PDA

Zobrazit normální verzi : Nervy



yadort
08-07-13, 08:48
Myslel jsem že jsem trpělivý ,ale tohle mně ruplo
i když mám plný signál nejde mi načíst (net,servery)) prostě nic, pár krát zkusím odpojit a zapnout k wifině a pomůže to přijopojím se na server zahraju si tak 3 kola a "conection problem" podívám se na signál a plný (někdy 1). zkoušel jsem druhý pc odpojit od wifi a je to stejné jak kdyby byli oba dva napojeni,tím to nebude
odinstaloval jsem plno zbytečností které naistaloval bratr [(hry)demoverze].
ntb : acer aspire 5349
http://www.alza.cz/acer-aspire-5349-b814g50mnkk-cerny-d295173.htm?kampan=adw1_dsa-notebooky_notebooky-acer&gclid=CIeFt-iYn7gCFUTA3godYAYA1A#popis
otázky pište odpovím,už si nevím rady :(
edit : zapomněl jsem napsat že eště hrozně upomalený, kliknu na plochu pravým to menu se načíta 10 s..

514Pro
08-07-13, 09:56
Zkousels nejnovejsi ovladac na tu wifinu ? Nekdy, kdyz AVcko najde virus a smaze ho, muze to poskodit IP protokol a pak uz to nefunguje jak ma. Pokud muzes, pichni to pres UTP kabel do routeru/modemu a vyzkousej, jak to jede pres nej.

E: Nenapsals, zda to driv chodilo bez problemu ci jak. Pokud se k siti pripojujes pres program sitovky a ne primo windows, zkus to prohodit, nekdy to taky pomuze.

yadort
08-07-13, 21:26
odšrouboval jsem šroubky,vyčistil prach a docela se to zlepšilo (to zpomalení pc)

CyVeR
12-07-13, 22:30
ku wifi sapripajam ku hracovi 514Pro, skus dat novy ovladac, alebo chod do windows upgrade a stiahni si najnovsie aktualizacie pre svoj PC. ku spomaleniu pc : tak tam ti poradim len jedno... pochybujem ze to ma nieco spolocne s prachom a tak, jednoducho si daj PC defragmentovat. Na internete na to najdes kopu programov. To ti PC zarucene zrychly. no moze to trvat aj 4 hodiny kym skonci.

514Pro
15-07-13, 15:09
Win 7 a snadi Visty uz defragmentujou disk atomaticky, kdyz PC chvili idluje. Co se tyce prachu, pokud se prehriva CPU a throttluje vykon kuli teplu, tak vycisteni muze znamenat zrychleni, protoze procesor bezi s vyssim vykonem :)