PDA

Zobrazit normální verzi : Neaktivita adminov na serveroch Furien !



[N]o.|[P]!ye[r] (^_^)
30-06-13, 22:03
1. Ziadam o to aby bol aspon 1 admin aktovny na furiene pretoze za posledne 2 mesiace som ta nevidel ani !
2.Takto dachadza ku nekvalite hry a ak pripajaniu mnozstva cheaterov pretoze im nic nehrazi pokial im nema kto dat ban !
3.Tak tiez tu vela hracov neustale kempy a nepohnu sa z miesta ani po 4 kolalach (v 5. kole sa menia teamy a keby sa nemenili kempyli by nadalej!).


Tak vas chcem poprosit aby sa temto problem vyriel a aby na tomto servery bol aspon 1 admin ktory by na to dozeral pretoze ziadny takyto tam neni !
Priklad z dneska:
(Dnes som napisl hravi ci vola s itym hracom on povedal ze vola tak mu povel nech mu odkaze ze mam vypnut WH (uz viac krat som videl ze ho ma zapnute (sledjem ho uz dlho)) on mi odpisal TOMU HRACVI v cete : mas zapnute WH (meno hraca)
Ten hrac : ok :D
TAKETO VECI BY SA NEMOHLI STAT KEBY BOL AKTINVY ADMIN a teraz maju deti prazdniny takze bude zvysena koncentracia hracov tak by STE (SI) ZOHNAT nekoho na rychlo aby to kontraloval !


Prosim o dvokladne posúdenie ziadosti a o potrestanie alebo kontralu zodpovednych adminov.

Charon35
30-06-13, 22:10
Ja osobne som chodil na hlásenia odtiaľ, ale jednoducho 9 z 10 hlásení sú bludy. WH tam skoro nefunguje, a tie hlásenia na kemp sú na 95% odveci. Viete čo hráte? Furien. Niekto sa na chvíľu zastaví aby si doplnil život alebo keď počuje Ct tak sa chce zneviditeľniť a vy hneď voláte admina, lebo "on kempí".

Ale posnažíme sa vyhovieť a možno sa zoberie ďalší admin. Vďaka za hlásenie.

BTW na hlásenia sa ťažko chodí aj preto, že niekto príde na iný mód ako je zvyknutý a hneď mu príde všetko divné. Minule tak hlásili niekoho na COD, že má speedhack. Lenže si neuvedomili, že mal nejaký item na zrýchlenie a k tomu samotnú postavu, ktorá mala zrýchlenie, takže bol rýchlejší ako všetci ostatný. Tak každý písal, že má SH. Skoro som ho kvôli tomu zbytočne zabanoval.

DarkAspecT
30-06-13, 22:13
To by nahrávalo do karet darwinovi.

[N]o.|[P]!ye[r] (^_^)
30-06-13, 22:24
Ja vam napisem spravu ked uvidim ze po 4 idu CT na to ijste miesto a su tam az do skonca kola a mal by tak byt aspon 1 aktivny admin pretoze ja ked HRAM a zbadam 3 hrace na texture ako tam idu a potom na mna z nej vyletia tak ja nemam sancu ich pozabijat a este napisat aj spravu . A ked je ocividne ze hrac ma Wh a este sa tam vidi do steny tak to je ... Ked som ja napisal do chceatu pod menom (2)Player Tak ma hraci vysmieli ze : tak si napis kotelovi :D
:napis si aj jeziskovy ak chces .. a mohol by som pokracovat
A preto by mal byt na 1 z tych 4 serverov furien aspon 1 aktivny Admin .


Dakujem za odozvu.

Charon35
30-06-13, 22:34
o.|[P]!ye[r] (^_^);197878']Ja vam napisem spravu ked uvidim ze po 4 idu CT na to ijste miesto a su tam az do skonca kola a mal by tak byt aspon 1 aktivny admin pretoze ja ked HRAM a zbadam 3 hrace na texture ako tam idu a potom na mna z nej vyletia tak ja nemam sancu ich pozabijat a este napisat aj spravu . A ked je ocividne ze hrac ma Wh a este sa tam vidi do steny tak to je ... Ked som ja napisal do chceatu pod menom (2)Player Tak ma hraci vysmieli ze : tak si napis kotelovi :D
:napis si aj jeziskovy ak chces .. a mohol by som pokracovat
A preto by mal byt na 1 z tych 4 serverov furien aspon 1 aktivny Admin .


Dakujem za odozvu.
1 na 4 serveroch? Podľa toho čo píšeš by mal byť nonstop na všetkých niekto. Čiže cca 5x4 adminov ak by sa striedali po 6 hodinách. 20 adminov kvôli furienu to je nemysliteľné, toľko tam ani steamerov nie je :D

Uvidíme čo sa bude dať robiť.

Eust.
01-07-13, 11:31
Já se ani nedivím, že admini na ten server nechodí. Někdo vás na Furienu zabije a hned ma AB, někdo vás proděruje a má WH. A tak to začnete spamovat přes ! jak s prominutím "kreténi". Na furienu hraje čím dál tím víc nevzkušených děcek a ta úroveň tam hodně klesá. Takže se rozmyslete co na tom furienu děláte a začněte se tam chovat normálně a třeba tam i nějakej admin příjde.

Mr.Brown
01-07-13, 11:32
To by nahrávalo do karet darwinovi.
Nesmíš to brát tak, že je to darwin, prostě někdo, kdo tam bude banovat cheatry, když někdo nebude moct. (pokud mu to vyjde)

Slunicko
01-07-13, 11:39
Ok, dneska dam vypoved z prace, ukoncim studium a budu na serveru 24/7, pokusim se moc nejist, abych tam byl vazne furt, doufam ze to zabere a pochytame co nejvic kempicich lidi s wh, ab, cd a se sluchatky, ode dneska me tam cekej, budu tam!

Btw zapomnel jsem dodat, ze mam 2 pc a 2 notasy, tudiz budu na vsech 4. serverech aby to bylo co nejefektivnejsi ;)

Mr.Hol
01-07-13, 12:23
Ok, dneska dam vypoved z prace, ukoncim studium a budu na serveru 24/7, pokusim se moc nejist, abych tam byl vazne furt, doufam ze to zabere a pochytame co nejvic kempicich lidi s wh, ab, cd a se sluchatky, ode dneska me tam cekej, budu tam!

Btw zapomnel jsem dodat, ze mam 2 pc a 2 notasy, tudiz budu na vsech 4. serverech aby to bylo co nejefektivnejsi ;)

To jsem teda zvedavy! :laugh::laugh:

[N]o.|[P]!ye[r] (^_^)
01-07-13, 15:13
Ja som nepovedal ze tam mas byt 24h na 4 serveroch furien

Eustral!en ale nestavalo by sa ze tam hraci napisu 10 krat nepravdivu informaciu keby tak bol aktivny admin ktory by povedal :On neva AB ,WH , ...... pretoze potom si hraci budu dovolavat si ho zapnut a nikto im neda ban.

Tak som to nemyslel rozpisem ti to: A preto by mal byt na jednom z tych styroch serverov furien aspon jeden aktivny Admin .(su tam 4 servery a mal by tam byt aspon jeden admin (na jednom z nich )).

marsoun
01-07-13, 16:28
Tak vem Eustrailena.

Dexter.Morgan
01-07-13, 22:15
Chodim tam, ale pod fake nickem, takze ty to nemuzes vedet.Co se tyce cheateru, tak za dnesek prislo asi 4 hlaseni a ani 1 z nich nebylo pravdivy.

Charon35
01-07-13, 22:18
Tak čudujte sa, že admini nechodia na hlásenia...
20:10 furien2 Mercur!@L DarwiN dal som ho na balkone a isliel som na CT spawn dal si respawn a dal ma


BTW prebehni si ak máš záujem tieto hlásenia z furienov. http://csko.cz/forum/showthread.php?13300-Perly-z-hl%E1sen%ED-cheaterov-quot-!-quot&p=198210#post198210



http://csko.cz/forum/showthread.php?17954-V?bec-%9E%E1dn%ED-ADMINI-!

Eust.
01-07-13, 22:18
Chodim tam, ale pod fake nickem, takze ty to nemuzes vedet.Co se tyce cheateru, tak za dnesek prislo asi 4 hlaseni a ani 1 z nich nebylo pravdivy.

Podle mě to zase byl nějakej kluk co se nasral na někoho, kdo ho zabil. To je potom zoufalé na to hlášení chodit.


Tak čudujte sa, že admini nechodia na hlásenia...
20:10 furien2 Mercur!@L DarwiN dal som ho na balkone a isliel som na CT spawn dal si respawn a dal ma


BTW prebehni si ak máš záujem tieto hlásenia z furienov. http://csko.cz/forum/showthread.php?13300-Perly-z-hl%E1sen%ED-cheaterov-quot-!-quot&p=198210#post198210

Přesně o tom mluvím, samé s prominutím debiloviny.


Dexter na ty hlášení chodí, ale všichni jsou čistý. Možná než napíšete že má někdo aimbota, což je nejčastější hlášení z furienu, koukněte se jak hraje. Že vám někdo dá hlavu neznamená, že má ab..

To je tam furt, ani nejdou do spectu se ujistit jestli mají pravdu a hned do chatu spamujou AB a hned to hlásí. To je holubník jak Brno.

DarkAspecT
01-07-13, 22:21
Dexter na ty hlášení chodí, ale všichni jsou čistý. Možná než napíšete že má někdo aimbota, což je nejčastější hlášení z furienu, koukněte se jak hraje. Že vám někdo dá hlavu neznamená, že má ab..

Mr.Brown
01-07-13, 22:35
Dexter na ty hlášení chodí, ale všichni jsou čistý. Možná než napíšete že má někdo aimbota, což je nejčastější hlášení z furienu, koukněte se jak hraje. Že vám někdo dá hlavu neznamená, že má ab..
To někomu vysvětluj :D