PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost



Hulu097
18-08-11, 14:26
Admin Celofan Yeenkys nebo jak to je:D.Dal půlce CT ban-že nemůžou hrát za dozorce,a důvod byl lamení.Tak bych si chtěl stěžovat že se toto nesmí.



S pozdravem a poděkováním za vyřešení :x.t.h |Genezis

Lynviy
18-08-11, 14:27
Ale může. Když to neumějí.. Jaká byla mapa? Kdyby jail_crime tak bych to pochopil.

SLiM
18-08-11, 14:38
Myslím si, že zákaz k CT je celkem tvrdý trest.Stačil by ban na jeden-dva dny . Ale jestli to v tu dobu vypadalo stejně jako dnes v cca 8:35 kdy finální skóre vypadalo T 19:0 CT tak bych se ani nedivil.

Ryukyza
18-08-11, 16:14
slime ale kdybys videl jk su retardovani :D

Hulu097
18-08-11, 16:47
Byla to mapa jail_rehab a ban byl na 7dní což mi příde přehnané.

Ridik :D
18-08-11, 18:38
to neni prehnane nektera demence CT je nekonecna

yenkees
18-08-11, 18:40
A za tým si aj stojím , chcel by som aspoň o trošku zdvihnúť úroveň jailu .. ono je to predovšetkým o inteligencii hráčov... čiže najväčší "odpad" sa snažím banovať a myslím že týždeň je ešte málo .. za ten čas sa nenaučia čo to vlastne znamená byť ct na jaily...

AnnoyingGreg
18-08-11, 22:10
A za tým si aj stojím , chcel by som aspoň o trošku zdvihnúť úroveň jailu .. ono je to predovšetkým o inteligencii hráčov... čiže najväčší "odpad" sa snažím banovať a myslím že týždeň je ešte málo .. za ten čas sa nenaučia čo to vlastne znamená byť ct na jaily...

Naprosto souhlasim s rozhodnutim celofana. Každý den vidím situaci, kdy jen a serveru 5 adminů..ale najde se jeden jediný, kdo se stará aby tam byl pořádek a vyhází CT s hlasem 12ti letých fracků. 99% těchto imbecilů neumí ani vzít simona. Chápu že se občas nedaří..CT dělají chyby(vlastní zkušenost)..ale radši si nechám nadávat do koko*ů..než mít ban. Nejsem na JB nějak závratně dlouho..ale myslim si že i cvičené opici budu křivdět, kdybych řekl že nikdo horší neni. Bohužel to tak je..najde se hromada idiotů..které cvičená opice trumfne.

Lynviy
18-08-11, 22:12
Gregu, já už mám věděcky podložené, že 75 % u CT jsou kriplové co neuměj pravidla.

AnnoyingGreg
18-08-11, 22:40
A proto náš bůh, Kotel stvořil adminy. Nezastavitelné mikrofon spamery,kteří se nebojí žvanit kdykoliv je to nevhodné a otravné. Něco jako FK od admina neexistuje a kdo křicí FK je často adminem umlčen. Žadonění o zásah admina proti dementním CT jsou ignorována a žadatel skopán do kuličky. (Tím neoznačuji celý team..jen osoby využívající herní pravomoce k vyřízení vlastních FK,zastrašování banem a prakticky nikdy je nevidim něco užitečného na JB dělat. Nejvíce aktivní a užiteční.. jmenovitě: Svacinar,BAWSON, Ridick, Lucca, Martiii,Buben a samozřejmě ted vidím i celofana) Zbytek jsem nikdy neviděl na JB přiložit ruku k dílu.

Shinigami
18-08-11, 23:21
Silve je tiez dost casto online a tiez prilozi ruku k dielu. Syrius pride obcas, grEy tam je casto. Na Bum Baca nemozeme zabudnut. Chodi ich tam dost, ale co admin nevidi nemoze trestat. A ked da FK admin tak to mas 100% iste ze VD nedostanes. A ked nechces ban budes ticho ...
Adminov je dost len dementov este viac.
A Rixie tam este chodi, uz menej ale chodi.

AnnoyingGreg
18-08-11, 23:29
Silve je tiez dost casto online a tiez prilozi ruku k dielu. Syrius pride obcas, grEy tam je casto. Na Bum Baca nemozeme zabudnut. Chodi ich tam dost, ale co admin nevidi nemoze trestat. A ked da FK admin tak to mas 100% iste ze VD nedostanes. A ked nechces ban budes ticho ...
Adminov je dost len dementov este viac.
A Rixie tam este chodi, uz menej ale chodi.

Yees, díky za připomenutí. :-) Silve a grEy jsou další dva. O zbytku jsem ale nikdy neslyšel..a nikdy je tam neviděl.

grEy
19-08-11, 07:33
Greg neviem, na koho bolo smerovane to zneuzivanie mikrofonu, ale ja don teda nehovorim ked som u T a ked som u CT, tak to je myslim normalne, ze sa CT medzi sebou rozpravaju, pokial napr. T bezia za simonom a ten nic nevravi.

AnnoyingGreg
19-08-11, 13:59
Greg neviem, na koho bolo smerovane to zneuzivanie mikrofonu, ale ja don teda nehovorim ked som u T a ked som u CT, tak to je myslim normalne, ze sa CT medzi sebou rozpravaju, pokial napr. T bezia za simonom a ten nic nevravi.

Nebudu nikoho označovat a vyvolávat tu flame. Však o tobě vím taky. :-) Děláš svojí práci přesně jak máš..nemam proti tobě křivé slovo. Tebe jsem rozhodně nemyslel.

Larodar56
19-08-11, 15:07
to neni prehnane nektera demence CT je nekonecna

Třeba těch kriplů co si neuvědomují, že se rozkazy ruší potom co chcípne simon.