PDA

Zobrazit normální verzi : Mapy na zmazanie z COD



Zaciatocnik
03-07-13, 17:38
Takže navrhujem aby sa odstránila mapa fun_atraccions z COD:MW z dôvodu, že CTs aj Ts majú spoločný spawn a preto sa na mape využíva len spawn.
A tu je malá ukážka, že ako sa hrá mapa: http://csko.cz/dema/upload/dir/fun_atraccions.dem

yadort
03-07-13, 17:43
Na té mapce se nedá hrát,veme si někdo FS nebo demolitionsa dá "E" a 3/4 Enemy kill
Jsem pro

Stark
06-07-13, 19:50
zmazat ,cim skor tym lepsie.

J3ZUsSs*
06-07-13, 20:03
Zmazať a zpáliť dokazy že táto mapa existovala !

Kotel
07-07-13, 20:45
Szamano.

Cip3r
07-07-13, 21:55
Szamano.
Koukam ten matroš už začal učinkovat :D.

Socka
08-07-13, 14:31
Navrhujem aby sa iba na COD:MV1 zrusila na dvojke byva aj tak malo hracov... Ja osobne ju mam velmi rad :) Keby ju hraci nechcu tak ju nevotuju...

J3ZUsSs*
08-07-13, 23:23
Votuju ju preto lebo ju nepoznajú . Podla mňa tam mapa nemá význam . Bude tam napr. Beat a ani jeden si nezahrajete ked nebudete mat swat alebo nano a to vypustí iba jednu raketu.
Je to tobre že to vymazal aj na COD:MW 1 aj 2 ..


Edit: díky Kotle :)

Beat
09-07-13, 09:15
Pred nejakým mesiacom som tu zakladal topic kde boli napísané mapy ktoré by sa mali zmazať. Nechápem čo tam robia mapy typu cs_mice_final, de_rats2003 a sklad sú to fatálne zalagované mapy.


Votuju ju preto lebo ju nepoznajú . Podla mňa tam mapa nemá význam . Bude tam napr. Beat a ani jeden si nezahrajete ked nebudete mat swat alebo nano a to vypustí iba jednu raketu.
Je to tobre že to vymazal aj na COD:MW 1 aj 2 ..

Edit: díky Kotle :)

Práveže ich poznajú ale nominuje ich určitá skupinka ľudí (zväčša lamy) a následne príde vote. Ja osobne nesledujem aké mapy sú v ponuke keď hrajem a kliknem na náhodné číslo.

JOZKO VAJDA!!
10-07-13, 12:36
Ja som za zmazanie mapy de_sklad. Strašná hovadina.

Acid
11-07-13, 17:24
Sklad je podle mě víc hratelná, než huntic. Teda aspoň na 2. serveru.

Zaciatocnik
11-07-13, 18:04
Navrhujem aby sa zmazali mapy :
awp_india-s dôvodu, že tam každá class dostane len awp a nôž
de_sklad- s dôvodu, že je zalagovaná ( aspoň u mňa)

a to je zatiaľ všetko :)

J3ZUsSs*
13-07-13, 10:01
Navrhujem aby sa zmazali mapy :
awp_india-s dôvodu, že tam každá class dostane len awp a nôž
de_sklad- s dôvodu, že je zalagovaná ( aspoň u mňa)


Jo a jo.

pajda
13-07-13, 10:05
Navrhujem aby sa zmazali mapy :
awp_india-s dôvodu, že tam každá class dostane len awp a nôž
de_sklad- s dôvodu, že je zalagovaná ( aspoň u mňa)

a to je zatiaľ všetko :)

Sklad urcite smazat a awp_india bych nechal je to jen pro málo hráčů a dost se tam dá pobavit

Zaciatocnik
13-07-13, 10:54
Sklad urcite smazat a awp_india bych nechal je to jen pro málo hráčů a dost se tam dá pobavit

nechal by som aj awp_india ak by sa tam nedala získať nano vesta, inak zmazať podľa mňa

Beat
13-07-13, 11:34
nechal by som aj awp_india ak by sa tam nedala získať nano vesta, inak zmazať podľa mňa

Ja by som radšej bral aby mala každá class svoju zbraň ako na awp_dust.

LopotNiK
16-07-13, 14:45
Ja by som radšej bral aby mala každá class svoju zbraň ako na awp_dust.

Tak to radšej nie, bol by to chaos a tí co hraju za SS a maju v int aj 80 tak by davali na ranu 70. A je to asi najlepsia mapa na trenovanie commanda.

JOZKO VAJDA!!
16-07-13, 15:41
Ja by som radšej bral aby mala každá class svoju zbraň ako na awp_dust.

To by bolo ako na fy_snow len ešte horšie.

Drago
16-07-13, 17:41
fy_pool_day a všechny této mapě podobné, zmrazení během něhož lze střílet a co hůř užívat rakety, malé prostory dávající FS obrovskou výhodu, stejně tak sapperům, nemá cenu tuto mapu hrát bez Swatu, Nano protože už při 8+lidech je člověk bez dostatečného HP mrtvefj 5s po startu díky raketám

Beat
16-07-13, 23:24
Neznášam awp_indiu kvôli posraným comandám s nano (3x zasah s awp snipera a behá si to veselo ďalej). Pool je masaker tej mape sa aj ja vyhýbam.

LopotNiK
17-07-13, 09:18
Mozno by stacilo odstranit zamrznutie na zaciatku. Neviem naco to tam vobec je ked shop menu nejde a nema sa pouzivat.. Alebo Nejakym sposob (neviem ci to ide) zakazat strielat raket ked sme este bloknuty..

Drago
19-07-13, 19:49
Mozno by stacilo odstranit zamrznutie na zaciatku. Neviem naco to tam vobec je ked shop menu nejde a nema sa pouzivat.. Alebo Nejakym sposob (neviem ci to ide) zakazat strielat raket ked sme este bloknuty..

Jo to by bylo hezký ale když je ta mapa tak malá tak stačí raketu do stěny a ubereš dohromady i 500dmg protože to veme hp lidem za ní, střelí se tam 3-4rakety(dle int a hp protivníků) a nepřátelé dole, to pak nemá cenu tu mapu hrát