PDA

Zobrazit normální verzi : h4rdy ;) W3U



GenTLY^
16-08-11, 21:05
h4rdy ;) 77.236.214.123
http://csko.cz/dema/upload/dir/h4rdy.dem

Jak jsem vlezl na chvili do spectu, tak se odpojil, proto je demo kratke. Snad bude stacit...

72 Virgins
17-08-11, 17:13
No nic tam neni....Clear

Lynviy
17-08-11, 17:42
Hardyho znám z jiného portálu a tam měl WH..

GenTLY^
17-08-11, 21:53
No nic tam neni....Clear

Mrkni se na to parkrat... Porad se mu trese ten cross...
btw: Prosim, aby to zkouklo vice adminu, diky.

Lynviy
17-08-11, 22:03
Na začátku to de vidět jak má WH, když se dívá do "kina", myslel si, že jsou tam a byli až tam za zdí. A k tomu crosshairu, nevím, ale mohl by to být aim bot s upraveným recoilem. Takže asi výsledně vzniká takzvaný "Multi Hack". Ale při delším demu bych si byl jistější. Posoudil bych to tak na 70-90%.

72 Virgins
17-08-11, 22:18
Přineste přesvědčivé důkazy a ne demo kde jsou dvě kola a žádná situace, ze který by naprosto jasně vznikalo podezření.
Nic tam není ztráta času. Já musím dávat bany na základě důkazů ne doměnek, nebo trochu podezřelých situací. To prostě nejde. Lepší, když napíšete do chatu "!mam podezření na cheatera hráč tenAten" Adminů je tu fůra někdo přijde a máme nástroje jak ho okamžitě odhalit. Ty bohužel nejdou použít při demu. Tohle demo prostě nic nedokazuje. Mín nahrávejte víc volejte adminy.

GenTLY^
17-08-11, 23:12
Jak jsem uz psal, po tech "2 kolech" se odpojil, proto tak kratke demo...

Prosim o lock nema to cenu..

ParadoXX
18-08-11, 19:28
já nechápu,proč ste mu nedali ban?Dyť to demo stačí.to tam nic nevidíte?
Navíc je demence,když to nahrává s adminskym esp.Je přes to vidět hovno.
Prej při delšim demu bych si byl jistější.to je přeloženo do češtiny.Vim úplný hovno a nerozumim tomu.Asi takhle.

Lynviy
18-08-11, 19:37
Paradoxxi drž radši tu svou hubu laskavě, jo? Já jsem tam viděl docela dost věcí, ale napsal jsem to jen tak abych se neztrapnil víš? Jako právně ty a teď. A ten admin esp hodně pomáhá... Prostě měl Multi Hack a vyřešeno.

ParadoXX
18-08-11, 20:04
ty seš úplně vyptlanej.Žádný kino,žádná okenice.Nic.Tam se kouká normálně,ty nobraine.Ty víš úplný kulový o cs a děláš tady machra.Jak sem psal už jednou,tak to píšu znova.Česky přeloženo,víš o cs kuloví.A ztrapnil ses i tak.

Lynviy
18-08-11, 20:09
Ne ty si jen vymatlané děcko co tu machruje.. Že vím kulový? Už v tom mám několik let nahraných a vím o čem mluvím.

ParadoXX
19-08-11, 08:06
heh.Několik let prej.Public noob.Nahraný léta na noob publiku.Heh.Seš k smíchu,chlapečku.Docela bych i věřil,že nerozeznáš CT od T

Lynviy
19-08-11, 08:48
To, že si vymatlanej neznamená, že si na mě budeš otvírat držku. A to tvoje "heh" si strč doprdele.

Smile
19-08-11, 11:02
Nezapomeň pak v další žádosti zase brečet ParadoXX, jak ty jsi strašný neviňátko a jenom ti všichni nadávají...