PDA

Zobrazit normální verzi : Ohledně: Gangster Mod



Mr.N0b0dy
04-07-13, 19:14
Zdravím,
Chtěl bych se zeptat, jestli by nešlo zavést u Gangster Modu aby se neodečítali peníze, chtělo by to aby to fungovalo jako u Boxu. Když člověk šetří na vzpouru tak to chce peníze, ale když už někdo hold dá Gangstera tak o ně hned přijdu pokud chci mít PP..... To je asi vše díky.

Toy
04-07-13, 19:58
Souhlas, jsem pro, někteří hrači u CT toho i "zneužívají" když se jim nedaří zabraňovat vzpourám, jednoduše dají gangster mod a vězni co se snaží o pp tak 2. kolo nemají ani na zvon pomalu :D

Volume
04-07-13, 20:52
Souhlas...

_AnGeL_
04-07-13, 22:16
A aby simon mohol zabíjať T, keď niekto uteká.

Mr.Brown
04-07-13, 22:38
A aby simon mohol zabíjať T, keď niekto uteká.

Toho by zneužívali

mikaspa
04-07-13, 22:46
hm...souhlasi také

_AnGeL_
04-07-13, 22:49
Toho by zneužívali
Od toho sú tam admini a spešlovia. A ak by to aj, tak zneužívali, tak by sa to bralo ako FK. (Alebo by mohli zabíjať iba spešlovia a admini u CT)

Volume
04-07-13, 23:02
Od toho sú tam admini a spešlovia. A ak by to aj, tak zneužívali, tak by sa to bralo ako FK. (Alebo by mohli zabíjať iba spešlovia a admini u CT)

Tak už to je, admin ho zabije a spešl hodí do spectu..

_AnGeL_
04-07-13, 23:07
Tak už to je, admin ho zabije a spešl hodí do spectu.. Teraz to platí pre T, aspoň tak som to pochopil, ale nemôžu si pamätáť každého kto ušiel.

Eidam
05-07-13, 21:34
a taky by se u toho gamgstera mohl zavést časovej limit, protože když na serveru není admin nebo spešl a vězni kempí, hrajou si, dělají blbosti atd. tak to občas bývá na dost dlouho..

Mr.N0b0dy
08-07-13, 13:55
a taky by se u toho gamgstera mohl zavést časovej limit, protože když na serveru není admin nebo spešl a vězni kempí, hrajou si, dělají blbosti atd. tak to občas bývá na dost dlouho..

Časovej limit taky není špatný nápad...

Shit Pro ^_^
14-07-13, 16:31
Časovej limit taky není špatný nápad...
z časovým limitom suhlasim ale aby to bolo fer po uplynutí času by to mohlo tých co prezuje portnut spet do ciel a hned by bolo lahsie

Sometypes
14-07-13, 17:41
Jsem pro.. určitě to tak nastavit. Ale žádné časové limity ani simonova možnost zabíjet bych nedával. Na serveru je prakticky pořád někdo, aby to hlídal.

ZeMi7
20-07-13, 17:38
A co takhle zavést Camp-meter? :/

Kubelas
20-07-13, 21:04
ZeMi7 100% nesúhlas !
Z Ganster Súhlas 100% !

Dlouho budeš huntit posty?

ZeMi7
20-07-13, 22:07
Macuulen, jen huntis posty....

Kdyz uz pises, ze co ja napisu je totalni hovadina,, tak aspon napis duvod.... Kazdy dokaze kritizovat ostatni, a schazovat jejich navrhy... Nic proti tomu nemam, ale napis mi padny duvod, proc by se nemohl zzavest na zkousku camp meter... Jen me zajima proc je to takova blboost !!!

Ponozka
21-07-13, 21:35
Macuulen, jen huntis posty....

Kdyz uz pises, ze co ja napisu je totalni hovadina,, tak aspon napis duvod.... Kazdy dokaze kritizovat ostatni, a schazovat jejich navrhy... Nic proti tomu nemam, ale napis mi padny duvod, proc by se nemohl zzavest na zkousku camp meter... Jen me zajima proc je to takova blboost !!!

Ten camp meter se mi líbí,ulehčí to práci spešlům a adminům a T nebudou mít nutkání si čupnout za roh a nevylézat..

Acid
21-07-13, 21:43
Ten camp meter se mi líbí,ulehčí to práci spešlům a adminům a T nebudou mít nutkání si čupnout za roh a nevylézat..

Pravda, mohlo by se to zkusit.

ZeMi7
22-07-13, 13:35
K tomu camp meteru... Jasné, že každý má radar atd... ale to nemění nic na tom, že když na serveru není spešl nebo admin, tak gangster mod je třeba na 10 minut... Každý kempí v cele, a když už sou poslední dva, tak ho v pohodě sundá, protože on s nikym nebojoval a má plné HP...

Prostě mě přijde, že toto je celkem dobrý nápad, jak tomu kempení alespo%n trochu zamezit... Pokud někdo má stejný názor, nebo nějakou připomínku, budu rád když jí sem napíšete :*

Macuulen, a ty už jdi do ****** :D kritizovat kritizovat kritizovat..... Tak si něco vymysli sám ty blbečku :*
(s prominutím, ale tenhle už mi fakt drásá nervy...)

Grakon2702
22-07-13, 21:06
Spíše bych zavedl, že ten kdo bude stát na místě, tak se mu budou samy ubírat HP.

ZeMi7
22-07-13, 21:55
Grakone, to je ale camp meter :D sice az po nejake dobe, ale sak kempmeter je to ,ze kdyz stojis na miste, tak se ti ubbiraji hp

Grakon2702
22-07-13, 22:13
kemp metrů je několik. Při jedom tě pouze oslepí, při druhém ubírá HP a při třetím tě to rovnou zabije.

Eidam
22-07-13, 22:41
kemp metrů je několik. Při jedom tě pouze oslepí, při druhém ubírá HP a při třetím tě to rovnou zabije.
V tom případě by bylo nejlepší přidat ten třetí :D

Ponozka
23-07-13, 11:20
V tom případě by bylo nejlepší přidat ten třetí :D

Já spíš že ti to bude ubírat,aby se to využívalo jako upozornění: "nekempi" :)

ZeMi7
23-07-13, 14:39
Pokud by Kotel byl ochoten tam ten camp-meter priidat, tak bych byl pro ten, jak ti postupne ubira hp :)

See me
20-08-13, 19:51
Souhlas :)

Neznamy123
21-08-13, 11:37
Ak by sa tam dal ten camp-meter tak by to bolo super.... som určite Pro

Dzeus
29-08-13, 02:12
A co takhle zavést Camp-meter? :/

Suhlasim s Zemim, chelo by to tam daj aj ten Camp meter, a tie peniaze.. to sa uz riesilo pred mesiacom..

Inac Suhlasim :)

Tupelko
29-08-13, 11:56
Kemp meter už tu byl(teda něco jako to..)

Eidam
29-08-13, 15:18
Nebo by prostě stačilo přidat časovej limit (tak 3 nebo 4 minuty) a jak by čas vypršel, všichni vězni by zemřeli. Před pár dnama se mě totiž stalo že se asi 4 vězni domluvili že budou spolu, všechny postříleli a šli si hrát a na serveru nebyl žádnej admin, tak se ten mód protáhl asi na 15 minut.

Grakon2702
29-08-13, 16:20
Nebo by prostě stačilo přidat časovej limit (tak 3 nebo 4 minuty) a jak by čas vypršel, všichni vězni by zemřeli. Před pár dnama se mě totiž stalo že se asi 4 vězni domluvili že budou spolu, všechny postříleli a šli si hrát a na serveru nebyl žádnej admin, tak se ten mód protáhl asi na 15 minut.

Jsi měl natočit demo a hodit to sem.

Eidam
29-08-13, 16:49
A co by s tím kdo udělal? Za nevěnování módu je přesun. A jde o to, že se to stává docela často. Podle mě by se to tím limitem vyřešilo. Vězni by aspoň nekempili, nehráli si a snažili by se co nejrychleji postřílet, aby nezemřeli a měli pp. Podle mě se dá gangster do 2 minut v pohodě zvládnout když si T nebudou hrát.

Swagrid
05-10-13, 18:13
/refresh
Já bych to nechal tak jak to je, jen přidávat peníze za kill. Lidé by toužili po penězích, tak by se víc připojovali do zabíjení..

Eidam
05-10-13, 21:02
A nešlo by aspoň udělat aby po několika minutách CT mohli zabít T? Protože většinou se ten gangster protáhne tak na 10 - 15 minut a chudáci ti, kteří spectujou.

Grakon2702
05-10-13, 23:03
A nešlo by aspoň udělat aby po několika minutách CT mohli zabít T? Protože většinou se ten gangster protáhne tak na 10 - 15 minut a chudáci ti, kteří spectujou.

Kdyby CT začala zabíjet T nebo je jen hitovat a poslední T by pak mělo PP jen kvůli tomu, že zrovna jeho CT nenašla, by se dalo označit jako nadržování, což by i bylo. Byl by v tom větší zmatek a chaos, takže raději ne.

BranKO
06-10-13, 11:49
na tento mod by bolo nwm, 10 min, keby žili minimalne 4 t čka po 10 min, tak by ich to proste všetkych zabilo.

Fhacker
07-10-13, 16:41
na tento mod by bolo nwm, 10 min, keby žili minimalne 4 t čka po 10 min, tak by ich to proste všetkych zabilo.

Blbosť totálna.....Najlepší nápad je ten swagridov.