PDA

Zobrazit normální verzi : Config



TheBlink
05-07-13, 11:26
Ahoj :), dnes jsem si stáhl config a vyzkoušel sem ho. Moc se mi nelíbil, tak sem si ho chtěl zase zbavit, ale bohužel sem si ten starý config nezálohoval a nevím jak ho dát zpět. Stací kdyz CS odinstaluju, nainstaluju ? (Mám Origo CS)

Trsak
05-07-13, 11:29
U Steamu stačí Dát na csko Vlastnosti a zkontrolovat soubory, pak se ti to vrátí do původního stavu

hofy
05-07-13, 11:36
Ahoj. Stačí ten config smazat a vytvoří se ti nový, defaultní.

TheBlink
05-07-13, 11:37
U Steamu stačí Dát na csko Vlastnosti a zkontrolovat soubory, pak se ti to vrátí do původního stavu

Dám vlastnosti a ukáže se mi tam obecné, ale žadné "Zkontrolovat soubory" tam není.

TheBlink
05-07-13, 11:41
Nevím jestli sem to nějak .. posral, ale vymazal sem CS 1.6 z Programu a funkcí a když chci spustit hru napíše "Hru se nepodařilo spustit (Chybějící spustitelný soubor)" Myslíte že se to dá nějak obnovit ? :sad: Nebo musím znovu kupovat ? :sad:

Trsak
05-07-13, 11:48
Vlastnosti > místní soubory > ověřit integritu

TheBlink
05-07-13, 12:00
Dal jsem Ověřit integritu, všechno se mě stáhlo, ale když sem chtěl spustit naskočilo tohle : "Hru se sdíleným obsahem se nepodařilo spustit. Aktualizujte nejprve tyto hry : Half-Life" Nevíte jak mám aktualizovat Half-Life ?

3necky
06-07-13, 10:59
Hlavně nezmatkovat. Když sis už jednou hru koupil, můžeš si ji odstranit a znovu nainstalovat kolikrát chceš. Zkontroluj si jestli máš nastavené automatické aktualizace (pr. tl. myši na CS - Vlastnosti - Updates), cs se aktualizuje samo (a možná aktualizovalo, ale ty si to jen neviděl).

fykseN
07-07-13, 20:59
smaž cfg, vytvoří se ti čistý, nebo dej v nastavení bindů kláves default