PDA

Zobrazit normální verzi : rc auta server



trew
02-07-13, 23:59
ahoj, uvažuje se ještě někdy o tomhle serveru? Hrál jsem ho jak byl v test serverech a dost mě nadchnul. Vím, že s tím bude dost velká práce..hlavně s balíčkem map, ptž žádnej takej server jsem nikde neviděl.

hofy
03-07-13, 00:10
Dnes byl na testování spuštěn, jakmile Kotel dodělá nějaké úpravy, tak bude oficiálně spuštěn.

trew
03-07-13, 00:16
fck fck fck... škoda, že jsem otom nevěděl. Kéž kdyby bylo dnes ošklivy počasí, bych si aspoň zahrál.. thx za odpověď ;)

Kotel
03-07-13, 08:19
Chybí už jen přidat ukládání nejlepších časů, jinak je to hotové. Mapy se dělají snadno, ty může udělat každý. Udělám nějakou soutěž o vip.

MARTiii
03-07-13, 14:47
a muzes tam dat nejakej jednoduchej rank?

Beat
03-07-13, 15:52
Rank tam je /top15 stačí napísať, nedal by sa na mape rcb2 trocha viacej osvetliť ten vchod do tunelu?

MarcelloR
03-07-13, 21:04
Niekto kto mi stručne opíše o čom to je ? ( viem, že to asi bude o autách :D ) ale začo sa tam budu získavať body ?

Bezdak
03-07-13, 21:11
Zavodí se. Ten kdo je první vyhrává. Je tam pak top15 kde jsou lidi s nejlepšíma časama.
Na dráze se spawnují "bonus itemy" např. turbo, raketa kterou sestřelíš někoho jiného, olejová kaluž a mnoho dalších.

Byznis
03-07-13, 21:31
Kotel neda sa spravit nejake bocne bariery , myslim to aby ta raketomet dal na trat a nie na texturu

Beat
03-07-13, 21:39
Kotel neda sa spravit nejake bocne bariery , myslim to aby ta raketomet dal na trat a nie na texturu

Jo, toto nemám rád som druhý hodí mi raketu keď mám turbo a som v txtx, dokým ma to spawne som posledný...

Swagrid
03-07-13, 22:07
Mohl by být lepší systém restartů, například po polovině jezdců, by teprve byl restart, protože někdy mám dobře rozjeto (časově) ale nestihnu dokončit o pár sekund..

Zaciatocnik
03-07-13, 23:42
A nedalo by sa pridať to, že v protismere by sa nemohli zbierať ani spúšťať itemy ?? Lebo niektorí hráči ak pokazia štart tak idú do protismeru, zozbierajú item a čakajú na hráčov, ktorým pokazia závod.

Beat
04-07-13, 00:10
A nedalo by sa pridať to, že v protismere by sa nemohli zbierať ani spúšťať itemy ?? Lebo niektorí hráči ak pokazia štart tak idú do protismeru, zozbierajú item a čakajú na hráčov, ktorým pokazia závod.

Skôr aby sa nedalo prejsť cez cielovu líniu v protismere. Na tých 1kolových mapách by sa mohli tie 4 bonusy nazačiatku odobrať, lebo to je masaker keď niekto dostane electro...

Trey
04-07-13, 00:52
Taka otaztocka. Naco su mi body za triky? :D

Kazki
04-07-13, 01:12
Taka otaztocka. Naco su mi body za triky? :D

to by aj mna zaujimalo... ale asi nanic...

nebolo by mozne spravit aby sa mysou otacala kamera? a hodit tam aj nejaky speedmeter? este na turbe a shielde, nejaka lista podla ktorej budeme vediet ze ako dlho ten bonus je :-) a este nastavit aby auticka cez seba mohli prechadzat, ako tu uz bolo spomenute, nejake lowky si to na starte otocia a idu do protismeru blokovat ostatnych
btw. ten napis ktory nam hovori aky item sme dostali by mohol byt troska vyssie, koli viditelnosti :-)
napadla ma jedna "vip vyhoda" ze nejaky specialny skin auticka :-D

trew
04-07-13, 10:15
Myší otáčet kamera? Jestli by to bylo o 360°, tak by to bylo na <> ovládalo by se to hůř ;) ale ty to hlavně chceš asi kvůli pohledu dozadu. To by mohla být třeba klávesa Q.
A projíždění skrz auta? Vůbec... náhodou je to dobry, když druhému autu se můžeš plést do cesty aby tě nepředjelo. Ale po projetí do cíle by vyhraná auta už nemohli na zpět, tam by mohl být blok.
Náhodou je to super, když auto vystřelím raketou mimo trať. Že beate? :D Ale dal bych mimo trať také reset auta na vrácení na trať jak je u převrácení.


Po dojeti do cile je auto prujezdne a nemuze pouzivat bonusy, to by melo stacit.
Toho jsem si moc nevšiml, že bylo průjezdné. To bude asi tím, že jsem měl počet umístění k poměru jen 4:10 :D

Kotel
04-07-13, 10:28
Po dojeti do cile je auto prujezdne a nemuze pouzivat bonusy, to by melo stacit. Otaceni kamerou je dost slozite, pohled dozadu by sel udelat. Umazu par bonusu, co jsou blizko startu.
Body za skoky se budou scitat a za urcity pocet dostanete bonus. Ted to dava bonus pri skoku nad 28 bodu.

Bezdak
04-07-13, 11:20
Nad 28 bodů? To na jeden skok snad nejde udělat ne :D

Trey
04-07-13, 11:51
Ide :D Pred skokom drz ctr, ked pojdes na skok pusti ho a drz A alebo D a budes robit backflipy aj sa otacat :D

Beat
04-07-13, 12:38
Nešlo by nejako znížiť silu EMP plus? Zastavil by to len 4,5 hráčov za mapu, lebo je to dosť nepríjemné keď sa to stane 3x za mapu.
Zišiel by sa aj nejaký bonus, ktorý by dával odolnosť voči oleju a bonus na priehladnosť na 5-10sekúnd ( pri štarte sa to hodí). Po tých 2 rampách v tuneli je lepšie ísť po okraji tam to dáva 10 bodov a ak ideš po strede dáva to len 8.

Myší otáčet kamera? Jestli by to bylo o 360°, tak by to bylo na <> ovládalo by se to hůř ;) ale ty to hlavně chceš asi kvůli pohledu dozadu. To by mohla být třeba klávesa Q.
A projíždění skrz auta? Vůbec... náhodou je to dobry, když druhému autu se můžeš plést do cesty aby tě nepředjelo. Ale po projetí do cíle by vyhraná auta už nemohli na zpět, tam by mohl být blok.
Náhodou je to super, když auto vystřelím raketou mimo trať. Že beate? :D Ale dal bych mimo trať také reset auta na vrácení na trať jak je u převrácení.


Toho jsem si moc nevšiml, že bylo průjezdné. To bude asi tím, že jsem měl počet umístění k poměru jen 4:10 :D

To radšej nespomínaj, raketa ma vyhodí mimo trať spawnem sa a 2x electro a z 2. miesta preposledný. :D

E: 11slotov + 1 pre vip, keď je viac ako 12 hráčov to niekoho bugne a nemôže pretekať.

trew
04-07-13, 14:47
Nešlo by nejako znížiť silu EMP plus? Zastavil by to len 4,5 hráčov za mapu, lebo je to dosť nepríjemné keď sa to stane 3x za mapu.
Zišiel by sa aj nejaký bonus, ktorý by dával odolnosť voči oleju a bonus na priehladnosť na 5-10sekúnd ( pri štarte sa to hodí). Po tých 2 rampách v tuneli je lepšie ísť po okraji tam to dáva 10 bodov a ak ideš po strede dáva to len 8.
To radšej nespomínaj, raketa ma vyhodí mimo trať spawnem sa a 2x electro a z 2. miesta preposledný. :D

to EMP by bylo docela dobry jen jednou za kolo v nějakým bonusu. Odolnost proti oleji? To se málo využije, když ho dáš, tak se ti třeba dřív vyplejtvá než ho tam někdo hodí. A když si to budeš nechávat, tak nemůžeš mít další bonusy. To je dost dobry, že může bejt jen jeden vybranej bonus a to bych tak nechal. :)
Já jsem maximálně udělal 16 bodů při nitru.

No to mi povídej o tom propadáku, z 1 místa v půlce mapy 2x elektrika, a pak jsem skončil mezi posledníma :/ to už tam přišla nějaká holka.. teď už asi vím, že to byla lála...co jsem četl teď tady v chatu (nick ve hře you....), tak už jsem nebyl ani jednou první, jen druhej, třetí, čtvrtej,... :(
to zrovna byl tenhle moment.. to udělala určitě ona!!!! :D
Tak se tam nepřipojila lála ale tahle ,BhYez|^ YouniTtwo ;(

Umístění? Se odstranilo?

mikaspa
04-07-13, 22:52
mohli by ste pridat nad auto jmeno toho kdo to řídí a take by se mohli určovat barvi aut kdo jakou chce....:D

MarcelloR
04-07-13, 22:57
mohli by ste pridat nad auto jmeno toho kdo to řídí a take by se mohli určovat barvi aut kdo jakou chce....:D

hej to chýba aj mne :D lebo rád by som vedel, kto do mňa dáva tie prašivé rakety :D:D

KOTEL: Mohol by si mi uploadnúť tie soundy autíčka z rc cars serveru? nemôžem to u seba v csku nájsť a neviem či to tam vôbec je. Chcel by som upraviť tie zvuky na nejaký poriadny mustang alebo niečo také, nech to znie brutálne a nie ako hračkárske autičko. Potom by si tie upravené zvuky aj mohol pridať na server, ak by sa páčili.

E: díky hľadal som to trošku inde :D

Giussepe
04-07-13, 23:01
hej to chýba aj mne :D lebo rád by som vedel, kto do mňa dáva tie prašivé rakety :D:D

KOTEL: Mohol by si mi uploadnúť tie soundy autíčka z rc cars serveru? nemôžem to u seba v csku nájsť a neviem či to tam vôbec je. Chcel by som upraviť tie zvuky na nejaký poriadny mustang alebo niečo také, nech to znie brutálne a nie ako hračkárske autičko. Potom by si tie upravené zvuky aj mohol pridať na server, ak by sa páčili.

\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike_downloads\sound\rcmod

Trey
04-07-13, 23:03
To s tymi menami som pisal kotlovi na steame ale neni to vraj take jednoduche. Ak mate nejaky napad ako sa to da spravit napiste to sem. Ak to tak pojde kotel to urcite urobi....

MarcelloR
04-07-13, 23:12
To s tymi menami som pisal kotlovi na steame ale neni to vraj take jednoduche. Ak mate nejaky napad ako sa to da spravit napiste to sem. Ak to tak pojde kotel to urcite urobi....

a čo tak k tej tabuľke s poradím priradiť ešte farbu autíčka ??? tak by sa vedelo kto je kto. Proste by bolo napríklad " Trey(red car) "
E: alebo mená v tabuľke by boli takou farbou, akou je ich auto.

Zaciatocnik
05-07-13, 20:45
Neviem či je to tu spomínané ale mohli by sa zrušiť mikráky a banovať tých čo na začiatku kola idú do protismeru, zbierajú bonusy a blokujú

Kotel
05-07-13, 20:57
Hraci o kolo pozadu budou prujezdni. Mikraky jsou dobry. Jestli ti vadi, tak dej /mute

Beat
05-07-13, 22:04
Dala by sa pridať 3-5 sekundová priehľadnosť na štarte? Často ma to spawne vzadu a ten čo je predemnou je AFK a blokuje ma tým a stratím čas. Neviem či sa to stáva ostatným ale buguje sa mi pohľad keď sa tlačím ku stene zväčša v zákrute.
http://imgupload.sk/images/v/3/v3ny4tjz46y8jl4k93st_thumb.jpg (http://imgupload.sk/viewer.php?file=v3ny4tjz46y8jl4k93st.bmp)

Kotel
05-07-13, 22:10
Dala. Kamera jede za tebou, takze kdyz projizdiz blizko rohu, tak jede pres nej.

Downhill.
07-07-13, 16:51
Plánujou se další mapy? :)

Kotel
07-07-13, 18:52
ano

Downhill.
08-07-13, 23:25
Paráda :twisted:

AndreSchurrle
13-07-13, 14:08
Trebalo by odstrániť tento bug - http://www.youtube.com/watch?v=7xV_QHKpDdI&feature

Podľa mňa úplne stačí posunúť ten "resetovací bod" za štartové pole. Nerobí to veľa ľudí, iba nejakí šmudláci, ktorým nepomože nejaké upozornenie a robia to stále dokola a ovplyvňuje to celé preteky...

EDIT: ďalší odborník http://www.youtube.com/watch?v=Ttxu2PT05TA&feature

ThX

Byznis
27-07-13, 22:58
no to by sa mohlo spravit , inak je zato ban , lebo je to porusovanie pravidiel a tzv predbiehanie , a Kotel , no nove mapy by sa urcite hodili :D

Trebalo by odstrániť tento bug - http://www.youtube.com/watch?v=7xV_QHKpDdI&feature

Podľa mňa úplne stačí posunúť ten "resetovací bod" za štartové pole. Nerobí to veľa ľudí, iba nejakí šmudláci, ktorým nepomože nejaké upozornenie a robia to stále dokola a ovplyvňuje to celé preteky...

EDIT: ďalší odborník http://www.youtube.com/watch?v=Ttxu2PT05TA&feature

ThX

Beat
28-07-13, 00:10
Neviem či sa to stáva aj iným alebo len mne, keď som sám na serveri prejdem celé kolo čakám aj nejakých 5minút a nové kolo sa nenačíta.

Zaciatocnik
29-07-13, 17:19
Neviem či sa to stáva aj iným alebo len mne, keď som sám na serveri prejdem celé kolo čakám aj nejakých 5minút a nové kolo sa nenačíta.

ak prídeš na server a je prázdny tak si daj reconnect a začne sa hra od znova

Kotel
19-01-14, 14:46
Do downloadu jsem pridal zdrojaky map, kdyby nekdo chtel udelat vlastni:
http://csko.cz/kestazeni/

Grakon2702
19-04-14, 23:07
Nevíte, v jakém měřítku vzhledem k normálně stojícímu hráči je auto velké? Dost by mi to pomohlo při tvorbě mapy.

AndreSchurrle
25-04-14, 22:38
Zdravím, opäť ja. Ja sa chcem len tak frustrovanejšie opýtať, či je až tak náročné (psychicky/fyzicky/časovo...), pridať na tento server (RC Cars), nejakého admina, ktorý tam bude chodiť, t.j. človek, ktorý nemá práva na ďalších xy serveroch. Nevidel som nejaký zoznam adminov na danom serveri, ale z osobnej skúseností viem, že tam nechodí prakticky nikto (pre úplnosť, pár krát tam bol, dávno). Povedzme si na rovinu, že je to taký "doplnkový" server, nenavštevuje ho tak veľa ľudí ako klasické a aj preto si myslím, že dať skutočne tie práva by nemal byť žiadny problém.
Píšem to opätovne z toho dôvodu, že stále sa tam buguje, hlavne teda jeden player, ktorý holt nevie veľmi zniesť ak ste pred ním o sekundu. To bugovanie radšej vysvetlovať nebudem, vďaka bohu o tom vie len pár ľudí, tak nechcem tu dávať prípadné návody, ale v pripade požiadania rád ukážem priamo na serveri, dá sa tak nahnať skutočne cenných pár sekúnd. Potom je tam samozrejme to trápne bugovanie na štarte na jednej z máp, ak to niekto urobí tak zablokuje ďalších 3-4 hráčov.
Áno, sú to drobnosti, možno nad tým mávnete rukou, vy predsa hrajete de_dust2, načo riešiť toto tu. A koho prijať? Trebárs mňa, mám steam, vek, skúsenosti a zmysel pre spravodlivosť. Ale mne nejde o to, aby táto správa vyznela ako moja žiadosť, to nie, ja len píšem globálne, že by trebalo niekoho prijať, výber samozrejme nie je na mne, len píšem, že keď to nebude mať kto robiť, tak môžem trebárs ja. Priorita je niekoho prijať. Vďaka.

Grakon2702
25-04-14, 22:47
Zbytečné dávat na post admina kvůli jednomu idiotovi, ten admin by tam prakticky neměl co robit. Příště místo psaní tak dlouhého románu natoč demo a pošli ho sem a tady už s ním udělají krátký proces.

AndreSchurrle
26-04-14, 14:18
Škoda, čakal som takú odpoveď. Kto to nezažil, to nepochopí. Ja sa žiadnymi videami obhadzovať nebudem, pre mňa to je zbytočná práca navyše to nahrať, potom zmenšiť veľkosť, uploadnuť na youtube a potom ešte tu písať. Ja chcem len 1-2 adminov spravodlivých, ktorý tam budú chodiť, nič viac nič menej, fakt nerozumiem prečo je to až taký problém, ale okey, ešte neprišiel ten čas.

Bezdak
26-04-14, 16:22
Nutit stávající adminy aby hráli někde kde je to ani nebaví je kravina a nikdo si o práva na RC server momentálně nežádá. Takže buď ty sám můžeš zkusit požádat o práva, nebo natočit demo a dát ho na fórum. A jenom pro vyjasnění, demo neni nijak objemné. Takové 10 min demo má pár mb, takže by to pro tebe neměl být ani takový problém.

ViRPo
26-04-14, 20:21
Škoda, čakal som takú odpoveď. Kto to nezažil, to nepochopí. Ja sa žiadnymi videami obhadzovať nebudem, pre mňa to je zbytočná práca navyše to nahrať, potom zmenšiť veľkosť, uploadnuť na youtube a potom ešte tu písať. Ja chcem len 1-2 adminov spravodlivých, ktorý tam budú chodiť, nič viac nič menej, fakt nerozumiem prečo je to až taký problém, ale okey, ešte neprišiel ten čas.

Admini su dobrovolni pracovnici, nemozes niekomu povedat, aby cely den strazil jeden server
Spravit demo = napisat do konzole "record bugujucihrac", pricom ho spectujes, ked ho dospectujes napises "stop" a nakoniec na forum posles maly subor bugujucihrac.dem, ktory budes mat v zlozke CSka
Nijako to nespracovavas, je to velmi jednoduche

Ak sa ti to stale nepaci, mozes napisat adminom spravu cez vykricnik (spravu zacinajucu vykricnikom do chatu)

Ak vies o nejakej chybe v mape, mozes ju sem nahlasit a bude opravena, aby nebola zneuzivana...

AndreSchurrle
26-04-14, 22:09
Admini su dobrovolni pracovnici, nemozes niekomu povedat, aby cely den strazil jeden server
Spravit demo = napisat do konzole "record bugujucihrac", pricom ho spectujes, ked ho dospectujes napises "stop" a nakoniec na forum posles maly subor bugujucihrac.dem, ktory budes mat v zlozke CSka
Nijako to nespracovavas, je to velmi jednoduche

Ak sa ti to stale nepaci, mozes napisat adminom spravu cez vykricnik (spravu zacinajucu vykricnikom do chatu)

Ak vies o nejakej chybe v mape, mozes ju sem nahlasit a bude opravena, aby nebola zneuzivana...

Ja aj celkom chápem tento váš postoj, sám by som reagoval podobne byť vami. Len z terajšieho môjho pohľadu nerozumiem prečo sa tam nepridá 1-2 admini.
K chybám mapy, nedokážem to vysvetliť, aby to niekto pochopil, potreboval by som tvorcu týchto máp na serveri, že mu to ukážem. Teoreticky to môžem natočiť a hodiť sem, jedna chyba je proste v "resetovaní" na štarte na jednej z máp, druhú ako som už písal radšej nechcem zverejňovať, pretože vďaka bohu o nej vie málo ľudí a obecne v rámci nejakých nepísaných fair play sa to nerobí i keď občas sa stane, ale hlavne na jednej z máp to dokáže ušetriť 2-3 sekundy a t.j. úplne to ovplyvní TOP15. Obecne mám pocit, že nikomu sa to veľmi nechce riešiť.

Bezdak
26-04-14, 22:12
Ja aj celkom chápem tento váš postoj, sám by som reagoval podobne byť vami. Len z terajšieho môjho pohľadu nerozumiem prečo sa tam nepridá 1-2 admini.
K chybám mapy, nedokážem to vysvetliť, aby to niekto pochopil, potreboval by som tvorcu týchto máp na serveri, že mu to ukážem. Teoreticky to môžem natočiť a hodiť sem, jedna chyba je proste v "resetovaní" na štarte na jednej z máp, druhú ako som už písal radšej nechcem zverejňovať, pretože vďaka bohu o nej vie málo ľudí a obecne v rámci nejakých nepísaných fair play sa to nerobí i keď občas sa stane, ale hlavne na jednej z máp to dokáže ušetriť 2-3 sekundy a t.j. úplne to ovplyvní TOP15. Obecne mám pocit, že nikomu sa to veľmi nechce riešiť.

Píšeš jak kdyby se dali admini někde koupit a strčit na server. Admina tu dělají všichni jen dobrovolně a musí si o to požádat. Když nikdo nežádá práva na RC server tak s tím nic neuděláme.

AndreSchurrle
28-04-14, 23:54
Neviem či to mám dať do chýb, alebo nahlasovania cheaterov (v tomto prípade buggera), tak to dám sem, pretože mne nejde ani tak o to aby ten chlapec dostal ban na hodinu, ale skôr o to, vyriešiť tieto bugy raz a navždy. Pre tých, ktorí ten mód vidia prvý krát a nezdá sa im nič divné, tak najlepšie bude nech si to pôjdu sami vyskúšať. Obecne by trebalo definovať pár pravidiel pre daný mód, typu: "Je prísne zakázané jazdiť v protismere" a podobne, pretože aj v tom videu tie bugy možno nie sú bugy a autor mapy to tak chcel, ja neviem, ukázal som ich aj niektorým adminom priamo na serveri.
https://www.youtube.com/watch?v=c6eCqKwaJvQ

Kotel
29-04-14, 08:58
Za zpracování videa dávám 2, za hudbu 4. Zrychleni je zajímavej bug, ale dost riskantní, takže bych ho asi nechal. Zatim nevim, jak ho dát pryč. Jestli je tam ještě něco, tak mi to můžeš napsat do zprávy na fóru.

halelujah
04-05-14, 20:04
Bola by super vec niečo ako bonus na odrážanie to by hráčovy dovolilo na 2 sekundy odraziť všetky rakety,emp,barely do iného hráča (raketu by odstrelilo,emp na niekoho iného a barel by vybuchol ale tebe by to nič nespravilo) a pred emp by mohla chvilu zažiariť obrazovka aby mohol hráč zareagovať, taktiež niečo ako hook keby by hráč mohol zamieriť na iného hráča a toho by to pomali ku nemu priťahovalo .Príp. bomba ktorá by sa aktivovala až za nejakých 5 sekúnd (hodila by sa na náhodného hráča podobne ako emp) a ak by hráč z autíčkom narazil do iného hráča tak by to odpálilo toho iného hráča nie jeho.Skin pre vip by mohol byť napr . http://th07.deviantart.net/fs70/PRE/i/2010/334/1/2/low_poly_car__trab_imo_614_by_imogia-d33xmnl.jpg

AndreSchurrle
06-05-14, 23:21
"AndreSchurrle" aka "[F]* Sebastian Vettel"
Neviem prečo máš problém práve s Alesom. Je viac hráčov čo využívajú nedostatky. Presne jak si ukázal vo videjkách. Nechcem ťa menovať, ale parkrát som videl aj teba využívať nedostatky .:rolleyes:

Ja poznám svoje CS nicky, nerozumiem tej narážke. Mám problém s tým chlapcom, pretože to je plačko, jeho správanie sa mení na základe pozície, v ktorej je. Nespočetne krát sa mi stalo, že v prípade ak bol za mnou do sekundy, tak použil niektorý z buggov, aby si pohonil ego a "vyhral". Ja chcem len čisté preteky, nič viac, nič menej. Budem rád, ak poskytneš video, ako dôkaz, že ja buggujem. Myslím skutočne mňa, nie ak sa dohodneš s kamarátom, dá si môj nick a pre efekt to urobí, práve preto súhlasím so zavedením amx_ip.

ales123
10-05-14, 14:27
Ja poznám svoje CS nicky, nerozumiem tej narážke. Mám problém s tým chlapcom, pretože to je plačko, jeho správanie sa mení na základe pozície, v ktorej je. Nespočetne krát sa mi stalo, že v prípade ak bol za mnou do sekundy, tak použil niektorý z buggov, aby si pohonil ego a "vyhral". Ja chcem len čisté preteky, nič viac, nič menej. Budem rád, ak poskytneš video, ako dôkaz, že ja buggujem. Myslím skutočne mňa, nie ak sa dohodneš s kamarátom, dá si môj nick a pre efekt to urobí, práve preto súhlasím so zavedením amx_ip.
no nwm co si o tom mam myslet... bugoval jsem driv když byla stará topka, a jen proto že všichni co tam byli tak bugovali!!!, včetně tebe!, jinak nebyla šance se tam dostat, a už vůbec nechápu proč se na serveru vydáváš za nějakého angličana nebo co...

ABS
10-02-15, 01:40
Hi I am from Bosnia.Me and my 11 friends are playing on your server RC Cars but there is one problem if someone of admins can put some other maps to that server that will be great because we only playing two maps please answer me on english

Bezdak
10-02-15, 01:49
Hi I am from Bosnia.Me and my 11 friends are playing on your server RC Cars but there is one problem if someone of admins can put some other maps to that server that will be great because we only playing two maps please answer me on english

Sadly there are no other maps for this mod, at least not that I know of. But you or your friends can make some and we can put them on our server.

ABS
10-02-15, 04:01
There is one map on gamebanana http://cs.gamebanana.com/maps/141250 I think this map is for rc mod but also I can make some maps only problem is that who will put the bonus things on the map I dont have that in my valve hammer editor maybe you can aa. Tomorow night Ill send you in this post my vision of map road and walls some obstacle etc sorry for my bad english. I think that you understand me good night