PDA

Zobrazit normální verzi : Pár dotazů



knoxi
17-08-11, 10:00
1. Na mapě de_dust2_2009 (furien server) se lozí po texturách, tak mě zajímá jestli je to povolené, pokud ne tak bych to na furienech povolil.

2. Když se volá např. přes skype, a říká jeden druhému kde je něpřítel, je to považováno za wh ?

BAWSON
17-08-11, 10:03
U toho prvniho bodu se bude muset vyjadrit Kotel.. druhej bod - admin nemuzve vedet, ze si radite cez vnt, ts3. Kdyz dostanes v tkaovem pripade ban, tak unban asi nedostanes, takze byt tebou tak to nedelam.. navic tim kazis hru ostatnim, kteri si takhle nepomahaji.

apach29
17-08-11, 11:02
Textury jsou zakazany na vsech serverech a mapach, krom de_nuke, kde to bylo zamerem tvurce mapy(moznost vylezt na skaly). Navic na de_dust2_2009 jde prez skaly a strechy objektu videt, kde se kdo nachazi(jak na ulickach, tak v objektech samotnych). Ty textury jsou tam zhora pruhledny. Uz vcera jsem vas na to upozornil a jen jsem daval kick, priste to bude ban.

K druhemu bodu se uz vyjadril BAWSON a ma naprostou pravdu. Dostanete ban za WH a podle dema neni videt, ze si volate a radite. Unban tedy v takovym pripade necekejte.