PDA

Zobrazit normální verzi : Pár BUGU na Furienu



sTr3s
04-07-13, 11:04
Zdravím všechny, chtěl bych jen upozornit na pár bugů na furienu.

1. Občas se stane, že když se přihlásité do hry tak vám to dá hned SK i NS. Je to dost nevýhoda pro ostatní hráče, když je např. první hra a hned má někdo SK aniž by byl posledni z Furienů.

2. Dalším bugem je, že někdy nefunguje NS. Naposledy se mi to stalo dnes, kdy jsem nakoupil full výbavu(do ketré patří i NS) a první borec s MP5 mě dal jak nic, protože mě to hrozně spomalilo, takže NS nefungovalo.

Díky za vyřešení.

^sTr[3]s. <3

B@Ryk
04-07-13, 16:49
S prvním problémem souhlasím se stává i mně..a ten druhý probléb se mi ještě nestal

Eust.
04-07-13, 17:41
Zdravím všechny, chtěl bych jen upozornit na pár bugů na furienu.

1. Občas se stane, že když se přihlásité do hry tak vám to dá hned SK i NS. Je to dost nevýhoda pro ostatní hráče, když je např. první hra a hned má někdo SK aniž by byl posledni z Furienů.

2. Dalším bugem je, že někdy nefunguje NS. Naposledy se mi to stalo dnes, kdy jsem nakoupil full výbavu(do ketré patří i NS) a první borec s MP5 mě dal jak nic, protože mě to hrozně spomalilo, takže NS nefungovalo.

Díky za vyřešení.

^sTr[3]s. <3

Nebo sis to NS vůbec nekoupil a ani o tom nevíš, to se stalo třeba mě. :-) A pak jsem se taky hrozně divil.

sTr3s
04-07-13, 19:33
Euste, nestalo se mi to poprvé, takže si myslím, že ve mě chyba není.. :) Měl jsem 16.000 dolarů a po full nákupu jsem měl 0 dolarů, takže NS jsem si koupil ;) ..

Eust.
04-07-13, 19:36
No no no...Jenže už tu byly případy co si místo NS koupily WallHang a to je hned položka po NS takže si se mohl jednoduše splést a WallHang stojí 6 000 což vše vysvětluje.

sTr3s
04-07-13, 19:43
NEbudu se hádat, ale vím co jsem koupil ..vždy kupuju SK, NS a AP, takže kdybych koupil WallHang, tak by mi to nevyšlo na AP..;)

E: Pár hráčů mi dneska psalo, že se jim to stává taky :)

Eust.
04-07-13, 19:45
No ok, budu věřit že víš co děláš, ale mě se to nikdy nestalo...

sTr3s
04-07-13, 19:46
To je možné, mě se to taky nestává často, ale občas se mi to stane, takže se nedivím, že se ti to ještě nestalo ..

After =(^.^)=
04-07-13, 21:52
Prípad 1 : Ten sa mi stal akurát včera. Začala mapa dust4ever a hned mi to dalo sk tak som to využil a začal som zabíjať hráčov a začali sa mi vyhrážať, že ma dajú na forko tak som si radšej 2.Kolo dal kill.
Prípad 2 : Stým som ešte problém nemal. Ale určite je vtom nejaký bug.
Tak dúfam, že sa to nejako vyrieši.

Darongodx
05-07-13, 20:18
Prípad 1 sa mi stáva často
Prípad 2 toto sa mi ešte nestalo :)

kashpi
08-07-13, 07:50
Prípad 1 : Ten sa mi stal akurát včera. Začala mapa dust4ever a hned mi to dalo sk tak som to využil a začal som zabíjať hráčov a začali sa mi vyhrážať, že ma dajú na forko tak som si radšej 2.Kolo dal kill.
Prípad 2 : Stým som ešte problém nemal. Ale určite je vtom nejaký bug.
Tak dúfam, že sa to nejako vyrieši.
ad 1) ser na ne, at vyhrozuji. ty za to nemuzes a normalni admin by ti za to nemel dat trest :-)

sTr3s
08-07-13, 09:12
Aftere, jak píše kashpi za tohle by si BAN nedostal..není to tvoje chyba, že je ve hře BUG..

Kashpi, bude se to nějak spravovat..? :)

B@Ryk
08-07-13, 14:35
Ale ty bugy nejsou až tak závažné...Když se to stane 1do měsíce

DarwiN
08-07-13, 15:08
Tam je omnoho viacej BUG-ov hry , ale to sú len také ..

sTr3s
08-07-13, 23:06
Ale ty bugy nejsou až tak závažné...Když se to stane 1do měsíce

Vím, že nejsou závažné, ale jsou tam .. :)