PDA

Zobrazit normální verzi : Unban-Maly Buu



David7543
02-07-13, 08:58
som hrac s menom ^ Tvoj@ M@m@..maly buu prosim ta vies ze ja nehravam s wh len vcera som bol najebany..hravali sme spolu casto a vies ze nic som nikdy nemal len vcera vecer...aj ty mas urcite niekedy taky den ze mas vsetko v pici..ja som ten den mal vcera...uz som vsetko vymyzal..prosim ta o ten unban lebo ma srasne bavi csko

Slunicko
02-07-13, 09:03
Unban za cheaty se nedava.

David7543
02-07-13, 09:05
Raz v zivote sa mi to stalo...aj tebe sa to urcite stalo :D uz som vsetko vymazal..maly buu vie ze som nehraj s cheatmi len vcera...spolu sme furt hravali d2 a nemal som nikdy cheati

David7543
02-07-13, 09:12
pls unban

Slunicko
02-07-13, 09:28
Me se to teda nestalo, ja totiz nepiju, nefetuju a totalne najebanej jsem tim padem nebyl a ani v jiny situaci jako rozchod, nebo neco takovyho me nedonutilo zapnout, stat se to muze a proto je tu jeste druha moznost a to je koupit si originalni hru, pak tu muzes hrat, takovouhle vymluvu si muze vymyslet kazdej a tim padem tu nikdo nikdy necheatoval, takze asi tak

Britny
02-07-13, 16:07
Tobě vůbec nevěřím, že si zapnul jenom jednou.. Tu máš řešení tvého problému http://csko.cz/shop/

Maly Buu
02-07-13, 19:56
ja vim, ze hrajes dlouho a uz poradne dlouho sem te sledoval, takze britny mas pravdu, hraval tam s wh posledni dobou pravidelne, akorat hral tak spatne, ze to proste bylo naprd na ban ... reseni problemu je koupit si steam, ja ti UB nedam... LOCK dekuji