PDA

Zobrazit normální verzi : Práva Na Zombie 3-4



CrazyZomb
07-07-13, 16:58
Ahoj
Omlouvám se za opakování žádosti ale k mé minulé se nikdo nevyjádřil:) díky za pochopení..
Chtěl bych požádat o admin práva na serveru Zombie3-4
Moje SteamID: STEAM_0:1:45560115
Na Kotelně hraji 2-3 roky.
Zkušenosti s cheatery mám na zhruba na 93%
Jméno ve hře: Black|Crazy[Class]
Můj věk: 15 let.
Csko hraji zhruba 7 let.
Moje zkušenosti:Zkušenosti mám docela dobré,s AMX umím tak na 97%
Na Kotelně hraji více jak 2 roky:)
Proč já?:
Rád hraji na zombie3 nelíbí se mi když tam někdo nadáva ,uráží někoho, buguje (např: dvěře).Prostě abych to řekl skráceně někteří hráči tam dělají trošku bordel:)Je tam málo adminů a chtěl bych se k vám přidat a pomoct:)
Registroval jsem se dVčera protože od starého účtu jsem zapoměl heslo a hlavně jsem nebyl chvíli aktivní kvuli PC problémum..
PS: Jestli si budete hledat moje SID tak bych vás chtěl poprosit o vyjímku koupil jsem tento účet od nějakýho b*ba kterýmu bylo zhruba 13
Koupil jsem ho za 450kč i s hrama:).Děkuji za každou odpověd:) S pozdravem Crazy:)

Toreto
07-07-13, 17:54
Na steame vobec nehráš.Prvý príspevok na fore.Druhá žiadosť svedčí otom,že vobec nevieš ako to tu chodí.
Zkušenosti s cheatery mám na zhruba 93% ?? wtf....chcel by som vedieť aké to je spoznať "cheatera" na ZM na 93%.
Rád hraji na zombie3 nelíbí se mi když tam někdo nadáva ,uráží někoho, buguje (např: dvěře). -opať nevymenované pravidlo,ktoré sa porušuje najviac.
Adminov je tam až-až nato,že to je ZM.A ak by sa niekto mal nabrať,tak verím,že tu je množstvo lepších kandidátov.Sorry-Proti.

vikernes
07-07-13, 17:57
Na steame vobec nehráš.Prvý príspevok na fore.Druhá žiadosť svedčí otom,že vobec nevieš ako to tu chodí.
Zkušenosti s cheatery mám na zhruba 93% ?? wtf....chcel by som vedieť aké to je spoznať "cheatera" na ZM na 93%.
Rád hraji na zombie3 nelíbí se mi když tam někdo nadáva ,uráží někoho, buguje (např: dvěře). -opať nevymenované pravidlo,ktoré sa porušuje najviac.
Adminov je tam až-až nato,že to je ZM.A ak by sa niekto mal nabrať,tak verím,že tu je množstvo lepších kandidátov.Sorry-Proti.


Naprosto souhlasím :)

CrazyZomb
07-07-13, 18:00
Ok:) Díky za odpovědi:)Jen chci říct že moc adminů tam není protože jsem tam žádnýho poslední dobou neviděl:)

Toreto
07-07-13, 18:12
http://csko.cz/forum/showthread.php?18447-Admin-Zombie3´- VALVE_0:0:1110437952
http://csko.cz/forum/showthread.php?18483-Pr%E1va-Na-Zombie-3-4 -VALVE_0:0:1110437952
Jeden a ten istý hráč.

CrazyZomb
07-07-13, 18:21
Já tu mám jenom 2 žádosti a dotoho na tom steamu jsem dlouho nebyl protože jsem neměl PC psal jsem to i v žádosti:)mám stejnou IP na 2 PC:)

Charon35
14-08-13, 19:58
To isté ako pri jeho druhej žiadosti.

Aktivita - 0
výhovorky +100
Nie.