PDA

Zobrazit normální verzi : Zopár otázok



LopotNiK
06-07-13, 19:34
Pekný deň prajem, hrávam tu dlho no momentalne na CoDe vecinou a tak sa chcem popytam nejake veci ohladom hry.

Takže 1. Spôsobí mína DMG aj cez stenu? ( v prípade že napr CT prejde cez súperovú minu a za stenou na ktorej je mína je ďalší CT) (napr mapa huntic tam steny nie sú hrubé)

2. To isté len s dynamitom, spôsobí aj ten DMG cez stenu?

3. Dá sa dierovať s augom a kriegom?

4. A občas sa mi už stalo že som zabil protihráča a nedostal som žiaden item.

5. Nano vesta funguje len proti off. itemom?

6. Prečo tam už niesu itemy recoil eliminator a recoi limiter?

7. A posledná funguje flash? lebo niekedy mm pocit že je to len plechovka ktorá len urobí zvuk.

A ešte taký návrh: netuším či to tu bolo ale nepridal by sa na server killstreak s hovorením, ale v pomere co ja viem 2 killy multi kill ale mega kill co ja viem by bolo az na 7 kill kedže na code dáte raketou naraz aj piatich :D

A nejaké tie CoD skiny na zbrane ak by sa dalo :)

Ďakujem za odpovede

Beat
06-07-13, 21:15
1. áno
2. áno
3. áno
4. občas sa to stane sám neviem dôvod
5. proti všetkým itemom (len proti notesu nefunguje)
6. to sa dalo po 1mesiaci fungovania tušim preč
7. funguje
Tie killstreaky nemám rád je to podľa mňa blbosť a skinny sa mali dať na cod 2 bohužiaľ tam nie sú.

JOZKO VAJDA!!
06-07-13, 22:40
Ja by som tam chcel tie skiny čo keď si stiahnete nonsteam csko od kotelny tak si ich môžete zvoliť. A mieto killstreakov (totalna kravina) by som pridal top15.

:D Dal Ta Bhoper:D
06-07-13, 23:05
Ospravedlnte ma ak napíšem blbosť ale: Aj pri tomto mode je potrebné mať sound nie ? Takže si myslím že tie ultra mega super hight pro ultra kill by tam akurát vyrušoval nie ?

Beat
07-07-13, 00:02
Ospravedlnte ma ak napíšem blbosť ale: Aj pri tomto mode je potrebné mať sound nie ? Takže si myslím že tie ultra mega super hight pro ultra kill by tam akurát vyrušoval nie ?

95% hráčov tohto módu nepočúva kroky a pokiaľ sa nemýlim tak na to funguje bind "p" "stopsound".

Kazki
07-07-13, 00:44
95% hráčov tohto módu nepočúva kroky a pokiaľ sa nemýlim tak na to funguje bind "p" "stopsound".

95%? tam je kazdy hluche poleno... rank tam nikto nechce kedze je to server kde je dolezitejsi level ako skill :-) namiesto toho recoilu bych tam vratil spy glasses, to bol celkom fajn item

LopotNiK
08-07-13, 01:34
Ako podľa mňa by tam bol tkillstreak v pohode, ako chcel som len oživiť nápady k serveru a ďakujem za odpovede a hej aj spy mi tam chýba :)

LopotNiK
08-07-13, 10:13
A čo sa tyka toho walkovania mne sa uz.pri .tej rýchlosti 130+ uz je to bugnute len na menších mapách ked sme uz len 2-3 posledny. Takže myslím ze by to až tak nevyrusovalo ale ja zase nechcem aby davalo po 2 killoch ale tak po 5-7 .

Kotel
08-07-13, 11:28
Item ti neda, pokud se vylosuje item, ktery nemuzes mit, i kdyz to uz jsem myslim upravoval, aby to vybralo dalsi.

LopotNiK
08-07-13, 11:44
Kotel a tie skiny / killstreak čo na to hovoríš ? Je to zbytočnosť alebo ako ?

Zaciatocnik
08-07-13, 11:45
podľa mňa nie skiny len zbytočne budú znižovať fps...

Kotel
08-07-13, 12:10
Skiny se muzou pridat. Pak by slo prepinat na stare jako na zombie.

LopotNiK
08-07-13, 12:25
Tak presne toto som chcel práve napísať, a všimol som si že vecina tu na vecine návrhov vidí iba to ako sa tým hrá skazi ved vnimajye to aj ako pozitívnu vec ved hru to zlepší a ked budeš mat možnosť zapnutia a vypnutia skínov bude to lepšie

LopotNiK
08-07-13, 16:51
Prepáčte zabudol som na jednu dolezitu otazku:

Ako priklad zoberem FS ale patri k tomu aj sapper a demolitions.

Popis postavy je ze raketa ubera 55 + intx0.8 (sa mi zda) a kedze FS ma zakladnu int 30 tak raketa FS s lvlom 0 ubera okolo 80? alebo v tom DMG je uz zapocitanych aj tych 30 int, To iste sa chcem spytat aj na classy demo, sapper

prosim o odpoveď :)

Beat
08-07-13, 16:59
U rakiet,mín a dynamitov sa započítava výška int a potom mínus obrana súpera.

yadort
08-07-13, 21:32
+ nebylo by lepší kdyby se vrátilo u CT usp u T : glock ?

LopotNiK
08-07-13, 22:51
Je to tiež možnosť a nie zlá

LopotNiK
10-07-13, 16:53
Mohol by sem niekto hodiť konečný verdikt prosim

shootradar
11-07-13, 09:44
U rakiet,mín a dynamitov sa započítava výška int a potom mínus obrana súpera.

Tak co sem zažil, tak ta obrana se vůbec nezapočítává a bere ti to furt stejně ať máš 0 či 100 obrany.

Beat
11-07-13, 10:45
Tak co sem zažil, tak ta obrana se vůbec nezapočítává a bere ti to furt stejně ať máš 0 či 100 obrany.

U rakiet a mín som si pri zvyšovaní obrany všimol menší pokles dmg, ale včera mi niekto hodil dynamit a z 200hp na 17hp ( a to mám full obranu ).