PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie Escape



halelujah
01-07-13, 14:41
Zombie escape je perfektný mód ale veľa hráčov odraďí že je tam veľa zložitých priam demetných map.Taktiež neviem či to je úmysel ale mohly by ste odstrániť že keď vás trafí zm tak vam to hýbe s obrazovkou prípadne to zmierniť.Čo sa mi nepáči keď tam boli 5 hráči tak dvaja z nich su zombíci čo je dosť nefer kedže zm sú tu prirýchli a maju 10 000 hp čo je nemyslitelne keď utekame a idu po nás aj npc stačil by jeden zm ale dlhšie mapy , pridať nejaké módy myslím si že kebyže na začiatku locknú aspoň na 30 sekúnd nemesisa a potom by sa pred ním utekalo ale by neinfikoval to by bola sranda taktiež ti over silný zombí to nie je vôbec sranda ja som tam z 30 kôl videl iba jednu výhru čo je dosť málo.Pridať minigun pre vip pre vip by to bola motivácia zabíjať zm jasne že by to stálo viacej bodov a taktiež by bolo super s grenade launcherom.Ak by sa dal dať mód kde by sa tie npc v obrovskom množstve .Topka podla dokončenej mapy?

Hruusa
01-07-13, 14:52
A zde ZM Escape funguje?

Trsak
01-07-13, 16:31
Je tam na nic mod, chtělo by to tam hodit nějakej lepší.
Třeba sem viděl mod, že se tam různě nastavovali granáty - na senzor pohybu atd.

Kotel
01-07-13, 16:39
Hraci si prave stezovali, ze je to moc snadne. Nastavit to pro kazdeho jinak je nemozne. Zatim nemam cas na dalsi upravy.

halelujah
01-07-13, 17:56
Velké množstvo map asi tak 75% je uplne blbych map ktoré sa nedaju hrať a ty umelo pridaný zombíci oni proste bugujú výťahy,helikoptéry,pasce hra prestáva dávať zmysel kotel hodilo by sa niečo na štýl http://www.youtube.com/watch?v=1imVnph8W_M na tom servéry maju mapy ktoré maju všetko aj sa tam čaká nie su tmavé majú nápad viem že je to sorce a tam su možnosti iné ale viem že niečo podobne a to dlhé a mapy s nápadom môžu byť aj tu a tam myslim že nejde ani o to že napriklad vyhraju vkuse ludia ale o to že je to zábava :) A určite by sa hodily nejaké tie veci pre vip

Toreto
01-07-13, 18:18
Nájdi taku mapu na 1.6 a Kotel ju pridá.

halelujah
01-07-13, 19:28
ze_ice4cap_lg ze_jurassicpark_v1 zm_osprey_escape ze_jungla_lg ze_jurassicpark2_lg ze_metropolitano_lg ze_egypt_two_lg ze_jurassicpark3_lg ze_snowescape_lg ze_box_final ze_composit_lg zm_jambalaya_escape

halelujah
02-07-13, 13:57
Super teraz tam bolo 8 hráčov a bola to riadna sranda :) Ale určite by bolo lepšie čo som kukal na iných escape serveroch že by všetci hneď mohli utekať zo začiatku a za desať sekúnd by jedného z nich premenilo na zombie .Tie nove mapy su pecka , ale hodilo by sa niečo aj pre vip buď to speed a jump čo by im dosť ulahčilo dokončenie alebo niečo ako bazuka . Aj tie módy by boli super ale nie veľmi často

punishercz
03-07-13, 00:03
A to právě jde, aby to bylo hard. Mě se dařilo celkem často unikat. Miniguny rozhodně ne. A ty mody těch granátů jsou sice pěkná věc, ale taky bych je tam nedal. Já kotlovi před tím vzděloval snad 10 hodně dobrých mapek. Ale dal jich jen několik dobrých a pak samé také ho*adiny. :D Názvy těch mapek už si ale nepamatuji. :)

halelujah
04-07-13, 23:52
Tak možno nie minigun ale niečo za body by sa hodilo vymislieť napriklad awo ale ešte zosilnený dmg a grenade launcher ? Určite niečo pre vip :) Buď nejaké skiny alebo niečo super

halelujah
28-08-13, 14:04
Prepačte ale zasem chcem niečo ku tomuto napísať o mód je väčší zaujem dneska som si tam zahral zo tri hodinky ale k veci.Viete čo su tie na surfe čo vam počíta čas nedalo by sa to pridať na escape?Hrači by boli v topke podľa toho ako rýchlo by to skončili.Okrem toho 10 000 hpčkový zombici su fakt trochu moc pretože sa nedaju vôbec zabiť to neni to iste ako kempiť v tuneli znižil by som to na 2500 a sprintovy dať ešte menej hp pretože je to strašne op zombie pretože ja keď si dam zo skúsenosti rýchlosť a sprinta mam mapu zabitu do 30 sekund všetkych hračov aj plny server a kedže hráči pred zm utekaju tak by som odstránil v xp rýchlosť a nejak nerfol sprinta.Mapa area52 je uplne bugnuta vytahy nefunguju a vkuse začne blikať na zeleno obrazovka že človek nič nevidi.Fakt by sa hodilo dať nejaké módy napriklad hejno,nemesis,survivol by sa hodili .Ďakujem za každú odpoveď

halelujah
06-09-13, 20:41
bol by som rád kebyže mi niekto odpovie na príspekov.A ešte by som chcel opeť pridať mapy čo ste odstránili a su tu napisane ďakujem.

halelujah
07-09-13, 13:51
Prosim pridať tieto mapy dufam že to už vypočujete : ze_jurassicpark4_b3 zm_osprey_escape ze_jurassicpark_v1 Zm_Jambalaya_Escape ze_jurassickpark3_lg ze_parkour_fabi zm_assault_escape2 ze_box_final zm_osprey_escape ze_ship_escape_final ze_mario_tower_lg ze_amazonas_beta ze_blackmesa zm_south_escape_b2 ze_medieval_lg zm_boatescape ze_terrain_back_lg ze_escape_lg ze_train_back_lg

EDIT:A taktiež spraviť aby sa dalo prechádzať cez hráčov lebo potom niektorý blokuju atď. prosim prečítať aj prispevok predtým kde som písal o nerfu sprint zombie

Reflex.
28-01-15, 11:15
Hraci si prave stezovali, ze je to moc snadne. Nastavit to pro kazdeho jinak je nemozne. Zatim nemam cas na dalsi upravy.

Kotel, bolo by fajn kebyze das nejake vyhody pre VIP napr: 2-skok alebo nejake bonus veci... Inak zm escape je dobry server :-)

Samco
28-01-15, 19:14
Kotel, bolo by fajn kebyze das nejake vyhody pre VIP napr: 2-skok alebo nejake bonus veci... Inak zm escape je dobry server :-)

Dvojskok tu bol, ale sa to zrušilo, pretože hráči lozili do textúr. Stačí VIP skin... :)

Reflex.
03-02-15, 16:29
Hej to je pravda :D aj ja mam vip skin len tak pre krasu :) ale mohol by byt nejaky update napr. uz som to tu cital tusim to pisal Likan ze by chcel navrhnut mody granatov to by bolo fajn nie? :))

Samco
03-02-15, 19:23
Áno, menšie úpravy spomínal v tomto threade:

http://csko.cz/forum/showthread.php?23486-ZE-n%E1pady-na-vylep%9Aen%ED/page3