PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť (admin práva)



ENTER NAME HERE
03-07-13, 15:51
Dobrý deň


Povedal som si, že skúsim požiadať o práva na servery knife. Som aktívny hráč a všímam si že hráči sú čím ďalej vulgárnejší, nehovorím že aj ja si občas zanenadávam, ale s mierou. S adminmi sa pomerne dobre poznáme (-dOeS-,zyxel,Jolo,Fake?) snažím sa im všetky problémy nahlasovať cez steam/skype. Adminov treba ako soľ,kedže myslím že knife je jeden s najhranejších serverov. Naposledy som nahlásil,aj natočil demo pre admina Fake? za speed hack (SH)


Info o mne:

Volám sa Karol,mám 15 rokov,bývam v Seredi (Špinavé mesto, vyrábajú tu napríklad horalky)..Chodím na základku...Administrátor na servery som ešte nebol, nemám stím zatiaľ žiadne skúsenosti.Ale myslím že by som sa to rýchlo naučil.Ďalej hrávam na serveroch zombie a furien.


Niečo ohľadne môjho stráveného času na serveroch kotelny -admini, tak isto aj hráči vedia že na serveroch som každý deň, takže viem ako Knife hrať. Turnajom som sa začal venovať tento rok.Minulý knife turnaj bohužial zrušili, ale mal/i sme to dobre rozohraté, tak isto sa chystám/e aj na dalšie.V ranku sa nachádzam na 8 mieste, ale postupne idem hore.

Na všetky dotazy rád odpoviem. Môj nick na steam: ENTERsvk...Za prípadnú podporu ďakujem. :-)

fake?
03-07-13, 15:59
Žádost napsaná dobře . Hráč si sice dobrý , ale dnes se přibral nový admin na knife Káčko , takže bych ten rok počkal ..

ENTER NAME HERE
24-07-13, 18:29
Okej, dík za rady...:)

zyx
24-07-13, 21:54
Za mě ne.

matis
20-08-13, 12:15
Chyba tu SID

a navyse > http://csko.cz/forum/showthread.php?16646-pros%EDm-o-unban-Smooke

a nadavky na serveri stale pokracuju.....NIE

Charon35
30-08-13, 18:55
Teraz Nie.

Nenapísal si riadnu žiadosť. Nepotrebujeme vedieť, že si zo Serede, to si zistíme aj sami. Ale SID by sa hodil napísať hneď. Sory, možno neskôr.