PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o unban



DarkDJoky
02-07-13, 15:11
Zdravím

Stala sa mi taka vec že jeden s aministratorov mi dal nepravom ban za wallhack pritom nemam v csku žiadne cheaty s dovodu že nemam dako extra vykonny pc a moja grafika by to nezvladla ... dalšie ping som mal tiež v norme nwm podla čoho mi teda dal ban ... nestrielal som cez steny ani nic a keby mam WH ako admin uviedol tak by moje kore nebolo take chabe ako bolo ... csko hram niekolko rokov čiže niesom amater čo potrebuje cheaty ale niesom ani profik ... prosim o unban važne som ten ban dostal nepravom...





Mas BAN pro tento server! (id 72047)
Mas PERMANENTNI ban!
Duvod banu: 'Wallhack'
Zabanovany nick(1): DarkDJoky
Tvuj nick: DarkDJoky
Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1075458336
Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1075458336
Zabanovana IP adresa(1): 46.229.224.2
Tvoje IP adresa: 46.229.224.2
V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
Ban dal admin: SinCaTe | (.)(.)griFIURge(.)(.)
Server: csko.cz | Deathmatch 2 (de_inferno)

Zoyer
02-07-13, 15:23
http://csko.cz/forum/showthread.php?18287-WH&p=198376#post198376 tu si byl nahlášen + já sem to demo ani nekoukal a šel sem na server a natočil sem si tě taky. DEMO (http://csko.cz/dema/upload/dir/darkjoky.dem)

DarkDJoky
02-07-13, 15:43
Dik za to demo ale aby sme si to vijasnili :) Niektore kili možno vipadali že som bol na situaciu pripraveny ale tiež verim ža csko nehraš jeden den a vies si uvedomit ked ti niekto zabil niekoho v tyme že odkial asi strielal proste tam nabehneš a prekvapis ho ... a za dalsie isto vieš že na csku su rozne bugy tak ako na vašom servery je dost velky bug som trebars T a zabijem nejakeho CT vidim kde ho spravne asi sekundu kym ma ochranu proti kilu preto viem kde koho spawne to iste ma aj kamarat ... a ak si hrač isto použivaš sluchatka ktorymi počuješ pekne daleko a vieš kadial hrac ide a či prebija alebo si strieda zbrane... pre boa šak isto niesi lavy ... naozaj som nic nemal tam kde som strielal cez skatulu sak ho tam spawno tam bol ten bug ciže som chvilku videl že tam je... tak som strelil nepoviem keby som ho zabil len som asi ani netrafil a k tomu ma tušim aj zabil... fakt som nič nemal... prosim len o unban... viem že isto niesi lavý a hraš to dlhšie tak vieš o čom vravím ...

matis
02-07-13, 16:22
skoda si sa rozpisoval...pises totiz nezmysli.....prve dva killy mi stacili.....WH jasne ako facka

gj adminko Fiurko

DarkDJoky
02-07-13, 16:38
Nezmysli ? Omg si totalny dement ? pod so mnou na nejaky server a ukažem ti tie nezmysli omg ... sice to nema s tymto nič spoločne ale tuto to as kks http://www.youtube.com/watch?v=HYG0tKNi-Yc ... mas tam bugy v hre ... a to čo som napisal je pravda omg ... vidno že si v csku totalny amater

mirous
02-07-13, 16:41
Podle Tvé gramotnosti bych o ostatních nepsal, že jsou dementi. Určitě si tím nepomůžeš. Tvoje blbost, že jsi cheatoval.

Zoyer
02-07-13, 16:43
To video si robil ty ? Si zabiiil. Nevim proc tu spojujes grenade bugy s tvojim wh.
"a za dalsie isto vieš že na csku su rozne bugy tak ako na vašom servery je dost velky bug som trebars T a zabijem nejakeho CT vidim kde ho spravne asi sekundu kym ma ochranu proti kilu preto viem kde koho spawne to iste ma aj kamarat" - toto se mi jeste nikdy nestalo. Neni to nahodou tim, ze mas to WHcko porad zapnute ?...

DarkDJoky
02-07-13, 16:47
Nezmysli ? Omg si totalny dement ? pod so mnou na nejaky server a ukažem ti tie nezmysli omg ... sice to nema s tymto nič spoločne ale tuto to as kks http://www.youtube.com/watch?v=HYG0tKNi-Yc ... mas tam bugy v hre ... a to čo som napisal je pravda omg ... vidno že si v csku totalny amater

DarkDJoky
02-07-13, 16:49
Sorry za copy predošlej odpovede ... a nie neni to tym ... vieš ked niekoho zabiješ si sfarbeny jednou farbou T červeny CT modrý si len par sekund proste kym mas ochranu na spravne ... a preto to vidis ... a to video som poslal preto že maš rozne bugy ... len si neveril rejme ze dake su ..

Zoyer
02-07-13, 16:54
tak ti to napisu jeste jednou. ja vim co myslis a toto se mi jeste nikdy nestalo a to chodim na DM docela dlouho. Poprosim jeste dva adminy, aby mi potvrdili, ze byl zapnuty abychom to locklnuli. dik

DarkDJoky
02-07-13, 17:03
Ty sa možeš ist dat asi tak liečik kks ... človek je totalne jebli s cska a robiš admina -_- nejdem sa tu s tebou hadat kks ked vidim že ti nieje dobre zdvihlo sa ti tym ego kks -_- keby mam WH jebem šecko od kraja cez steny dpce ... škoda reči s tebou -_- maj sa ...

Giussepe
02-07-13, 17:06
zapaty

matis
02-07-13, 17:12
Nezmysli ? Omg si totalny dement ? pod so mnou na nejaky server a ukažem ti tie nezmysli omg ... sice to nema s tymto nič spoločne ale tuto to as kks http://www.youtube.com/watch?v=HYG0tKNi-Yc ... mas tam bugy v hre ... a to čo som napisal je pravda omg ... vidno že si v csku totalny amater

Pocuvaj mladej, krot svoje slova, lebo to mozes olutovat....toto co si na DM predviedol nema s bugmi nic spolocne... na demu jasne vidno, ze mas WH a este nas tu prides presviedcat o opaku, to si fakt tak blby?

hofy
02-07-13, 17:18
WH evidentní. Jinak nechápu, jak s tím souvisí "Smoke Grenade Tricks", ale to je jedno, zaplej si byl.

Zoyer
02-07-13, 17:19
Děkuju všem adminům. Myslím, že můžeme LOCK

Hajjas
02-07-13, 17:51
lock, wh tam je úplne jasné!!!

Maly Buu
02-07-13, 19:59
lock a ban na forum taky .. dekuji, nikdo nas tu nebude nazyvat neslusnymi nazvy

DarkDJoky
02-07-13, 20:16
čo možem olutovat ? :D kokos sa schopte šak ani neviete aky je rozdiel v grafike v cs medzi software oplenGL a D3D boa ... na kazdej s vimoženosti ina grafika ine bugy lenže ste take lamce že ani neviete čo sa da na csku vlastne robit kym si dopodrobna neprečitate navod ... keby mam WH jebem šecko s kraja ... a neneham sa isto odjebat kks ... ale tato vaša adminska uvaha že vam zvyšuje ego za to že date ban och joj ... mam piči servrom je ešte milion ;)