PDA

Zobrazit normální verzi : Baterky!



JOZKO VAJDA!!
07-07-13, 22:21
Som maximálne naštvaný preto by som veľmi rád chcel (a dúfam že nielen ja) aby proste baterky z CoD zmizli a miesto nich sa pridalo automatické nightvision tak ako automaticky dostanem defusky. Neskutočne ma se*ie keď na nejakej mape 3 comanda zapnú baterky a ja zo svojim starým kompom ich mám ako dať. FPS mi v tom momente vybehne nad všetky hranice, nemyslitelné lagy a potom kick preto že mám vysoký ping. Veď nakoniec načo svietiť keď každý hráč môže mať nightvision. Ak máte podobný problém prosím pridajte sa.

Beat
07-07-13, 22:31
Som pre zrušenie baterky ( je tam nanič ) a pridanie nightvision.
btw Aj s nightvision ti padájú fps, ak pozoruješ niekoho.

J3ZUsSs*
07-07-13, 22:43
Som maximálne naštvaný preto by som veľmi rád chcel (a dúfam že nielen ja) aby proste baterky z CoD zmizli a miesto nich sa pridalo automatické nightvision tak ako automaticky dostanem defusky. Neskutočne ma se*ie keď na nejakej mape 3 comanda zapnú baterky a ja zo svojim starým kompom ich mám ako dať. FPS mi v tom momente vybehne nad všetky hranice, nemyslitelné lagy a potom kick preto že mám vysoký ping. Veď nakoniec načo svietiť keď každý hráč môže mať nightvision. Ak máte podobný problém prosím pridajte sa.

Súhlasím

JOZKO VAJDA!!
07-07-13, 22:50
Beat ak pozorujem no ta ešte dobre bo aspoň nehrám. Ale ak hrám a letí na mňa komando so zapnutou baterkou ako dnes younittwo to už je pruser.

JOZKO VAJDA!!
07-07-13, 22:51
V podstate younit je pruser sama o sebe ne to ešte s baterkou :D

Mr.Hol
07-07-13, 22:58
Tohle se resilo i ohledne DMka coz bych tez uvital, ale nekam to zapadlo :-( a nic se nevyresilo

Trey
07-07-13, 22:59
Ak by sa vypli baterky tak tam dať NV

LopotNiK
08-07-13, 00:28
Určite sa prikláňam k zrušeniu baterk. pretože sa viem vžiť do kože jožka :!D takže som pre zrusenie

yadort
08-07-13, 06:02
Pro,někdo nejmenovaný zapne na začátku mapy,a celou mapu to laguje 3/4 serveru

shootradar
08-07-13, 07:15
Já jsem proti zrušení baterek, protože baterka je pro mě v některých částech mapy rychlejším řešením nežli nahmatávat NV.

Kotel
08-07-13, 08:14
Proto se místo baterky zapne nightvison :)

LopotNiK
08-07-13, 10:46
Radar ked si dáš brightness a gammu na max myslím že tí to bude na najviac hraných mapách stačí ale naozaj by bolo lesie dať NV