PDA

Zobrazit normální verzi : Paintball



Darongodx
05-07-13, 17:42
Chcem navrhnúť zrušenie padáku a luncherov...
Padák - hráči čo nemajú VIP majú veľku nevýhodu , lebo hráčov s padákom je veľmi tažké trafiť.A oni túto výhodu nemožu použiť
Padák- druhá nevýhoda je v lietani na mape napr.Buzzkill.Bez padáku to bolo omnoho lepšie ..Lietať na tejto mape bolo výnimočne.A po pridani padáku je to dosť "trápne"...Lietať dokáže každý low...

Luncher-Som o zrušenie všetkých zbraní okrem Markeru,pištolky,popripáde snipru .Keďže ani v reálnom paintballe som ešte nikdy nevidel luncher,shotgun...Luncher , shotgun používaju predovšetkým slabši hráči ktorí len kempia...Sú to vlastne nepodstatné zbrane , ktoré využivajú len kempri.....A oldschool hráčom to dosť vádi :)-

Grakon2702
05-07-13, 18:05
Já s tím problém nemám, když umíš hrát, tak se vyhneš všem zbraním.

Darongodx
05-07-13, 18:09
Keď kempia 5 na tom istom mieste so shutgunom to by som chcel vidieť

Slunicko
05-07-13, 18:24
já hral s Luncherem ještě před 3mi roky tady a nikomu to od tý doby nikdy nevadilo, takže bych to nechal ale ty padáky bych dal pryč, cpe se to všude a stejně je to na hovno, je to kravina, na spoustě mapách tam s tim pak dělaj lidi blbosti a ostatní si ani nezahrajou.

Darongodx
05-07-13, 18:26
Ok rešpektujem tvoj názor

Grakon2702
05-07-13, 22:51
Kdysi, když jsem ještě hrál paintball, mi nedávalo knifem zabít hráče se zbraněmi všeho typu žádný problém. Tady jde spíše o ty trapné padáky, než o ty zbraně. Někdy na paintball zajdu a to, co tam vidím, je spíše jak gamesites knife server... Vše je jinak o skillu, později ti to bude jedno, kdo proti tobě stojí. Ovšem přiznám se, že ten launcher mě někdy docela dost nasr*l no :D.

Darongodx
08-08-13, 16:03
Tak ešte sa niekto vyjadrí k zrušeniu padakov :)??Rád by som sa s kamáratmi vratil na PB ale keď vidím tie rozdiely po tých 2 rokoch tak ma hneď prejde chuť na PB

HANNy^
08-08-13, 19:57
Take hlasuji pro zrušeni padaku. :) Zbraně ať zůstanou ty sou mi uplně u pedele :D ale s padákama je to dost nereálné a hodně to PB zkazilo...

(Snoopyk) :D