek ani nepodívají. Já to spíš psal pro tebe.

Eso./digl
30-06-13, 21:29
Priznavam ze takuto hru som videl prvy krat, zo vsetkych spectovani. Pospectoval som uz kopu hracov aj steam hracov ktory hraju velmi dobre ale takto som ich este hrat nevidel. To ze ho poznas neznamena ze nemoze zapnut, kolko tu uz takych bolo. Prosim este o vzhliadnutie admina. Aj ked mi je 100% jasne ze sa kvoli tvojmu vyjadreniu 3necky prehlasi za clear takze to nema zmysel :)


E: pises ze poznas jeho hru. To neznamena ze ta hra musi byt clear. Na nahodi neverim a to s tym scautom bolo uplne presne, a na oboch hracov za stenou. A k tym adminom. Viem ze tu hravas uz pekne dlho a ja naopak kratko = ja sa mylim, ty nie. Taky je bohuzial system. A este si dovolim aj napisat ze ked to bude "pozerat" admin co ta pozna, hned napise clear a lock :)

E2: Nechcel som tym napisat ze mam nieco proti tebe, aby sme sa nahodou zle nepochopili.

E3: Je sice pravda ze kebyze nemam zapnute to esp tak ani jeden moment by sa mi ako wh nezdal. Niekedy to mozno aj kurvi pohlad na toho hraca ked je kvalitny, ale zas ked je lama tak to dost pomoze...

Britny
01-07-13, 11:57
Tak já třeba tohoto hráče znám až moc dobře, myslím že něco přes rok chodil na bývalý portál kde jsem adminovala. Na jeho styl hry jsme už dříve byli zaměření, ale ve výsledku žádný cheat se nikdy neprokázal. On hraje takto pořád.. Je v tom dobrý.

Eso./digl
01-07-13, 13:35
Tak potom klobuk dole pred nim ked je taky dobry :) Ale ak je zapaty, ja to zistim a raz aj tak nanho pride. Bolo by dobre kebyze mi to nelocknete nech sem mozem hadzat popripade dema aby som nemusel stale zakladat nove. Diky.

ParadoXX
01-07-13, 14:21
clear

Eso./digl
01-07-13, 15:19
clear

Presne o tomto som pisal.

Maly Buu
02-07-13, 00:32
ESO ty tomu zase davas teda