PDA

Zobrazit normální verzi : Grepolis apod.



BiA Fz
17-08-11, 12:24
Hraje tu někdo hry jako já; teda Ikariam, Grepolis, Shake and Fidget a nebo Mount and Blade? :D

:eek:

BiA Fz
29-08-11, 14:34
Asi ne co :D

Lynviy
29-08-11, 14:56
Hrál jsem SF Game... server3 CZ 170 lvl.. potom mi ukradli účet, tak sem na to kašlal...

Kaktus-sama
30-08-11, 22:02
SF - Svět 2 - 81 Lv

The King of Limbs
17-09-11, 02:05
Blbost na bázi Travianu.

BiA Fz
19-09-11, 10:35
Lvl 170? Tak to je dcl dost, já mam ted na trojce serveru lvl 140 O.O S Grepolisem budu končit, tak kdyby chtěl někdo dcl vytuněnej účet se 60i městama z top 150 v centru mapy kde probíhají boje mezi první aliancí a naší třetí + našima spojencema mi napište :D nějak tomu už nemůžu věnovat ten čas...jinak... asi teda mrtvý téma :D pokud byste někdy byly offline jako třeba já loni na horách, doporučuju tu hru mount and blade, jako hustý ze středověku- králové, turnaje, války a hlavně dost dobře vypracovaný bitvy (daj se taky lukem, oštěpem, nožem, kuší dávat headshoty :)) asi nejlepší hra spolu s Diablem co sem hrál offline. Ikariam byla taká dobrá onlinovka, ale už to nějak upadá, ne a ne hru nějak obohatit... :-)

bones
19-09-11, 10:42
Mount and Blade bolo na steame teraz za par euro, ma to taku na prvy pohlad divnu grafiku a aj combat, ale da sa na to zvyknut. Kup si warband, mas tam aj multiplayer a to je uz trochu vacsia sranda 100 vs 100 ludi a utocis na hrad :) Ked si tu z nacal rec o Diable, planuje tu dakto prejst na Diablo III ?

BiA Fz
19-09-11, 11:28
Jo jo, už sem přešel i k warboundu, ale hrál sem to zatím jen offline, i tak je to dobré :) takže těch 100 vs 100 lidí to musí být maso! :D
To Diablo má být JEN online...no, dohrál sem dvojku na lehký a pak na normální obtížnosti, Hell sem už ani pak nedohrával bo mě to přestalo bavit..online sem to ale taky nezkoušel. No, jakmile sem online, tak není jiný hry než csko :)) sem zvedavy jak obstoji Diablo trojka, mě teda nijak neláká..

Megatron
28-10-12, 03:00
v grepolisu mám na Mý 50k. bodů

Acid
28-10-12, 14:34
Na co budu hrat tyhle blnosti, kdyz mam herni komp a poradny hry? :D

Piner
28-10-12, 15:17
Já sem kdysi hrál DK, to ještě nebylo ani 12 světů, pak hned jak vzniklo SF game, tak tam jsem nahrál asi 40 a taky sem skončil, gladiatus jsem vytáhl na lvl 65 :D Takový hry už mě prostě nebaví, jo a ještě jsem hrál o-game ale to jen chvíli, jde o to, že když si to přesně nenaplánuješ, jako že ti za 6 hodin vznikne jaderná elektrárna, tak když tam přesně 6 hodinu nepřijdeš, tak v podstatě přijde o mnoho času a bodů.Takže asi tak. Mount & blade sem pařil taky docela často, akorát jsem nikdy nedokázal pochopit, když král vyhlásil válku i přesto, že jsem na něj nijak neutočil. Srandovní je, že v nastavení si můžeš povolit / zakázat cheaty :D Hrál jsem na zakázané a asi jen 2x se mi podařilo vyhrát celou mapu. Je pravda že ty HS jsou někdy zajímavý.

Slunicko
30-10-12, 17:17
Na gladiatusu mam lvl 96 srvr 18 ikariam jsem hral ale po nake dobe me prestal bavit skusim si zahrat grepolis jestli me to nechytne

Shamino
30-10-12, 19:24
Grepolis svět Ný

Kazki
03-11-12, 00:57
hmm ja hral vsetko :-D grepolis ma skoro prestal bavit.. potom som hral DK ale tam ma znicili... neskor Travian mal som 2 dediny ale prestalo ma to bavit.. aj kingsage som hraval (ako dk) tam som mal 9 dedin ale znicili ma... na gladiatuse mam 60 ale je zabanovana za multiacc :-D celkom skill... hraval som aj the-west 64 lvl ale prestalo ma to bavit... momentalne hram sf 90 kuzelnik s7 a 78 war s13 :-)

zavo
03-11-12, 02:43
Grepolis som hraval slovensky a cesky. Na slovenskom som dosiahol asi 400-450 000b. a jeden 80 000b.
A na ceskom 60 000b.
prestal som to hravat kedze ma to prestavalo bavit.
na tom 400-450 000bodovom ucte som sa dalej nemohol rozsirovat kedze nase spojenectvo spolu s mojimi spojencami sme bojovali proti spojenectvu Post Mortem, bol som jednym z najsilnejsich v nasom spojenectve preto ich utoky boli zamerane namna: cca 50 utokov na mesto. Branit by som sa vedel stale, no nebavilo ma to.
Zistili by ste mi ci tam spojenectvo Post mortem este existuje? a ci tam hravaju este hraci: jannkav(alebo take nejake meno) a Luky11112(nvm presny pocet 1tiek)

Radovan
27-11-12, 16:10
hmm ja hral vsetko :-D grepolis ma skoro prestal bavit.. potom som hral DK ale tam ma znicili... neskor Travian mal som 2 dediny ale prestalo ma to bavit.. aj kingsage som hraval (ako dk) tam som mal 9 dedin ale znicili ma... na gladiatuse mam 60 ale je zabanovana za multiacc :-D celkom skill... hraval som aj the-west 64 lvl ale prestalo ma to bavit... momentalne hram sf 90 kuzelnik s7 a 78 war s13 :-)

TW; lvl 120
DK 15000b
A hral som skoro všetko z vyššie menovaných...