PDA

Zobrazit normální verzi : Vir / Nežádaný program



3k a Jerry
07-07-13, 16:32
Zdravím nesetkal se někdo stím že se mu v pc začne spouštět samovolně nějaky program ?
Třeba když hraju dotu, tak se mě to samo stáhne na plochu - blikne to a většinou se to vrátí zpět do menu doty nebo kde jsem byl..Přitom to nenapíše žádnou chybu, neukáže název žadnyho programu nic .. Ani ve správci uloh jsem to nemohl vyhledat a antivirák nic nenašel..
A nedělá to třeba jen u do doty, stávalo se mě to i dřív třeba na minecraftu že jsem někomu něco psal a najednou to nepsalo a musel jsme znova kliknut do toho okna protože se něco v pozadí spustilo..
Pokud stím má někdo nějake zkušenosti tak určitě dejte vědět :sad:

Giussepe
07-07-13, 18:34
Jestli to s tím MC chapu dobře tak to samý se mi ted stává pokaždý když spustím csko. hra se spustí ale když přejíždím přes nabídku (new game, find servers apod...) tak to neděla žádný zvuk. Až teprve když kliknu, tak už to reaguje.

3k a Jerry
07-07-13, 19:06
Ne třeba u té doty to ide vidět víc protože to mám přes celu obrazovku ..
Hraješ hraješ a najednou zničeho nic ti to skočí na plochu 2 s si na ploše a pak tě to zpátky přepne na dotu ..

Nixvan
07-07-13, 19:30
Mě se to na ntb stává taky jsem na netu a chci nekomu neco napsat, píšu ale nepiše to musim kliknou do googlu znova i když už sem tam jednou klikl.

Kazki
07-07-13, 20:35
Mne sa to robi ked hram wowko, ale nie vzdy ma hodi na plochu... obcas mi hasne monitor na ani nie sekundu a rozsvieti sa.. ale nedeje sa mi to stale, mozno tak raz - dva razy za pol hodinku

3k a Jerry
07-07-13, 21:10
Mě se to děje co 90 s cca vtom je hlavní problem :/

r4p1dcz
10-07-13, 11:50
Ano stává se, že občas nějaký program projde třeba skrz nějakou nebezpečnou internetovou stránku :/ Určitě měj při prohlížení internetu zapnutý firewall a nějaký antivirák :)

AlternativníPravda
12-07-13, 19:47
Od Jerryho: Nakonec se našel nějaky stupidní program, ktery se nainstalovat nejspíš při instalaci klikanim next až se přiinstalovala nějaka blbost, která stále odesílal nějake data nebo něco podobnyho.. tudiž problem vyřešen a lock