PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - Classic - PRIJATY



RifleMan
04-07-13, 16:40
Dobrý den,
jmenuji se Honza - vystupuji s nickem RifleMan. Je mi 20 let a studuji Fakultu strojní v Plzni.

Žádám o práva na serveru classic, který se stal asi jedním posledním serverem, kde hraji (možná ještě dm).

Předem bych chtěl upozornit, že nemám na serveru nahráno (asi) 3 měsíce a ještě jsem nenahlašoval žádné cheatery - spíš bych chtěl vědět, zda to má cenu začít dělat, abyste mi pak nenapsali NE z nějakého jiného důvodu.

Csko hraji 5 let, 3 roky na steamu (poslední rok byla delší pauza kvůli učení) - i tak mám nahráno téměř 3,000 hodin :-)

Co se týče banů - nikdy jsem nebyl nikde zabanován.

Zkušenosti s adminováním 2,5 roku zpátky - Rok jsem působil jako Hl. Admin na (již rozpadlém) portálu CServers.cz (omlouvám se za reklamu) a jako správce fóra a TS3. Mým denním chlebem bylo asi toto: Mít pod sebou cca 50 adminů, kontrolovat jejich činnost, přijímat nové členy do týmu (na základě svého vstupního testu [AMX příkazy, DEMA, orientace CS 1.6]), na druhou stranu i vyhazování lidí, a samozřejmě i banování (když jsem odcházel měl jsem v Banlistu kolem 1000 aktivních banů za cheating s 1 oprávněnou žádostí o UB) - a další starosti/prožitky, co prožívají Hl. Admini.
1 rok zpátky - působil jsem jako Admin CS 1.6 na serveru Playzone.cz (adminoval různé cupy, řešil ligy atp.)

Co se týče zkušeností - myslím, že jich mám hodně - myslím, že se každá dobrá ruka hodí.

Ještě jednou bych chtěl připomenout, že na serveru nemám nahráno (asi) 3 měsíce, a že jsme nenahlásil ještě žádného cheatery. Chtěl jsem se vyhnout situaci, kdy tu budu měsíc nahrávat cheatery, a pak mi řeknete GJ, ale máme plno:-)

Moje ID - STEAM_0:1:30623866

S pozdravem, RifleMan.

BiA Fz
04-07-13, 19:27
Pěkná žádost a není to žádná lama, dneska sem ho viděl pěkně pořešil situaci na Plantu :-D Zatím jsem spíše za JO, i když to tu bude asi chvilku otevřený, než tě lépe poznáme.

matis
05-07-13, 18:01
Ziadost pekna, ale urcite by som este pockal, hlavne zvysit aktivitu na fore, a nahlasovat cheaterov....zial PRE

kaufly
07-07-13, 22:21
Znám ho už nějaký ten pátek, byli jsme spolu docela dlouho admini na Cservers a nebyl s ním žádný problém a svojí práci na serverech i potom jako hl. admin na portálu dělal dobře... Jsem pro přijetí

Nihilia
11-07-13, 10:17
Zdarec Rifle :-)

Jednoznačně PRO. I když má na serveru nahráno poměrně málo, tak je to velice kvalitní admin za kterého se můžu zaručit.

R3S
15-07-13, 14:23
nevm ale přijde mi to nefér vůči ostatním, ptát se nás jestli máš nahlásit haxy nebo jestli to má cenu, jak jinak si oveříme že to rozeznáš???¨

ostatní tyto pravidla musí také dodržet. pokud nejsou admin teamem osloveni.

RifleMan
15-07-13, 18:32
Admini nihilia a kaufly tě to klidně řeknou. Nebudu se hádat tady s někým, jestli na to mám nebo ne. Myslel jsem, že kvalitní admin je zapotřebí vždy a všude.

Před dvěma lety jsem spoluvedl web, který měl 12 tisíc unikátních IP denně, a ve špičce na něm hrálo přes 600 lidí. V banlistu jsme měl, tuším 982 (asi) banů za cheating. Na stávajícím portále sms-hosting.cz (Vznikl z CServers.cz) tě to vedení potvrdí.
A na Playzone nevezmou kdekoho. Nespravedlivé? Vůči 15 letým hráčům, kteří začínají? Nezdá se mi.

Ale jestli chcete, tak to lockněte, nechci tady prosim a žebrat o práva, abych mohl banovat cheatery, jen jsem chtěl pomoc ...

R3S
16-07-13, 18:35
zbytečně se urážíš , nemyslel jsem to ve zlém , mě si nijak nepřesvědčil že rozeznáš hax pač jsem neviděl žádné hlášení. nic víc nic mín , pokud budu mít možnost ověřit si tvoje kvality tak klidně Ano

RifleMan
16-07-13, 20:12
Ok. V hlaseni mam 2 nahlaseny, adminovi Matis jsem hlasil 3. Budu v tom pokracovat.

Johny Pampeliska
16-07-13, 23:24
podle těch zkušeností atd a věku se mi to líbí, ale teďka spíš o to, aby jsme tě tu poznali, příspěvky máš 2 takže tě na forku atd neznáme vesměs nikdo, zvětšit aktivitu, něco málo natočit,seznámit se tu a bude to ready :o)

Britny
16-07-13, 23:51
Na všechny by se mělo jít stejným metrem, nějaké podobné zkušenosti jsem měla i já a taky jsem musela projít ověřením :) Každý by měl projevit snahu a větší zájem.. Ale tvé zkušenosti jsou dobré, takže za nějaký čas, proč ne :))

slide
25-07-13, 13:03
To škoda komentáru vidím, že niektorí ľudia majú ego vysoko a je pre nich ponížením prejsť rovnakým náborom jak všetci ostatní, pretože oni už adminmi (aj hl.) boli a je to pre nich neprípustné aby si o nich niekto myslel že nerozoznajú cheaty ... Mne osobne je jedno kde na 8 portáloch si bol admin ... prídeš tu od hocikial, prvý príspevok žiadosť o práva, žiadny nahlásený cheater na fórku... Je to asi iba môj názor, že tu dôjde hocaký hráč s tým kde bol všade admin a všetci sa majú z toho posrať aký je hero a pritom pre kotelnu ešte nič nespravil... je to čisto môj subjektívny názor a dúfam, že to vytrhnete z kontextu ;) inak by som to tu nechal smrdieť nejaký čas ... savana mier nemyslím to osobne ..

RifleMan
26-07-13, 00:45
Prosím, lockněte to. Ztratil jsem zájem. Chodím každý den do práce, fitka, kolo nebo běhání. K tomu všemu přítelkyně :-)) CHvilku za den si udělám čas, a dojdu si zahrát csko. Na pubu jsou cheateři - Valve_id točit nemůžu, než zavolám admina, cheater leavne - mě to pak nebaví a jsem nasranej a leavnu taky. Steamáka natočím nebo zavolám admina. Jen jsem chtěl pomoc s banováním - a pokud tu musím bejt na foru mesice a pratelit se s kazdym, abych tohle mohl delat, nemam zajem. Radeji napisu adminovi a budu doufat ze prijde.

Dik za ty, kdo dal PRO, ale nemam silu ani cas tu delat saska na foru a bejt vlezprdelka.

Johny Pampeliska
26-07-13, 00:57
proč seš tak ukvapenej ?

Charon35
26-07-13, 01:03
1. Nevidím na fóre nikoho nahláseného, tak neviem kde si čo točil.
2. Si mysliíš, že si tu jediný čo má vlastný život? Bol som na dovolenke, ak si nevšimol, nábor bol CELKOVE uzatvorený. Hneď ako som prišiel, odpálil sa mi modem, tupci čo robia kanalizáciu preťahli kábel a k tomu máme v práci chaos jak hovado, tak som tam od rána do večera. Tak radšej mi nepíš, koľko toho máš ty. Ja som CSko nehral tuším 3 týždne vôbec.
3. Šaška nikomu robiť nemusíš, ale máš tu 3 príspevky, pozná ťa dokopy 5 ľudí a sú tu žiadosti, ktoré sú tu aj dlhšie.



Ještě jednou bych chtěl připomenout, že na serveru nemám nahráno (asi) 3 měsíce, a že jsme nenahlásil ještě žádného cheatery. Chtěl jsem se vyhnout situaci, kdy tu budu měsíc nahrávat cheatery, a pak mi řeknete GJ, ale máme plno:-)

Zhrnuté, keby si aspoň trochu vedel ako to tu chodí, tak toto vôbec nenapíšeš. Ak niekto stojí za to aby tu bol admin, tak sa vezme aj keď tam je 148401 adminov. Na strielacie sa vždy ruka navyše hodí.

Takže je to len na tebe, či máš záujem ešte pár dní počkať na verdikt, alebo to chceš hneď zabalíť...

EDIT: nj, teraz vidím troch nahlásených. Ako píšem, nemal som ešte čas sa na teba pozrieť.

slide
26-07-13, 10:57
To aby som už nikde nič nepísal, šak potom nebudeme mať záujemcov .... Miesto toho aby si mi normálne napísal "ano zlepším aktivitu na fóre a zistím ako to tu chodí" si odpísal tamto ...

kofi
26-07-13, 13:36
Neni jedinej duvod napsat ne, znam te dlouho a hrajes taky docela dobre takze YES

RifleMan
28-07-13, 19:20
Ano, přehnal jsem to. Ale to nic nemění na věci, že nemůžu "zlepšit" aktivitu na fóru. Přečetl jsem si pár sekcí, přidal pár adminů na steam. 2 roky znám adminy : kaufly, kofi, nihilia.
Mám nahlášeny jen 3 steam hráče, protože jinak píšu adminovi "matis", který je pořád online, tak dojde zabanovat.

"Rád" počkám na vyjádření, ale jak říkám, nejsem ten typ, kterej by tu seděl u toho vestavěnýho IRC a bavil se tu s každým, abych je poznal.
Jestli hrajete různé cupy nebo mixy, rád si s Vámi přijdu zahrát na nějaký TS, i tak se poznáme líp.

A pokud chcete, přidejte si mě na steam : RifleMan_Cz ...:)

Tak ještě jednou sorry za unáhlenost.

DarkAspecT
28-07-13, 19:22
Za mě PRO, vypadá že má něco za sebou, akorát pokud se přijmeš, tak bacha na to jak se vyjadřuješ, ne vždy se pohodneš s každým.

Charon35
30-07-13, 19:01
Tak v tom prípade by ti bolo lepšie ako cheathunterovi bez prístupu do Admin fóra. Maximálne by si sledoval žiadosti o UB. Ale verdikt ešte počkaj, zas som tu 4 dni nebol. Už to príde trafené aj mne...

RifleMan
30-07-13, 23:05
To si myslím by bylo nejlepší. Nepotřebuji vidět do admin sekce. Tak počkám na vyjádření:-)

mirous
31-07-13, 12:09
Nespravedlivé? Vůči 15 letým hráčům, kteří začínají? Nezdá se mi.

No kvůli těm asi fakt ne :D. Jsou tu daleko starší admini, kteří také nebyli nováčky. Přesto museli projít řádným výběrem. Když budeš 10 let TOP manager a budeš chtít přejít do jiné firmy, i s praxí a doporučením, budeš stejně muset projít řádným výběrovým řízením (alespoň u firem, kde existují pravidla). Tvůj nick jsem ve hře někde viděl, myslím, zkušenosti, které máš se určitě hodí a v hlavě asi nemáš vymleto. Ale upřímně říkám, že některé Tvé ,,urážlivé", ,,egoistické" příspěvky, nebo jak je nazvat, se mě nelíbí, nemám tento typ lidí rád, sice můžeš být ve skutečnosti fajn člověk, ale i z písemného vyjadřování se pozná mnohdy více, než dost. Takže asi napíšu PRO, kvůli Tvým zkušenostem. Ty jsou cenné, spíš jsem ale pro cheathuntera ale podle toho projevu asi nejseš člověk, se kterým bych sympatizoval ;).

RifleMan
31-07-13, 18:14
Vskutku některé příspěvky tak mohou vypadat. Jen ale dodám, že tady nejsme ve firmě, nejde o peníze. Jen jsem chtěl pomoc, jestli mě chápeš. Není to něco, o co bych tady bojoval a rval si za to vlasy. Buď to vyjde, nebo ne.

Říkám, 75% času co hraju (hraju s různými nicky, každý den jinej, pro zábavu), tam není admin. Takže jsem jen chtěl nějak vypomoci, a když se mnou nebudete spokojeni, klidně mi ty práva můžete sebrat. Opravdu by mi stačil ten "cheathunter":)

Lazik
01-08-13, 00:26
Mas nahlasenych len 3, co sa mne osobne nepaci, pretoze niektorí museli omnoho viac hlasit, ale zas plus je, ze su vsetci banned.
Dalsia vec co sa mi nepaci je, ze si strasne nedockavy. Niektory tu cakali dlhe tyzdne, takze by som nebol taky unahleny.

Nic zle som na teba nenasiel, ludia ta ako tak poznaju, evidetne cheatera rozoznas, len to spravanie mi trosku nesedi. Ako admin potrebujes byt kludny a nie robit unahlene veci.

Ale vyskusal by som to stebou aspon ako chh, takze ano.

kofi
01-08-13, 01:27
Vyčkej Rifliku, tohle neni fronta v kauflandu. Já na práva čekal asi měsíc a někdo i dýl a hlaš cheatery!

djkofi
01-08-13, 01:32
Toho klucinu znam par let, jeste kdyz adminoval na C-servers u staryho ICE. Rozhodne PRO, ma zpoustu zkusenosti, je to ferovej clovek, rad poradi a i kdyz mel spoustu prace, skoly atd. a ja mu psal na steamu, vzdycky prisel banovat..vic takovejch lidi na KOTELNU

Charon35
01-08-13, 18:58
chh ok

RifleMan
02-08-13, 18:08
Ok, děkuji. Budu očekávatr nějakou PM, nebo add to steam někoho a bližší informace.

baf
08-08-13, 07:23
Gz

Toreto
08-08-13, 10:47
cg

hladik
18-08-13, 16:41
Jeden z adminů co mě tam tenkrát příjmal , pozdě ale jsem pro .
fajne chlapík