PDA

Zobrazit normální verzi : Mapy k stáhnutí



Grakon2702
05-07-13, 22:57
Mám dotaz jestli by se nedal někde na stránku kotelny odkaz na stažení všech map, které se na portálu hrají. Když například přeinstalovávám komp a nemám si to kam zazálohovat, tak ať to stahování pak ,,nezdržuje" při hraní. Díky.

Kotel
06-07-13, 00:36
To nevim, kdo by stahoval 10GB map. Zatizilo by to linku vic nez prubezne stahovani.

t.twisted
06-07-13, 09:39
Mám dotaz jestli by se nedal někde na stránku kotelny odkaz na stažení všech map, které se na portálu hrají. Když například přeinstalovávám komp a nemám si to kam zazálohovat, tak ať to stahování pak ,,nezdržuje" při hraní. Díky.

To je hloupost, radši si mapu stáhnu při připojování, než mít v kompu milion map, z nichž 90 % nikdy hrát nebudu.

3necky
06-07-13, 09:50
Mám dotaz jestli by se nedal někde na stránku kotelny odkaz na stažení všech map, které se na portálu hrají. Když například přeinstalovávám komp a nemám si to kam zazálohovat, tak ať to stahování pak ,,nezdržuje" při hraní. Díky.

Spíš bych tě chtěl upozornit, že možná nevíš o všech možnostech zálohování. Těžko říct, kolik map máš (já okolo 600 MB) a i kdyby si měl dejme tomu okolo 1 GB, můžeš si je uploadnout na nějaké uložiště a po reinstalaci PC znovu stáhnout. A vážně nemáš vypalovačku nebo flash disk?

Grakon2702
06-07-13, 10:41
No ono pro mě zazálohování map není nic moc těžkého vzhledem k tomu, že mám doma domácí server s celkovým místem jednoho terabytu. Byla to spíše jen taková technická otázka. Měl jsem ale na mysli to, že by se na stránce udělaly jakési záložky (např.: Jailbreak, Furien atd.) a podle toho by se stahovaly různé mapy pouze na daný mód. Ovšem jenom jsem se zeptal :).