PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie / Type



Sometypes
01-07-13, 21:57
Něco o mně : Zdravím, jmenuji se Honza. Je mi 15 let a nastupuju na gympl v Českém Těšíně.
Csko hraju fakt dlouho (několik let) a na Kotelně téměř od založení. Mezi mé záliby patří
holky, holky a csko. Momentálně nemám na čem hrát minecraft, kde mám práva, ale csko mi
jede. Jako spešl jsem se osvědčil jako schopný a nemám sklony k tomu dělat bordel. Nebo taky
ještě na TSku, když má třeba někdo vůlgární nick nebo ruší hráče, co si chcou zahrát.

Něco o mé historii : Vím sice, že mám VAC Ban na starém steamu, ale člověk se z chyb učí. Už
je to asi rok a půl co jsem zapl a myslím si, že historie není důvod někomu nedát šanci.
Třebá takovej Virus, Hects... no sami víte.


Proč já : Věřím, že bych byl přínosem na serverech, kde schází dohled. Neberu úplatky a
všechny měřím stejným metrem. Nedělá mi problem dát ban i lidem které znám, pokud porušují
pravidla. V hlavě to mám spořádané a nervy držím na uzdě. Na vše se dívám s nadhledem.
Nesnesu pohled na to, jak někdo porušuje pravidla. Na Zombie je poměrně málo adminů..
tuším 3, takže se jim pomoc určitě bude hodit.


Jméno : Jan
Věk : 15
SteamID : STEAM_0:1:756842
Nick ve hře : Type, Sometypes

Tupelko
01-07-13, 21:59
Pro.Znám ho dobře jak osobně tak ze serveru.

E:ImGustak:):Takže další Jan do rodinky :) A teď k žádosti.. Znám tě spíše pod nickem Type a vím že to máš v hlavě srovnáno, a že ti to taky myslí. Dříve sme spolu hráli jail a v pohodě sme si rozumněli, žádné problémy. Prostě v pohodě kluk, který by si tu šanci určitě zasloužil tudíž dávám moje bezvýznamné PRO.

E:Kubelas:Tak zacnu timhle nevim jestli si me Type jeste pamatuje :D. Jak sek na Jb zacinal tak zrovna on mi myslim jako jediny pomohl tento mod pochopit (takze mu za to dekuji :)). z Jb pamatuji si jak dostal spesla spolecne tady s Tupelkem :D ted sem s nim hral Dm presneji vcera a dnes. Vcerejsek s nim sem si uzil. Takze davam taky sve bezvyznamne PRO :)

Charon35
01-07-13, 22:03
Kto je Virus?

Sometypes
01-07-13, 22:06
Kto je Virus?
Jeden týpek co tu hrál, tuším na knifu a dostal práva. Byl zaplej.

vikernes
02-07-13, 07:37
Od doby co jsem poznal typeho už uběhl nějakej ten pátek...v hlavě to má srovnané jako na spešla na něj nebyla žádná stížnost.Zombie modu rozumí a není tak nervní když mu zničí camp :D takže máš mé PRO.

fake?
02-07-13, 09:46
Určitě PRO. Včera jsem hrál s tebou knife a příjdeš mi jako rozumný člověk se kterým je i sranda

Leryx
02-07-13, 19:54
Charon má krátkou paměť :D

Jo, znám ho už poměrně dlouho a myslím že dost na to abych věděl, že na to má. Zombiky spolu hrajeme často, takže co se znalosti serveru týče tak to by neměl být vůbec problém. Z toho banu se už doufám poučil a myslím, že ty práva chce tak moc, že už by to znova nezapl a bude si jich případně vážit. Je to zodpovědný a důkladný člověk, na serveru se snaží vždy pomáhat těm otravům, proto má moje pro.

Milk
02-07-13, 20:33
V poho týpek, PRO! :D

Charon35
02-07-13, 22:09
Len som nevedel že ideo Ryu. Keď je v móde meniť si nicky častejšie než trenky...

Zapol si aj tu, alebo prečo si mal vlastne VAC banned steam? Rozpíš to, určite to bude zaujímať viac ľudí.

Sometypes
02-07-13, 22:17
Měl jsem "nainstalovaný" multihack. Nevím , co chceš abych rozepisoval. Jedna z největších blbostí, co jsem kdy udělal. Byl jsem ještě malej a nerozvážnej. Netušil jsem, jaké to může mít následky. Každopádně kdybych kdysi neuvedl že ten ban mám, tak se na to možná ani nepřišlo.

Shinigami
02-07-13, 22:31
Měl jsem "nainstalovaný" multihack. Nevím , co chceš abych rozepisoval. Jedna z největších blbostí, co jsem kdy udělal. Byl jsem ještě malej a nerozvážnej. Netušil jsem, jaké to může mít následky. Každopádně kdybych kdysi neuvedl že ten ban mám, tak se na to možná ani nepřišlo.

Nieje tomu ani nie rok?

Sometypes
02-07-13, 22:36
Nieje tomu ani nie rok?
Hodně přes rok.

Shinigami
02-07-13, 22:43
Aj tak musím byť proti, pokiaľ sa dobre pamätám, tak sa tu dosť hádalo o to, či vôbec dostaneš unban, čo myslím bolo pred rokom. Neviem si predstaviť, že teraz by si dostal práva, potom by si banujúci admin (myslím Buben, neviem isto), mohol búchať hlavu o stenu, že načo sa s tebou sral na servery a dával Ti ban, keď o rok neskôr dostaneš práva. Osobne nič proti tebe nemám, ale nikdy som nevidel, že by sa zobral niekto, kto by mal v minulosti ban za cheaty (aspoň ja si na nikoho takého nemôžem spomenúť).

Sometypes
02-07-13, 22:48
-Hádalo se o můj unban, to si pamatuju, Leryx se za mě postavil a byl pro můj unban. Bylo to před rokem, ale ten ban na steamu je mnohem dál.
-Ohledně bubna.. na serverech se se mnou nesral, protože mi dal ban přes web, když si četl mojí žádost...
-A takovej případ tu byl a to už výše zmíněný Virus.


Děkuji všem za jejich názory, pro i proti.

rIDer
03-07-13, 17:25
Původně jsem chtěl napsat, proti s tím, aby sis podal žádost za půl roku, jelikož tě znám ze zombie ± 3 týdny.. což mi nestačí, abych ti dal pro a neni to dost času na to, aby si ten mód ovládal natolik, že by si na zombie mohl dělat admina. Tak jsem se chtěl o tobě dozvědět něco víc aspoň z fóra, aby mi to trochu pomohlo v rozhodování. A byl jsem nemile překvapen, když jsem zjistil, že máš bany na NS (http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=24425) a dokonce i na tvůj původní steam:STEAM_0:0:33454131 (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=11668) oba za WH. Předpokládám, že tohle jsi taky ty ( http://csko.cz/forum/member.php?2830-m*ko ). Docela mě mrzí, že si zapnul na steamu, protože si pro mě byl případnej vhodnej kandidát na zm. Jestli se příjme persona ( PRAETORIAN (http://csko.cz/forum/member.php?5528-PRAETORIAN) ), tak už na zombie víc adminů neni potřeba.

Škoda. Za mě proti.

Sometypes
03-07-13, 19:18
Ohledně těch banů jsem se rozepsal v minulé žádosti, to si nemusel hledat.

Charon35
03-07-13, 20:23
Napíš mi jeden poriadny dôvod, prečo by sme mali dávať 2. (pri niektorých 3.) šancu stále dokola tým istým ľuďom?

Sometypes
03-07-13, 20:31
Napíš mi jeden poriadny dôvod, prečo by sme mali dávať 2. (pri niektorých 3.) šancu stále dokola tým istým ľuďom?

Protože někteří si šanci zaslouží a opravdu se ti lidi snaží změnit a něco udělat pro tenhle portál.. Tohle by bylo jedno z mnoha rozhodnutí, kterého by si určitě nelitoval. A pokud jim tu šancí nedáš, tak nezjistíš, jestli si ji zaslouží.

Toreto
04-07-13, 15:31
Ok,tak som sa ktomu konečne dostal.
Ide o to,že po prečítaní žiadosti sa nezdáš byť zlý kandidát,lenže na ZM si naozaj krátku dobu a aj keď ťa poznám,tak je to naozaj krátky čas nato aby si dostal práva.Množstvo banov ti tiež nehrá do karát.
Ďalej ma celkom udivuje prečo si toľko ľudí myslí,že ten ZM je málo strážený..Rider,Vikernes,Ja a ak výjde žiadosť Praetorianovi,tak zombie bude perfektne strážený.Rider večer,Ja som tam aj poobede+večer,Persona tam je aj doobedu,Vikernes si občas tiež príde zahrať.Ako píše Rider je to škoda.Naopak,ak by Charon dokázal prekusnúť tie bany a ty by si vydržal na ZM hrať aj naďalej,tak o polroka by sa tvoje šance u mna zvýšili.Dokázal by si,že ZM ti nie je ľahostajný a máš chuť sa tam o to starať.Predpokladám,že dovtedy aj klesne u niekoho aktivita,takže admin tam potrebný bude.Nateraz by sa nábor na ZM kľudne mohol uzavrieť.

Sometypes
04-07-13, 17:08
Předpokládejme, že Praetoriean se nabere. I tak by se hodil 5. admin pro 5. server. Je to sice dobře strážené, ale takhle toho zastihneš mnohem více a mohl bych se stavit i na servery, kde je třeba pomoc a chodit na hlášení. Podle mě by se tam ještě jeden člověk hodil.

cFc|Lu!z
06-07-13, 17:48
Já jsem zásadně proti. Borec tu 2x cheatoval. Já osobně nechci aby tu vůbec hrál, ale to už nezměním. Kotel ti dal ub a od tý doby sekáš dobrotu, ale to nestačí. Můj názor nikdo nezmění. Lidi tu nehrajou kvůli blbý IP adrese a ty bys tu chtěl adminovat.

Edit: Někteří nedostali práva kvůli cheatování na jiném portálu.

hofy
10-07-13, 04:12
Dvojnásobný cheating, rozhodně proti.

Sometypes
19-07-13, 14:31
Množstvo banov ti tiež nehrá do karát.

Množství banů.. pokud nepočítám tu permu, tak mám 1 nebo 2.. zbytek jsou všechno na vlastní žádost..

E: Bany:
1)Autobus - Vlastní žádost
2)Má rovnější vlasy než já - Vlastní žádost
3)start kemp celou mapu - Neoprávněný ban.. proběhl jsem spawnem, jinak jsem rushoval celou mapu
4)možná jindy - zmiňovaná perma, kterouz mi vrátil Kotel
5)obcházení banu - perma
6)vlastní žádost - Vlastní žádost
7)vlastní žádost - Vlastní žádost
8)přeházení do overu - Přešel jsem do teamu, ve kterém byl ParadoXX

Leryx
20-07-13, 00:23
2)Má rovnější vlasy než já Jéé, to jsem byl já :D to je fajn, žes to připomněl, mě pobavilo

Sometypes
20-07-13, 11:15
2)Má rovnější vlasy než já Jéé, to jsem byl já :D to je fajn, žes to připomněl, mě pobavilo

Jojo.. to byly časy :D

Tupelko
20-07-13, 14:58
Oba ste šamponi :D

Toreto
21-07-13, 17:16
Na ZM už tak či onak nehraješ,takže asi nič.

Slunicko
22-07-13, 08:50
Mozna ses v pohode, to nerikam ze ne, ale tema cheatema sis to u me posral, o banu na steam jsem ani nevedel, no nic to nemeni na tom, ze ja nechci spolupracovat s prorostlym cheaterem, urcite proti.

Btw chtel bych poprosite nektere adminy, aby si nesrali do huby, jakto, ze jemu davate pro i pres to, ze tu 2x zapnul?
A jakto, ze u ostatnich, kteri nemaji ban napr ani tu na kotelne, hned pisete proti, setrete je tam, ze si tejden k tomu compu nesednou? A to ve vyjimecnyh pripadech neni ban ani toho dottycneho a i pres to, ze to vite, vam je to jedno a tady?
Ja myslel, ze se tu chodi na vsechny jednim metrem.Jak to tak vidim, tak ten metr se asi zlomil a slepil se s dalsimi tremi.
Uz me vazne sere, co tu delate jen proto, ze ho znate, u jinych zadosti si toho muzeme vsichni taky vsimnout..

DarkAspecT
22-07-13, 09:18
Proti, viz. Luiz.

ObriJahoda
23-07-13, 16:02
jsem proti nebere uplatky :D

a pak kvoli tem cheatum

ostatne nepochopim lidi jak muzou cheatovat , 1x raz jsem to skusil na NS abych videl ako to vyreza a ze zvedavosti , popravde me to ani nebavilo , a ani nechapu co s toho lidi maji kdyz maji treba SH a vsechny zabiji? , to pak nedava smysl te hry....

ty si cheatoval na NS i na steam

Sometypes
27-07-13, 12:23
Na ZM už tak či onak nehraješ,takže asi nič.

Byl jsem pryč, takže jsem asi těžko mohl hrát.

Charon35
27-07-13, 14:40
Ty si nejaký riadny karierista, ne?! Admin na MC, spešl na JB teraz chceš práva na ZM... Nemáme ti vybaviť aj práva na SFT a U2 aspoň? Na JB ani nepáchneš a to by som rád vedel, koľko času máš na MC, keď hráš aj ZM. Tebe by nestačil ani 50 hodinový deň. Chceš byť všade, ale dokopy nikde. "Paráda".

Sometypes
27-07-13, 14:46
Ty si nejaký riadny karierista, ne?! Admin na MC, spešl na JB teraz chceš práva na ZM... Nemáme ti vybaviť aj práva na SFT a U2 aspoň? Na JB ani nepáchneš a to by som rád vedel, koľko času máš na MC, keď hráš aj ZM. Tebe by nestačil ani 50 hodinový deň. Chceš byť všade, ale dokopy nikde. "Paráda".

Chci co nejvíce pomoct a až příjde komp, tak se budu moct věnovat všemu.
Really? Chodím tam každý den, až na poslední týden, to sem byl pryč.
Chci a taky všude budu, až mi to bude umožněno.

human
27-07-13, 14:47
Nechapem, ze to uz davno nie je locknute popri tych banoch

Charon35
27-07-13, 14:58
Chci co nejvíce pomoct a až příjde komp, tak se budu moct věnovat všemu.
Really? Chodím tam každý den, až na poslední týden, to sem byl pryč.
Chci a taky všude budu, až mi to bude umožněno.

Zrovna včera som prebiehal spešlov, lebo o 22:00 nebol ani 1 online ani žiadny admin. Máš tam cca 2500 minut. Oproti Downhilovym skoro 30 000 je to vcelku bieda. Ak spesl nema cas tam hrať, tak nemá význam aby ho mal. Rozhodni sa, kde vlastne budeš hrať, lebo práva všade nemá význam.

MARTiii
27-07-13, 15:16
vsak se po tom roce zmenil, nasel si praci, ozenil se, zalozil velkou rodinu, ja bych mu tu sanci dal

Sometypes
27-07-13, 15:26
Zrovna včera som prebiehal spešlov, lebo o 22:00 nebol ani 1 online ani žiadny admin. Máš tam cca 2500 minut. Oproti Downhilovym skoro 30 000 je to vcelku bieda. Ak spesl nema cas tam hrať, tak nemá význam aby ho mal. Rozhodni sa, kde vlastne budeš hrať, lebo práva všade nemá význam.

Toť pravda, když jsem hrál se spešlem na NS, ale kdysi jsem spešloval a to jsem měl možná 300hodin na JB za prázdiny, potom se to asi vynulovalo při tom perma banu. Mít práva na csku, tak se tomu můžu věnovat i teď s tímhle provizorním kompem.

Lazik
01-08-13, 00:29
Tvoja historia je pestra a admini (niektorí) ju poznaju velmi dobre. Osobne nechcem v admin teame cloveka co tu mal 3 bany za cheaty a hra tu len kvoli tomu, ze z nejakeho dovodu dostal zas unban. Ludia sa tu odmietaju, ked maju len ban na inom portaly, nie len na nasom. Myslim si, ze mozes byt vobec rad, ze mas aspon prava na Mc.. Nemam nic proti tebe osobne, ale v admin teame ta nechcem, kvoli tvojej minulosti.

Proti

Charon35
01-08-13, 17:56
Nie. Moc pestrá história.